Tema: opet nešto

Ostalo nas 4. i sad odemo svi discuss deal i ja bi po dealu tu trebao dobit cca 2500$ i sad 1 debil nije htio jel mu je to premalo.Ok, igramo mi dalje ja spušim dost žetona i na kraju ipak napravimo neki deal.Meni je definitivno isplativ bio jer sam bio shortstack, oko 125k, ovaj malo više oko 145k i ova dvojica po nekih 315k.Kad pogledam, ma boli me sjelo je ponovo 2000$  big_smile

http://img90.imageshack.us/img90/8749/4mjchop.jpg

I da, moram priznat, ovaj turnir sam fakat dosta luckboxao, kad je bilo bubble time negdje otprilike nas 31 ja shortstack imao oko 7k a chipleader 75k  roll I sad ja gledam ostalo nas 28, a 27 itm(s tim da je jedan imao možda za 3-4 antea), dobim TT na utg i rejzam 2.5bb i lik mi jedan shova, rekao sam ma ko ga jebe idem po lovu.I flip(TT vs AQo) mi je srećom izdržao i tako sam gurao nekako do kraja turnira sve  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

2

Re: opet nešto

Svaka cast

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: opet nešto

cestitam smile

vidim da  ti taj 12,5   guarantee ide  jako dobro vec  4  puta  final table .. svaka  cast

Zadnji popravljao puki86 (29-08-2010 16:13:53)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: opet nešto

Jebenica, svaka čast!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

5

Re: opet nešto

Cekam te u Turu.. Treba platit wink
Svaka cast

00

Re: opet nešto

svaka cast ide ti hebeno... jedva cekam video  smile

00

Re: opet nešto

kako zivis!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: opet nešto

svaka čast, neznam jel ovo za video ozbiljno al ja bi također to volio vidjet, s ovim rezultatima mislim da imaš nekaj za pokazat

00