Tema: MB verifikacija

Dakle, kada sam pokušao napraviti uplatu na poker sobu, dobio sam ovu poruku od MB:

Your account is locked for outgoing payments therefore we cannot complete this transaction. To unlock your account, you must send a VERIFIED copy of your passport or national identity card to the following address:

Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
United Kingdom

We accept as VERIFIED, all copies which are certified in your country of residence by:

    * a licenced notary public; OR
    * a licenced solicitor or attorney-at-law; OR
    * a regulated bank or financial institution; OR
    * a local government authority (e.g. the police)

as true copies of the original.

Onda sam otišao na Email support jer sam ih želio pitati da li moram baš poštom slati. kada sam kliknuo na Account/Security -> My account is locked onda mi dođe poruka:

You have failed to verify your date of birth and that is why withdrawals from your account are temporarily suspended. In order to enable them, please verify your identity and correct your date of birth by clicking here.

I ja sam im poslao skeniranu osobnu. Ali sada ne kužim da li je to dovoljno ili moram još i poštom poslati kao šta su napisali u prvoj poruci.

Zanimljivo je da sam im dokumente (skeniranu osobnu i skeniranu karticu) poslao još prije nego sam verificirao karticu i sada me jeb. radi toga.

Hvala.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: MB verifikacija

neutral

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: MB verifikacija

Nakon više od 15 dana čekanja i ne odgovaranja na mailove mi pošalju da im pošaljem još jedan dokument a da nije osobna iskaznica. Najrađe bi ih zvao i j. im sve po spisku. Kreteni, koji klinac su radili 15 dana da mi nisu mogli prije javiti.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

4

Re: MB verifikacija

dfable napisao:

Nakon više od 15 dana čekanja i ne odgovaranja na mailove mi pošalju da im pošaljem još jedan dokument a da nije osobna iskaznica. Najrađe bi ih zvao i j. im sve po spisku. Kreteni, koji klinac su radili 15 dana da mi nisu mogli prije javiti.

Vrijeme godišnjih odmora je ... vijerovatno ih ima manje
Rekao bih ti da im samo šalješ mail ali ne treba to raditi jer kod njih te stave na vrh liste ako im posaljes novi  mail a nisi dobio odgovor na stari upit

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: MB verifikacija

Kužim da su godišnji i sve, ali opet 15 dana čekam, i na kraju mi napišu da pošaljem još jedan dokument. Ne držim gore kikiriki, ipak su to novci hmm Ne znam, jednostavno sam ljut  mad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: MB verifikacija

dfable napisao:

Kužim da su godišnji i sve, ali opet 15 dana čekam, i na kraju mi napišu da pošaljem još jedan dokument. Ne držim gore kikiriki, ipak su to novci hmm Ne znam, jednostavno sam ljut  mad

A tako dobar dečko a tako ljut.
Izgleda je istina, novac kvari ljude.

Ne znam vidim samo jedno riješenje bolje prebaci pare meni i riješi se toga da se još više ne pokvariš big_smile


Sretno!

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: MB verifikacija

Vuco napisao:
dfable napisao:

Kužim da su godišnji i sve, ali opet 15 dana čekam, i na kraju mi napišu da pošaljem još jedan dokument. Ne držim gore kikiriki, ipak su to novci hmm Ne znam, jednostavno sam ljut  mad

A tako dobar dečko a tako ljut.
Izgleda je istina, novac kvari ljude.

Ne znam vidim samo jedno riješenje bolje prebaci pare meni i riješi se toga da se još više ne pokvariš big_smile


Sretno!

Pa poslo bi ti kad bi mogo  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: MB verifikacija

Vuco napisao:
dfable napisao:

Kužim da su godišnji i sve, ali opet 15 dana čekam, i na kraju mi napišu da pošaljem još jedan dokument. Ne držim gore kikiriki, ipak su to novci hmm Ne znam, jednostavno sam ljut  mad

A tako dobar dečko a tako ljut.
Izgleda je istina, novac kvari ljude.

Ne znam vidim samo jedno riješenje bolje prebaci pare meni i riješi se toga da se još više ne pokvariš big_smile


Sretno!

Hehe, istina je da novac kvari ljude. Ne bi se ljutio da su moji $$$ gore, ali nisu  neutral
Ali evo, čim mi odblokiraju ti šaljem jer ovako imam samo problema sa njima  roll

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: MB verifikacija

Mislim da ču dobiti živčani slom.

We appreciate the copies of your driving license. Your document confirms that your date of birth is the same as registered in your profile - ##/##/####.

However, your account is automatically locked, because of several unsuccessful confirmations of date of birth. Therefore, in order for us to reconsider the status of your account, please kindly explain us of the reason you have confirmed incorrect details several times within our system.

Ja ne kužim gdje sam to ja više puta potvrdio krivi datum rođenja. Jesu oni normalni?!?!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: MB verifikacija

možda ti je netko upao u  account i probao pogodit datum rođenja

00

11

Re: MB verifikacija

Rodman napisao:

možda ti je netko upao u  account i probao pogodit datum rođenja

Ali to ne mogu nikako navesti kao razlog  sad  Napisao sam im da se ne sjećam da sam više puta krivo potvrdio datum rođenja, ako kojim slučajem jesam negdje upisao krivi datum da je to bilo slučajno i da sam im spreman poslati još neki dokaz koji zatraže od mene. Ne znam šta drugo sam im mogao napisati.

Sada me brine to šta kažeš. Da mi ne bi nestali novci kada mi odblokiraju account  neutral  IPromijeniti ču pass, ali ne kužim tko je to mogao pokušati jer stvarno sam koristio MB možda 3-4 puta za transakcije i sve je to bila mala lova.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: MB verifikacija

dfable napisao:
Rodman napisao:

možda ti je netko upao u  account i probao pogodit datum rođenja

Ali to ne mogu nikako navesti kao razlog  sad  Napisao sam im da se ne sjećam da sam više puta krivo potvrdio datum rođenja, ako kojim slučajem jesam negdje upisao krivi datum da je to bilo slučajno i da sam im spreman poslati još neki dokaz koji zatraže od mene. Ne znam šta drugo sam im mogao napisati.

Sada me brine to šta kažeš. Da mi ne bi nestali novci kada mi odblokiraju account  neutral  IPromijeniti ču pass, ali ne kužim tko je to mogao pokušati jer stvarno sam koristio MB možda 3-4 puta za transakcije i sve je to bila mala lova.

Ako ti je netko upao to mozes saznat. Ili ti oni automatski kazu da se netko s dr IP adrese pokusao ulogirati ili im posalji mail s upitom prijava na tvoj acc.

00

13

Re: MB verifikacija

Hvala xVIP. Mail nisam nikakav dobio. Čekat ču da mi sada odgovore, ako odbiju ču ih pitati da mi pošalju sve prijave. Koja sam ja nesreća u klinac.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: MB verifikacija

htio bih verificirat bank account i sad oni meni daju podatke za uplatu, ali ja nemam pojma što kamo u online PBZ-ov nalog upisati pa ako mi netko može pomoći...

oni su mi dali sljedeće podatke:
Account holder:
Bank:
City/Town:
SWIFT:
IBAN:
Account currency:
Reference:

Znači što ide pod model, što pod broj banke, što pod reference iliti kamo ide SWIFT, kamo IBAN, kamo Reference... You know what I mean smile


EDIT:

Kad sam dodavao banku pitao me za broj računa i ja sam stavio broj deviznog - to je ok, ne?

Zadnji popravljao iAcesHigh (11-09-2010 04:45:05)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: MB verifikacija

Ja sam verificiro bank akaunt ali nisam uplacivo sa bankovnog računa. Mislim da sam išao na njihovoj web stranici verificirat bankovni račun i da sam onda izabrao da uplatim sa karticom. Nakon nekog vremena bankovni račun mi je bio verificiran

00

16

Re: MB verifikacija

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=3638

00

17

Re: MB verifikacija

Jebeš mi sve ako su ovi normalni. Mjesec dana mi je bio blokiran account (dan danas ne znam radi čega točno) i danas mi stiže mail da su mi opet blokirali account dok im ne pošaljem utility bill. Pa ovi nisu normalni, svakih jeb. 15 dana mi blokiraju account.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

18

Re: MB verifikacija

dfable napisao:

Jebeš mi sve ako su ovi normalni. Mjesec dana mi je bio blokiran account (dan danas ne znam radi čega točno) i danas mi stiže mail da su mi opet blokirali account dok im ne pošaljem utility bill. Pa ovi nisu normalni, svakih jeb. 15 dana mi blokiraju account.

pa tko ti kriv kada stalno pare neke skidaš ... vidi ja nikad nisam skidao pare samo uplačujem pa nemam problema big_smile ... probaj tako smile

...sorri zbog spama morao sam smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

19

Re: MB verifikacija

lol
ajde, barem si me jeb. dobro nasmijao  lol   lol

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

20

Re: MB verifikacija

Vuco napisao:
dfable napisao:

Jebeš mi sve ako su ovi normalni. Mjesec dana mi je bio blokiran account (dan danas ne znam radi čega točno) i danas mi stiže mail da su mi opet blokirali account dok im ne pošaljem utility bill. Pa ovi nisu normalni, svakih jeb. 15 dana mi blokiraju account.

pa tko ti kriv kada stalno pare neke skidaš ... vidi ja nikad nisam skidao pare samo uplačujem pa nemam problema big_smile ... probaj tako smile

...sorri zbog spama morao sam smile

haha so true big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

21

Re: MB verifikacija

Tražim po temama ali ne mogu naći. Netko je bio spominjao da su ga tražili da im pošalje scan računa od struje ili čegaveć. Ja sam im danas poslao račun od struje, ali kasnije sam skužio u mailu ovo:

Electronically issued documents and Mobile phone bills will not be accepted.

Dakle, šta ste im vi slali? Jer ja ne znam da li imam doma koji račun koji nije elektronički izdan. Vrlo vjerojatno če mi odbiti ovaj račun za struju koji sam im poslao  neutral

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

22

Re: MB verifikacija

Elektronički izdan znači da ti dolazi u Inbox(.pdf), a ovo kaj si ti skenirao uplatnicu od HEP-a nije electronically issued big_smile

00

23

Re: MB verifikacija

smurf napisao:

Elektronički izdan znači da ti dolazi u Inbox(.pdf), a ovo kaj si ti skenirao uplatnicu od HEP-a nije electronically issued big_smile

Morat ču se u MENSU učlanit  big_smile
Thx smurf, hope da če prihvatiti onda.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00