Tema: 2 handa s livea

Jucer bio malo na liveu pa imo par zanimljivih situacija..

1. 10/20 igra, imam 3,5k villian me pokriva.. Bio je straddle do 40 i ja rejzam s MP JJ do 240, svi foldaju do utg i on calla. Flop je Q :card_heart 9  :card_club 8 :card_heart  on cekira i ja cekiram behind, turn dolazi Q i on ponovno cekira, ja betam 300, on insta rejza do 1k. On je inace reg na 10/20 i vise, i vidi me kao money scared igraca.

2. 5/10, imam 1,5k villian pokriva.. nakon 20 min sto sam sjeo za stol, ne poznam ga, u tih 20min nije nijedan hand pokazao na showdownu. Straddle do 20, foldano do mene, ja sa btn rejzam A :card_heart J :card_club  do 80, sb calla i bb calla. Flop je 4 :card_club 4 :card_spade J :card_heart   sb check, bb beta 150, ja callam, sb fold. Turn je T :card_spade on ponovno donka 400, ja callam. River je A :card_spade pita me koliko imam behind i zgura. Ja?

00

Re: 2 handa s livea

Tilt napisao:

Jucer bio malo na liveu pa imo par zanimljivih situacija..

1. 10/20 igra, imam 3,5k villian me pokriva.. Bio je straddle do 40 i ja rejzam s MP JJ do 240, svi foldaju do utg i on calla. Flop je Q :card_heart 9  :card_club 8 :card_heart  on cekira i ja cekiram behind, turn dolazi Q i on ponovno cekira, ja betam 300, on insta rejza do 1k. On je inace reg na 10/20 i vise, i vidi me kao money scared igraca.

2. 5/10, imam 1,5k villian pokriva.. nakon 20 min sto sam sjeo za stol, ne poznam ga, u tih 20min nije nijedan hand pokazao na showdownu. Straddle do 20, foldano do mene, ja sa btn rejzam A :card_heart J :card_club  do 80, sb calla i bb calla. Flop je 4 :card_club 4 :card_spade J :card_heart   sb check, bb beta 150, ja callam, sb fold. Turn je T :card_spade on ponovno donka 400, ja callam. River je A :card_spade pita me koliko imam behind i zgura. Ja?


2. ja bi call , jer mislim da nebi donko u tebe ako si ti org. R da je pogodio 4 odma, Mislim da ti on to radi sa bilo kojim J10, JQ, JK, u najgoroj situaciji imate isti hand!!
Neznam ja bi call iskljucivo zato jer mislim da nebi donk beto u tebe da je dobio flopani tris!

00

Re: 2 handa s livea

1. Ja bi shipao jer ne vjerujem da 2 put chekira Q na ovom boardu.On tu vrlo lako može imati A9,A8 ili nešto tipa toga uglavnom mislim da si tu jači od njega.

2.Ja bi call, ne vjerujem da on tu ima 4 isto kako hendrixjimmi kaže nebi donkbetao nego bi sigurno c/callao a ovako on tu može imati  nešto tipa JT, JQ i sl., jedino ako je išao blefat flop sa KQ,ili nekim handom sa 2  :card_spade  pa da mu je uletila skala(boja) na kraju.Ali ja bi tu definitivno call ne vidim kako bi ovo mogao bacit na riveru.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: 2 handa s livea

1. kad si beto trebo si odma odlučit kaj buš, a ne dok on raisea ti ideš razmišljat, ak nisi imao plan foldaj i čekaj bolji spot. tvoj delayed cbet stvarno je faceup i svaki bolji igrač će to exploitat

ne radi se o tome dal su tvoji JJ jači nego ko je napravio grešku, on je odigrao dobro u svakom slučju i ak ima hand i ak blefa, problem je što će on imati river lagani a ti ćeš se znojit. Ja bi reko nice hand i foldo, i to zapamtio i iskoristi u sljedećem handu dok bi imo mostera

2. tu mi je čudno kaj on beta u dvojicu, tak da bi reko da od starta ima hand ili air, inače ovaj T otvara  BD/rr drawove koji su se popunili, ali neznam zbog donkbeta na flopu prije bi ga stavio na maid hand.

A kaj ja znam ja bi si razmislil na flopu ako mislim calat i turn onda bi rađe flop raiseal, ipak si ti agresor i tak repaš overpar pa ak ti cala raise znači da ima 4x, eventualno QQ, kak god to bilo čudno. A ovaj turn call si već totalno u mraku i river ti je opet za rac.

00

5

Re: 2 handa s livea

cgreen napisao:

A kaj ja znam ja bi si razmislil na flopu ako mislim calat i turn onda bi rađe flop raiseal, ipak si ti agresor i tak repaš overpar pa ak ti cala raise znači da ima 4x, eventualno QQ, kak god to bilo čudno

Ovo mi se cini kao gori play od folda na flopu. Automatski izbacujem iz handa sve slabije J, sve parove 55-TT... Doslovno SVE sto beatam.

00

Re: 2 handa s livea

U live igri, svi igrači (osim online igrača), kolko god bio reg ili riba, radit će nelogične poteze i s handom i bez handa, i zato su dosta nepredvidivi.
Blefat će u totalno nelogičnom spotu, ili će slowplayat na super drawheavy boardu.

1. On ovdje može imat skoro any 2 pošto je bio na stredlu. To na live-u svi brane. Vjerojatno će baciti 72o, ali igrat će sve sjutane handove, i good looking handove.
Mislim da je ovo shove jer tvoj line njemu izgleda super bluffy pošto si chekirao taj drawheavy flop i i tvoj bet od 300 (pola pota) isto ne izgleda jako. Iako ovdje može slowplayati Q jer to live igrači rade, mislim da blefa s svačim što nije Q, a toga ima kolko hoćeš.

2. Isto call jer je došla scare karta za tebe i on misli, ak te do sad nije otjerao s pota, onda mu je došla idealna karta s kojom ćeš foldat river.

cgreen napisao:

kad si beto trebo si odma odlučit kaj buš, a ne dok on raisea ti ideš razmišljat,

Ne treba pošto skoro nikad protivnik tu ne rejza nakon dva cheka

cgreen napisao:

A kaj ja znam ja bi si razmislil na flopu ako mislim calat i turn onda bi rađe flop raiseal, ipak si ti agresor i tak repaš overpar pa ak ti cala raise znači da ima 4x, eventualno QQ, kak god to bilo čudno.

Nema potrebe. Time izbacuješ sve slabije iz handa, osim možda neki QJ i KJ.

00

Re: 2 handa s livea

2.hand
Ok al daj mi reci zakaj je donko u dvojicu, i kad ga ovaj cala ako je blef zakaj mu je second barel pot bet, pa ako tilt misli bacit bacio bi i na manji bet, mislim mogo je betat 300, zakaj 400., odma mu i manje ostane za river bluff, te je protivniku teže foldat zbog boljih odsa.

ne kužim zakaj bi netko išo krast svoje pare, jer osim onih stradlea praktički je sve u pot sam ugurao.

Meni je sve jasno to s puštanjem slabijih handova da blefaju, ali zakaj onda cal na riveru, ak ga već stavlja na tak nekaj sad je board već dosta drway, očito je da se ovaj komitao, i ak misli da je jači pa kaj nije već vrijem za shove.

Brijem da je to sve ok ak je lik neki agro luđak ali pošto ga prvi put vidi nezna ništa o njemu....

Istina nemam pojma za te live igre, ak je tak kak veliš onda ok.

Su njihovi playevi dobri u slučaju da je tilt jači ili su to ribetine, pitam jer 10/20 su dosta veliki blindovi pa valda znaju nekaj

00

Re: 2 handa s livea

Tilt napisao:

Jucer bio malo na liveu pa imo par zanimljivih situacija..

1. 10/20 igra, imam 3,5k villian me pokriva.. Bio je straddle do 40 i ja rejzam s MP JJ do 240, svi foldaju do utg i on calla. Flop je Q :card_heart 9  :card_club 8 :card_heart  on cekira i ja cekiram behind, turn dolazi Q i on ponovno cekira, ja betam 300, on insta rejza do 1k. On je inace reg na 10/20 i vise, i vidi me kao money scared igraca.

2. 5/10, imam 1,5k villian pokriva.. nakon 20 min sto sam sjeo za stol, ne poznam ga, u tih 20min nije nijedan hand pokazao na showdownu. Straddle do 20, foldano do mene, ja sa btn rejzam A :card_heart J :card_club  do 80, sb calla i bb calla. Flop je 4 :card_club 4 :card_spade J :card_heart   sb check, bb beta 150, ja callam, sb fold. Turn je T :card_spade on ponovno donka 400, ja callam. River je A :card_spade pita me koliko imam behind i zgura. Ja?

1.Shipenzi
2.Callenzi

00

Re: 2 handa s livea

Ovi ti lijepo jednom na live igru pa ćeš vidjet kak se tamo igra...

00

10

Re: 2 handa s livea

cgreen napisao:

pitam jer 10/20 su dosta veliki blindovi pa valda znaju nekaj

nope

When you got nothing, you got nothing to lose
00

11

Re: 2 handa s livea

ma znam, vidim da pričam o nečemu kaj ne kužim zato sam obrisao post

najviše me zbunilo kaj ne kužim sad, su ti igarči na kraju dobri ili ne? Je to neka igra na višoj razini ili ih čisto zaboli za sve pa ono luduju kak im dođe, a para se ima

00

12

Re: 2 handa s livea

cgreen napisao:

najviše me zbunilo kaj ne kužim sad, su ti igarči na kraju dobri ili ne? Je to neka igra na višoj razini ili ih čisto zaboli za sve pa ono luduju kak im dođe, a para se ima

Nisu dobri. Ovi koji beataju live igru i koji su regovi na live igri su bolji od ribetina, ali nijedan nemože beatati online igru. Jednostavno imaju premalo ruku iza sebe da bi bili dobri i nemaju od kud naučiti.

00

13

Re: 2 handa s livea

da im je bar onda tilt sve uzeo, to bi bio gušt

00

Re: 2 handa s livea

croman19 napisao:
Tilt napisao:

Jucer bio malo na liveu pa imo par zanimljivih situacija..

1. 10/20 igra, imam 3,5k villian me pokriva.. Bio je straddle do 40 i ja rejzam s MP JJ do 240, svi foldaju do utg i on calla. Flop je Q :card_heart 9  :card_club 8 :card_heart  on cekira i ja cekiram behind, turn dolazi Q i on ponovno cekira, ja betam 300, on insta rejza do 1k. On je inace reg na 10/20 i vise, i vidi me kao money scared igraca.

2. 5/10, imam 1,5k villian pokriva.. nakon 20 min sto sam sjeo za stol, ne poznam ga, u tih 20min nije nijedan hand pokazao na showdownu. Straddle do 20, foldano do mene, ja sa btn rejzam A :card_heart J :card_club  do 80, sb calla i bb calla. Flop je 4 :card_club 4 :card_spade J :card_heart   sb check, bb beta 150, ja callam, sb fold. Turn je T :card_spade on ponovno donka 400, ja callam. River je A :card_spade pita me koliko imam behind i zgura. Ja?

1.Shipenzi
2.Callenzi

+1

00

15

Re: 2 handa s livea

kiklop napisao:
cgreen napisao:

pitam jer 10/20 su dosta veliki blindovi pa valda znaju nekaj

nope

hehehe dobra, probaj pa budeš videl big_smile

00

Re: 2 handa s livea

ship ship, ovi sa inst rejzom blefa, a oni retaj moze imat 4, al placas ga, commitan si  sta ces smile

Zadnji popravljao chillin (02-09-2010 14:59:36)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

17

Re: 2 handa s livea

teško je opće komentirat takve ruke, fakat u ovim 2 situacijama mogu imat skorom pa sve, sve svodi na iskustvo jer mnogi nesvjesno isto rade u istim situacijama tak da ak nisi igro puno s njima je banana

00

Re: 2 handa s livea

cgreen napisao:

pitam jer 10/20 su dosta veliki blindovi pa valda znaju nekaj

o jadno moje nevino big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

19

Re: 2 handa s livea

Zajebana situacija.
U prvom bi valjda betao Q na flopu na takom wet boardu.
Drugi hand te jedino dobiva 4, ne vidim šta bi drugo mogao imati a da te beata. Ostalo ti je pola stacka. Ja bi call, ne vidim mjesta foldu nakon calla na flopu i turnu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: 2 handa s livea

Tilt napisao:

On je inace reg na 10/20 i vise

  a ko je bio ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

21

Re: 2 handa s livea

bilo bi super da je prvi tip imao JT, a drugi running flush s J:card_spade

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 2 handa s livea

Imam pitanje vezano uz prvi hand:

Jel bi vi shippali ovdje JJ jer se nadate callu od 9x? Radi li to uopce samo sa 2nd pairom?

On je inace reg na 10/20 i vise, i vidi me kao money scared igraca.

Ako je to situacija, nije li nam bolje callat? Osim K i A nemamo nijedan scare card na riveru. Imamo najbolji hand jer on nikad nema Qx u ovom spotu i plus toga drawamo za nutse. Ako callamo turn taman nam ostaje za shove na riveru. Nisam siguran sto shove na turnu postize, osim da se nadate dobit call od 9x ili cak slabijeg tipa open ender (T7, 67).

2. hand ja raisam taj flop 100% vremena, cisto da pokusam dobiti HU pot sa donkbetorom. As played, river je definitivni call.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

23

Re: 2 handa s livea

boboman napisao:

Ako je to situacija, nije li nam bolje callat? Osim K i A nemamo nijedan scare card na riveru. Imamo najbolji hand jer on nikad nema Qx u ovom spotu i plus toga drawamo za nutse. Ako callamo turn taman nam ostaje za shove na riveru. Nisam siguran sto shove na turnu postize, osim da se nadate dobit call od 9x ili cak slabijeg tipa open ender (T7, 67).

Pitanje je dal će bluffat river nakon tvog calla. Ovako pokupiš pun kurac dead moneya u potu i nemoraš se brinuti za scare karte.

00

Re: 2 handa s livea

e, a di si igrao 10/20?
negdje u zagrebu?

00

Re: 2 handa s livea

muzi777 napisao:

e, a di si igrao 10/20?
negdje u zagrebu?

Noupe , u Splitu !

00