Tema: Pitanje - full ring nl25

Full ring nl25, jos se ucim cash igrati pa mozda nije dobro odigrano, ali zanima me kako odigrati river...

Ja - a10 :card_heart  (27E)
Vilian - ? (31E)

Ja sam na buttonu, vilian bb.

3 limpera, ja raisam  1e. Bb i jedan limper zovu. (pot 3,65e)

J :card_heart 5 :card_club 9 :card_heart

Check,check ja betam 1,80e, bb zove,limper folda (pot 7,25e)

Turn
A :card_diamond

Bb check, ja betam 5E, on zove pot ( 17,25e)

River

J :card_club

On nakon dugog razmisljanja cekira, da li je  ovdje pravilno betati i ako da za koliko,ili cekiramo?

Hvala na odgovorima...

00

Re: Pitanje - full ring nl25

ja bi check jer imaš showdown value, a callat će te sa slabijim samo ako ima weak asa, a i to je pitanje. S druge strane osim što nema smisla hand sa showdown value pretvarati u bluff mislim da ti u ovom spotu nikad neće baciti bilo što što te beata.

Zadnji popravljao iAcesHigh (02-09-2010 14:45:40)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Pitanje - full ring nl25

iAcesHigh napisao:

ja bi check jer imaš showdown value, a callat će te sa slabijim samo ako ima weak asa, a i to je pitanje. S druge strane osim što nema smisla hand sa showdown value pretvarati u bluff mislim da ti u ovom spotu nikad neće baciti bilo što što te beata.

+1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pitanje - full ring nl25

Check!!
Ako je bio na drawlu , profulao ga je , nece te platiti , sa betom ne dobivas nista, placa te samo jako hand!!
Mislim da si odlicno odigrao hand!

00

Re: Pitanje - full ring nl25

hendrixjimmi napisao:

Mislim da si odlicno odigrao hand!

Ja ne mislim tako.

Preflop veći rejz kad imaš  limpere. Neki standard je 4bb+1bb per limper.

Flop: kad su već trojica nutra, velika je vjerojatnost da je netko nešt pogodio. Zato bi chekirao ovaj flop i uzeo free kartu jer ne želim da me netko rejza. Iako ako se zguramo na flopu, imamo dobar equity, ali bolje imati 100% equity nego 40%...

Turn ok, river check.

00

Re: Pitanje - full ring nl25

roba59 napisao:
hendrixjimmi napisao:

Mislim da si odlicno odigrao hand!

Ja ne mislim tako.

Preflop veći rejz kad imaš  limpere. Neki standard je 4bb+1bb per limper.

Flop: kad su već trojica nutra, velika je vjerojatnost da je netko nešt pogodio. Zato bi chekirao ovaj flop i uzeo free kartu jer ne želim da me netko rejza. Iako ako se zguramo na flopu, imamo dobar equity, ali bolje imati 100% equity nego 40%...

Turn ok, river check.

Hvala svima na odgovorima. Roba sam da te jos nest pitam. U slucaju da je na flopu akcija isla ovak BB check , limper raise npr za 2$, ja call, bb all in , limper folda, JA?

Kako bi ti ovo odigrao? Hvala
(Znaci radi se o rrpokeru di je stvarno sve puno riba i prvog dana sam se nagledao svasta, npr prefop all in 19e sa 35of...)

00

Re: Pitanje - full ring nl25

Da je netko betao možda bi to i rejzao na flopu...

00