Tema: BR Build - RR Poker

Pozdrav,

Moj projekt je izgradnja BR-a na RR Pokeru smile

Početak: 255 Eura

Igrat cu NL 10 do 400 eura, kasnije nastavljam na, naravno, NL 20. Objavljivat cu kako mi ide, uz grafove i stanje br itd. itd.
Planiram i tranziciju polako u PLO vode, ali o tom kasnije, sad tek pomalo proučavam literaturu od slowhabita. BR je ovakav kakav je, zaradio sam jos parsto eura na RRu ali mi to stoji na deviznoj jer cu morati si platit godinu na faksu vrlo brzo, pa krecem sa ovakim, sirotinjskim, skoro dovoljnim za nl 10 lol

Eto, to je zasad sve od mene

Zadnji popravljao Santino (24-09-2010 20:25:50)

Chef: Don't do drugs kids. There is a time and place for everything. It's called college.
00

Re: BR Build - RR Poker

Sretno!

00

Re: BR Build - RR Poker

gl

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: BR Build - RR Poker

gl!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: BR Build - RR Poker

+1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: BR Build - RR Poker

big_smile sretno

Zadnji popravljao Bebach (25-09-2010 04:33:53)

00

7

Re: BR Build - RR Poker

Sretno!!!
samo mi nije jasno kako ćeš postat grafove, kad ti kolko ja znam RR ne podržava HEM i PT...

00

Re: BR Build - RR Poker

Ne brini, imam u excelu tablicu i graf koji bilježi svaki session i profit, nije kao hem, al nije ni loše kad nea boljeg  big_smile

Chef: Don't do drugs kids. There is a time and place for everything. It's called college.
00

9

Re: BR Build - RR Poker

KAko ti se Sviđa RR ? ... ne znam dali si igrao na vše sitova pa dali možeš neku uspordbu napraviti (igrači,software,bonusi...itd)?
Baš me zanima za RR.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

10

Re: BR Build - RR Poker

jel ima omahe tamo?

00

Re: BR Build - RR Poker

Igrači su najlakši u svemiru, retardirani talijani, dok ne probaš ne vjeruješ. Tu čisti, nitty tag stil jedino prolazi na levelima sve do nl 100, igrao sam nl 10 i 20, a prijatelji mi igraju nl 50 i 100 i totalno je isto, iako ima regova. Tu ti jako trebaju živci i smirenje, igrači su preloose, callaju sve, bez obzira na pot size, čisti kockari, znači time su i swingovi veliki. Ja imam 25% rb što je ok, bonusa nema...

nema omahe

Chef: Don't do drugs kids. There is a time and place for everything. It's called college.
00