51

Re: pobjediti VPP ligu

barrybab333 rastura na sng turnirima!

00

52

Re: pobjediti VPP ligu

Današnji dan nije bio toliko dobar kao prijašnja dva dana... Završio sam u minusu 5 buyina.

Imao sam dva gadna sessiona s puno setupova... dva sessiona su bila mali plus...

U zadnjem, petom sessionu, na početku sam se vrtio oko nule i onda krenuo u lagani plus i taman kad sam se dobro zagrijao, crko mi je net. Sad mi se više neda ponovo startati stolove.

Danas sam napravio 8800 handova i 4200 vpp-a....

00

53

Re: pobjediti VPP ligu

Danas sam manje igrao... Malo sam odmarao pred veliko grindanje u petak i subotu kad ima najvise fisheva.
Odigrao sam 7750 handova i napravio 3500 vppa.

00

54

Re: pobjediti VPP ligu

Nisam jučer updejtao jer mi se nije dalo nakon lošeg sessiona gdje sam imao 2 setupa za double stack i još par natkupa. Bio sam 9 BI u plusu taj dan i pao na samo 3 buyina plusa.

Napravio sam 4850 vpp-a i odigrao 10800 handova. Za danas je plan barem isto toliko.

I da, pao sam na 5. mjesto ljestvice...  Ali mislim da to nije toliko bitno jer ću na kraju race-a dobiti 800-1000$, a prvi će oko 1500$ što nije neka velika razlika.

00

55

Re: pobjediti VPP ligu

Danas kad sam krenuo igrati, bilo je relativno malo stolova na nl200 i na svima po 4-5 igrača u waiting listi.
Dok sam čekao da mi se stolovi počnu otvarati, malo sam klikao po fiterima i vidio da na stolovima s 20-50bb-a nema tolko igrača u waiting listama i da ih ima dva ili tri puta više. Tad mi je odmah prošlo kroz glavu, ček, tamo sigurno nema dobrih igrača jer svi dobri igrači mrze shortstackanje. Sigurno je sve prepuno ribetina.

I tako sam otišao s waiting lista na nl200 stolovima i počeo otvarati nl400 20-50bb stolove. I stvarno, na svake stolu minimalno 2 loša igrača.

Prvi sessiona sam na nekom heateru uspio doči na + preko 2k. Ali se isto u tome sessionu spustio na -300$.

Nisam mislio više to igrati, ali kad sam pogledao kolko VPP-a sam napravio rekao sam si, da moram još par sessiona probati. I tako sam cijeli dan igrao nl400 20-50bb stolove.

Ovdje radim 0.71 VPP po ruci, dok sam na nl200 radio oko 0.44.

Danas sam ukupno napravio 6100 VPP-a...

00

Re: pobjediti VPP ligu

nicee - razumljivo, kod tako shallow igre veći su swingovi, no kvaliteta dugoročno ipak će doći do izražaja smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

57

Re: pobjediti VPP ligu

iAcesHigh napisao:

nicee - razumljivo, kod tako shallow igre veći su swingovi, no kvaliteta dugoročno ipak će doći do izražaja smile

daaaaa, užaš.. EV mi je išao prema gore, zarada prema dole.

00

58

Re: pobjediti VPP ligu

kak si prilagodio igru za  50 bb . preflop rejz je  pretpostavljam manji i kaj 3betas  jer ljudi lakse  zguraju 50bb nego 100

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

59

Re: pobjediti VPP ligu

davno sam negdje na 2p2 forumu citao kako je 20-50bb stolove relativno tesko beatat jer vise manje svi znaju kaj rade, a edge je i preko onih losih igraca nedovoljno velik da bi se igru moglo crushat (kajaznam, to sam citao tek kad su se ti stolovi pojavili pa je moguce da je ekipa bila u krivu jer se radilo samo o teoriji)

doduse ak je za potrebe vpp lige, onda ti se vjerojatno vise isplati igrat to nego min fullstack nl200

I na kraju bude " HARAŠO"
00

60

Re: pobjediti VPP ligu

Pogledao sam par regova na PTR-u i likovima ide graf lagano prema gore.. Pogledaj recimo noobelf lika...

I naravno da ne mislim to igrat dalje... Samo da dostignem pace pa ću vidjet do onda kolko se isplati...

Najradije bi igrao 4 stola, recimo nl1000. Ili probao crushati neke druge igre tipa stud. Tj. htio bi naučiti dobro igrati sve. Al jebiga kad treba zaraditi za kruh...

00

61

Re: pobjediti VPP ligu

Sada igraš 200 ili 400?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

62

Re: pobjediti VPP ligu

da evo bas gledam al kajaznam, opet me ne odusevljava previse lik
definitivno je winner, ali winrate mu je jako jako malen

neznam bas dal bi se na tvojem mjestu mijenjao s njim jer tip se ocito samo dovoljno dobro adjustao na metagame koji je prilicno zatupljujuc pokerwise
ako top winneri na tim stolovima i limitima imaju ovaj rate, jedino sto bi me (na tvojem mjestu, da me nebi krivo shvatili) moglo privuc tome je nadoknadjivanje sne pacea

I na kraju bude " HARAŠO"
00

63

Re: pobjediti VPP ligu

roba59 napisao:

Najradije bi igrao 4 stola, recimo nl1000.

ovo je super plan, tako je i wcg rider poceo crushat nl5k nakon sto je stotinama tisuca handova breakevenao 20+ stolova nl1k
nemam pojma, zgrindaj si life expenses za sljedecih 6 mjeseci, stavi to na stranu i uzmi shot smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

64

Re: pobjediti VPP ligu

butko napisao:
roba59 napisao:

Najradije bi igrao 4 stola, recimo nl1000.

ovo je super plan, tako je i wcg rider poceo crushat nl5k nakon sto je stotinama tisuca handova breakevenao 20+ stolova nl1k
nemam pojma, zgrindaj si life expenses za sljedecih 6 mjeseci, stavi to na stranu i uzmi shot smile

i sad opet grinda mid stakes puko je tip

00

65

Re: pobjediti VPP ligu

moze neko reci kad su objavljeni trenutni rezultati (di prvi ima 45k vpp)

00

66

Re: pobjediti VPP ligu

premo napisao:

moze neko reci kad su objavljeni trenutni rezultati (di prvi ima 45k vpp)

Mislim da jučer navečer...

00

67

Re: pobjediti VPP ligu

Jučer sam išao do cinestara gledat po drugi puta Inception... Zakon film. Morate ga pogledati.
Vratio sam se tek predvečer doma pa nisam puno igrao. Nešt malo sam igrao uz turnire koje sam igrao (FTOPS KO, FTOPS ME i SM). Jedino sam na FTOPS KO ušao u lovu i po tko zna koji puta rekao onu staru "više nikad neću igrati turnire". smile

Jučer sam napravio 1300 VPP-a i 300$ plusa.

Danas sam napravio 4900 vpp-a i 1600$ plusa i time na nl400 20-50bb stolovima sveukupno ušao u plus.
I mislim da se ovo može dobro beatat. Igrat ću ovo i dalje pa ćemo vidjeti kako će mi ići.

VPP per hand se malo smanjio i danas mi je iznosio 0.62 po handu.

00

68

Re: pobjediti VPP ligu

kak ide?

00

69

Re: pobjediti VPP ligu

Od zadnjeg javljanja, odigrao sam još par sessiona na nl400 short stolovima, i vratio se na standardnih nl200.

Na tim short stolovima su bolesni swingovi i razlika u EV-u zna biti preko 1k u oba smjera.Vratio sam se iz razloga što sam se stalno vrtio oko nule i počeo sam tiltati. Kad sam izgubio na par natkupa i uz to preko 5 flipova izgubio, onda sam počeo svašta gurati i callati s glupostima all inove.

Kad sam se vratio na nl200, odmah je slijedilo olakšanje jer sam u 2 sessiona bio oko 8 buyinova plusa. A i manje je stresno igrati s full stackom.

Danas nisam igrao jer sam bio na svadbi, a jučer na rodjendanu.

Trenutno sam 3. na VPP ljestvici, ali mislim da ću pasti za par mjesta kod sljedećeg update-a.

Plan je sutra i prekosutra igrati što više. U utorak idem za Split na CSOP pa od utorka neću igrati skoro ništa.

00

70

Re: pobjediti VPP ligu

Za vrijeme CPS-a, dok sam bio u Splitu (3 dana), nisam ništa igrao , a kad sam se vratio doma nisam se mogao vratiti na onu staru naviku igranja gdje sam radio preko 4k vpp-a bez problema.
Radio sam oko 2,5k-3,5k dnevno, a i to mi je bila muka.

Danas sam napravio manje od 2k i to prvenstveno zato jer sam imao najgori dan možda čak i u mojoj karijeri. I to baš na rodjendan.  tongue
Prvi session je počeo dobro, dobio sam 2 buyina i opet dobio royal flush (http://www.pokerhand.org/?5653953), ali nakon toga je sve krenulo nizbrdo. Nisam mogao pogoditi flop, a kad sam ga pogodio, onda su oni pogodili jače. Set na set, set na poker.... Nijedan blef nije prošao.
Najgore od svega mi je bilo što sam znao da dobro igram, ali nisam mogao pot dobiti.
Završio - 9 buyina.

Drugi session je trajao svega pol sata (nekih 700 handova). Završio sam ga ranije jer sam počeo pizditi, a iako sam i dalje dobro igrao, izgledalo mi je da ovo neće dobro završiti.
U tom kratkom sessionu, 4 puta sam dobio call 4beta (inače to nikad ne rade), od toga sam 3 puta imao KK i flop je došao A high, a oni su na kraju pokazali AJ ili AQ. Najbolje od svega što mi ni jednom nisu uzeli cijeli stack. Neznam zašto callaju 4bet, ako kad pogode TP ne stackoffaju.
5 buyina minusa je bio session.

Sutra je plan igrati što više da opet dobijem naviku igrati puno.

Trenutno zaostajem 69k za pace-om. Do kraja lige mi je plan smanjiti zaostatak barem na 55k.

00

71

Re: pobjediti VPP ligu

nije sve tako crno, sad ces bar moc opet stavit sliku kad predes 100 k smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

72

Re: pobjediti VPP ligu

ili kad pređe 1 000 000 VPP big_smile

00

Re: pobjediti VPP ligu

ili kad pređe 1 000 000 VPP

i  kad kupi
http://img337.imageshack.us/img337/5889/porschekj.jpg

Zadnji popravljao pantelinjo (01-09-2010 11:01:45)

00

Re: pobjediti VPP ligu

Xexexe treba napraviti tih 200.000 $ rake-a za ovog caymana big_smile
ali vredi  big_smile  lol

00