Tema: Uplata/isplata na FTP

Pozdrav svima, posto sam novi na ovom forumu pokusat cu bit sto kraci i jasniji. smile
Zanima me koja karticu trebam izvadit u banci da bi mogao raditi uplate i isplate na FTP (trenutacno sam u erste banci i imam karticu tekuceg racuna i ona nema ona 3 broja na poledjini) i koja je to glavna razlika izmedju uplate direktno sa kartice na FTP (i sa FTP-a direktno na karticu) i uplate sa kartice na MB/netteller/ostali net novcanici pa sa net novcanika na FTP (i obrnuto).
Na FTP-u sam prijavljen vec dosta, igrao sam sa 50$ sa pokerstrategy, cak sam u 6 dana se popeo na 350$ i onda se zaletio na stolove 0,5/1$ i popusio sve-_-, tak da se trenutacno koprcam na par $ sa freerollova. Glavni cilj mi je uplatit 100$ na tu karticu(ne znam tocno koju) i posto sam vidio i tu na vasem forumu (a i na ostalima) da se uvijek nadje neki problem sa net novcanicima ( i + sta uzimaju proviziju-_-) hocu biti 100% ziher kako i odakle da pocnem. Tnx na pomoci

Zadnji popravljao 11331133 (01-09-2010 08:02:09)

00

Re: Uplata/isplata na FTP

Odes u PBZ(privrednu banku Zagreb)-i trazis da ti otvore devizni racun,odnosno Visa electron karticu i s njom mozes bez problema uplacivati i isplacivati.Kartica ce ti biti gotova za najvise 2 tjedna a vjerovatno  10-ak dana.(ne placa se nista kada otvaras taj racun).
a recino kada otvoris MB opet moras imati racun u banci da sa njega mozes slati na MB i obratno pa sa MB-sa uplacivati i isplacivati.

00

Re: Uplata/isplata na FTP

To je ova kartica? --> http://www.pbz.hr/Default.aspx?art=42
Znaci, ne treba mi 2 kartice, nego mogu samo tu otvorit? I sad kad odem u banku i otvorim devizni, i recimo cekam 10 dana za karticu, nakon toga ocu uplatit recimo 100$ sa te kartice na FTP. Ima opcija na FTP-u #izvrsi uplatu# i tamo upisem podatke od kartice i uplata slijedi za kolko (vremenski)? I da li mi je stvarno potreban MB ili neki slican net-novcanik jer sam jako nepovjerljiv prema tom nacinu uplata/isplata. Zanimaju me vasa iskustva koliko bi to vremenski trajalo-uplata tako preko kartice na FTP, i isplata sa FTP na karticu.
I jos zadnje pitanje, ta kartica koju bi vadio u PBZ, da li je moguce da mi neko preko interneta skine(ukrade) s nje novce ili je nemoguce?
I sto se tice OIB-a i sranja vezanih za porez, jel jebu iz banke kod isplata, i dal jebu sa FTP-a kod isplata? tnx

00

4

Re: Uplata/isplata na FTP

sta mu nije mozda jednostavije kad vec u ersteu ima tekuci da tamo otvori i devizni racun a ne da ide u PBZ ? tongue

GOT THE JAKEYS ON! WOTEVA!
00

Re: Uplata/isplata na FTP

11331133 napisao:

To je ova kartica? --> http://www.pbz.hr/Default.aspx?art=42

ja tu koristim.

pay napisao:

sta mu nije mozda jednostavije kad vec u ersteu ima tekuci da tamo otvori i devizni racun a ne da ide u PBZ ? tongue

ma pbz je najbolji      cool

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00