Tema: Savjeti i preporuke

Poštovani, pošto ste ovaj topic nazvali: Savjeti, kritike i pohvale, kao igrač koji igram već 3.godine, ne puno na netu i ne puno cash igru, nakon što me cash igra koštala skupe škole pokera,. Vidim da u Lutriju, pa i u Cezar na turnire i na Cash igru ima sve više i više novih lica, tako da zbog obaveza nisam bio u mogućnosti odigrati neki od turnira, došavši primjetio sam mnogo novih i mladih, pa čak nadobudnih igrača, neki bi rekli "ribica", koji igraju na sve i svašta, većina ih od osnova nije otišla dalje npr. čitajući neku literaturu itd, što me u masu situacija zna izbacit iz takta jer igraju svašta i na sve načine.

Jedan od mog Predloga bi bio, da ova starija ekipa, i naši poznatiji i bolji igrači, kratkim savjetom upute ove nove. Jer kad sam ja počinjao, meni su rekli da je igranje turnira "glupost" i da na cash igri možeš dignut je...cash, što nije ispalo tako.
Kad pogledam unatrag mogu si priznat da sam tim iskustvom i sada čitajući literaturu, te gledajući što je više moguće poker na tv-u, vidim da sam isto iskustvo i razinu igre mogao steći igrajući turnirima sa manjim buy-innovima, nego igrajući cash igru, pogotovo u uvjerenju da ako imam AS i npr.pa čak i malu da je to top.top.

Iz Vlastitog bi iskustva ovima koji su bez bankrolla, da prvo počnu s turnirima pa polako kad nauče, vide šta im više odgovara, dal cash igra ili turnirska igra. Da nikad ne dodju igrat s brigama i problemima, dugovima na vratu, u uvjerenju kako će posudbom ili davanjem zadnje love, sigurno lovu po triplat ili više, već da dodju mirni, neopterećeni, pogotovo trezni, i da će tako više napravit.

Kad god nisam imao love, i išao bi igrat, imao bi je još manje, a kad god sam imao love, sjeo i igrao, zaradio bi sigurno još love uz to.

Možda kad bi se ti mladi nazovi igrači načitali, savjeta i uputa starijih i iskusnijih, i još kad bi to pokušali, možda bi im na taj način spasili dosta casha u djepu, a sigurno bi ih s vremenom naučili igrat.

Kada mi netko od frendova sada npr kaže, daj me nauči kak se igra, ili ako npr, već znaju osnove, prvo što im kažem, kreni igrat ove turnire sa malim buy-innovima, pa kad se tu nagledaš svega i svačega, i kad prodje neko vrijeme onda, razmisli pa vidi šta ćeš i kako ćeš dalje.

Eto to je moj predlog za otvaranje nove TEME-TOPICA u forumu, pa s obzirom da ste ekipa koja je napravila ljepi naš hrvatski formum, nadam se da ćete naći naćin ili naziv, odnosno mjesto gdje ovako nešto ubacit, i nadam se da ste shvatili šta sam želio reći.

P:S.- Nije da ni ja sad nevolim sjest malo igrat cash igru, pa da sam sretan kad naletim na takve ribice i uzmeš im svu lovu, ali bilo bi ih fer bar upozorit, ako već nemaju nekog tko će im to sam reći, kao što ja nisam imao nikog prije sad uskoro pune 3.godine.

efs
00

2

Re: Savjeti i preporuke

da ne otvaram novu temu, pocetna stranica mi je skroz broken na mozilli. na IE je sve normalno

00

Re: Savjeti i preporuke

Brky napisao:

da ne otvaram novu temu, pocetna stranica mi je skroz broken na mozilli. na IE je sve normalno

Don't know. Probaj nešto refreshati..

00

Re: Savjeti i preporuke

ma i meni je sve nekak ispremjesano..

00

Re: Savjeti i preporuke

jep, nešt je na siteu mjenjano ...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00