Tema: Carbon poker i support

Evo više fkt ne znam kaj da radim i jebeno sam prelud od ovakvih budala...

Na Čiovu mi je Turčin prebacio 1k $ kad smo dolazili i pare su došle normalno. Par dana prije nego smo odlazili on je sebi poslao novce nazad i tad dolazi obavijest da su nam obadvojici zablokirali accounte. Reko oke, normalna procedura jer nisam dosad isplačivo niti transferiro lovu.

I dobim mail:
"Unfortunately, your account has been temporarily disabled for security and verification purposes. At this moment we cannot disclose any details, however, if you want your account to be reviewed for possible reactivation, we kindly request that you send us the following documents:Bank Statement or Utility Bill showing your physical address.A copy of your photo ID (drivers license or passport). "

Poslao sam im kopiju osobne, putovnice, 3 pisma koja sam dobio od full tilta, bet365, HAK (hrv. autoklub) i ispis transakcija od PBZ-a.
Napomenuo sam im da nemam račune na svoje ime jer sve glasi na staru i buraza, a nemam ni mobitel na pretplatu ili takva sranja.

Na to dobim odgovor:
"If you do not have a utility bill then we will require the statement, since the one you sent does not show your address and the letter you sent was not approved as an address document.

The statement needs to show your name and address, once we receive this, we will be able to review the account. "

Na to odem u pbz i tražim izvješće sa mojom adresom i datumom rođenja da se vidi, ona mi kaže da mi može samo dat onaj dokument di se vide njihov swift i iban i ta sranja, ali da se tamo vidi to.
Reko oke i pošaljem im i to.

Odgovor:
"This is to inform you that we still need you to provide a hard copy statement or utility bill showing the correct address in order to reopen your poker account. "

Jučer nađem račune od faxa, liječnočkog pregleda (ne može se jasnije vidit moja adresa, datum rođenja) i ugovor o deviznom računu u pbz-u i pošaljem to:

"Unfortunately, all of the copies we received were not clear enough. Please re-send the following documents at your earliest convenience: a clear copy of your ID, a Bank Statement and Utility Bill. "

Napominjem da svaki dokument je skeniran i popravljen (otišo na onaj auto correct u onom programu) da se bolje vidi. Očito da me prcaju u mozak, trebao sam još u 3 dana do kraja mjeseca skupit po 100 pointsa (10ak $ rejka dnevno) da dobim još 500$ bonusa, ali sad više ne stignem pa će me valjda pičke prestat zajebavat .

Uglavnom, ovo sam napiso iz 2 razloga:
1. ne znam više kaj da im pošaljem jer ovo nema veze s mozgom??? (na svim ostalim sobama su prihvatili sve one dokumente odmah)
2. da vidite kakva će te sranja imat sa ovim šugavim carbonom (na nordici koja je ista mreža nisam imo nikakvih problema)

Hvala

Zadnji popravljao niveaformen (30-07-2010 11:15:30)

00

Re: Carbon poker i support

emo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Carbon poker i support

Ma jedu govna, meni je za verifikaciju adrese prošao i papir od starsa što su mi poslali iPod.

00

Re: Carbon poker i support

ja san jednom na tom sajtu iša uplatit lovu s kartice pa puste provjere, mora davat broj mob., pa bi mi oni trebali vratit u poruci neki broj kojeg bi ja njima triba vratit nazad, od poruke nikad ništa, na kraju san ih odjeba ko ih jebe

When you got nothing, you got nothing to lose
00

5

Re: Carbon poker i support

00

Re: Carbon poker i support

Imas u policiji ili u zgradi županije (općine) izvaditi dokument koji se zove "potvrda o prebivalistu".

00

Re: Carbon poker i support

nije bas naslov teme  pogodan za moje pitanje ali poslužiti će... dakle juce sam se regao na carbon preko pokerpro-a... zanima me dali imam rakeback  neutral  Lijepo pise pod pokerpro ponudom da imamo 35% rakebacka, ali nema onog obrasca za popuniti  hmm  Poslao sam supportu poker proa e-mail sa screennameom ali jos cekam...  (inace onaj kod sam uredno upisao i imam 600$ bonusa) samo me zanima dakle dali me trackate za rakeback... Hvala na odgovoru  smile

Zadnji popravljao Bebach (25-08-2010 19:39:35)

00

Re: Carbon poker i support

Ja bi trebao na ovaj sajt uplatiti nakon šta mi rješe MB. Kakva sam pegula vjerojatno ču imati isto sr.nje kao nivea hmm

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Carbon poker i support

:@ bebach  ma budi sretan ako ti ne ukradu pare smile lako za rb

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: Carbon poker i support

chillin napisao:

:@ bebach  ma budi sretan ako ti ne ukradu pare smile lako za rb

lol

00

11

Re: Carbon poker i support

Bump  sad  nikoga nemrem dobiti na support@pokerpro.com.hr

ima li nade da dobijem taj rakeback deal konacno ili??

00

12

Re: Carbon poker i support

Roba je u Splitu pa vjerojatno nije stigao odgovoriti.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

13

Re: Carbon poker i support

hehe ma ne odogovara roba  smile  jedino ak koristi pseudonim lisa za support  lol postao sam zato ovdje pa mozda netko vidi od sefova  smile

00

14

Re: Carbon poker i support

Bebach napisao:

hehe ma ne odogovara roba  smile  jedino ak koristi pseudonim lisa za support  lol postao sam zato ovdje pa mozda netko vidi od sefova  smile

I lisa je u Splitu. smile

00