Tema: Kako uplatiti novac na MB

Evo ovako,imam problem,bio sam danas u Erste banci u Puli i htio otvoriti netbanking racun kako bih mogao uplatiti novac na MB,medutim rekli su mi da vise ne rade sa MB-om jer su ga ukinuli....pa sada neznam kako da uplatim,imam 18 god i nemam stalna primanja tako da nemogu preko kartice....hmm....naisao sam na ovo http://www.pbz.hr/Default.aspx?sec=366 pa me zanima,ako bih to otvorio,mogu li onda preko njega poslati novac u drugu banku,tj na MB,jer sam citao da se novac moze prebacivati sa racuna na racun samo untar PBZ-a,hvala  smile

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

Ako se ne varam, možeš i preko bank tranfera, ali da ti budem iskren ne znam kako.
Pokušaj staviti post u temu transakcije, vjerujem da će ti netko poslatina MB, pa ti uplatiš na tekući.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Kako uplatiti novac na MB

uplati preko kartcie od deviznog racuna. nisan siguran koju karticu erste daje, al pbz daje visu elektron za devizni i snjom mos radit uplatu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Kako uplatiti novac na MB

zamorano11 napisao:

uplati preko kartcie od deviznog racuna. nisan siguran koju karticu erste daje, al pbz daje visu elektron za devizni i snjom mos radit uplatu

rekao sam da nemogu,nemam stalna primanja pa nemam ni devizni,tu i tamo odradim neki poslic i tjt....

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

dfable napisao:

Ako se ne varam, možeš i preko bank tranfera, ali da ti budem iskren ne znam kako.
Pokušaj staviti post u temu transakcije, vjerujem da će ti netko poslatina MB, pa ti uplatiš na tekući.

heh u tome i je problem,neznam ni ja kako,mislio sam preko net bankinga u erste banci,ali oni vise ne rade sa MB

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

devizni možeš otvoriti bez obzira imaš li stalna primanja ili ne. Ako ti Erste ne da lijepo otiđi do PBZ-a, tamo otvori tekući + devizni (mislim da onda dobiješ i žiro) i dobit ćeš VISU Electron wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Kako uplatiti novac na MB

nemoras imat stalni posao za otvorit deviznu karticu . ja imam prek ersetea devizni racun - visa electron

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

pokerworld napisao:
dfable napisao:

Ako se ne varam, možeš i preko bank tranfera, ali da ti budem iskren ne znam kako.
Pokušaj staviti post u temu transakcije, vjerujem da će ti netko poslatina MB, pa ti uplatiš na tekući.

heh u tome i je problem,neznam ni ja kako,mislio sam preko net bankinga u erste banci,ali oni vise ne rade sa MB

Krivo si me shvatio. Zamoliš nekoga sa foruma (u temi predviđenoj za transakcije) da ti uplati na MB račun a ti onda uplatiš toj osobi iznos u kunama na tekući račun.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Kako uplatiti novac na MB

da potvrdim,nisam imao nikakve prihode,otvorio u erste banci devizni,dobio visu electron i nju registrirao na moneybookers,kupovao njome online i offline..

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

hm,znaci koliko sam shvatio devizni racun mogu otvoriti i ako sam nezaposlena osoba i na njega uplatiti novac koji cu preko kartice koji cu dobiti uplatiti na MB?

00

11

Re: Kako uplatiti novac na MB

pokerworld napisao:

hm,znaci koliko sam shvatio devizni racun mogu otvoriti i ako sam nezaposlena osoba i na njega uplatiti novac koji cu preko kartice koji cu dobiti uplatiti na MB?

da ... i otvori ga u istoj valuti koju si izabrao na mb radi lakše verifikacije kartice

Zadnji popravljao troon (29-09-2010 02:45:09)

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

troon napisao:
pokerworld napisao:

hm,znaci koliko sam shvatio devizni racun mogu otvoriti i ako sam nezaposlena osoba i na njega uplatiti novac koji cu preko kartice koji cu dobiti uplatiti na MB?

da ... i otvori ga u istoj valuti koju si izabrao na mb radi lakše verifikacije kartice

ok....i cuo sam da je najbolje uplatiti u dolarima,i na MB staviti dolare?istina?

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

evo danas sam bio u pbz-u i napravio devizni,uplatio sam 30$ i sad ovo ne kužim,moram čekati da mi na kućnu adresu dođe neki pin i onda mogu u pbz po karticu?tako je nešto rekla....

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

Pa kada dobijes taj PIN na kucnu adresu onda mozes u banku po karticu  cool

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

Big_Gambler napisao:

Pa kada dobijes taj PIN na kucnu adresu onda mozes u banku po karticu  cool


ok....tek za 20 dana,ccc xD

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

nije da ti sad pomaze,ali ja sam iz erste dobio doma postom,rok je bio 2 tjedna,dosla je prije smile

00

Re: Kako uplatiti novac na MB

pokerworld napisao:

ok....i cuo sam da je najbolje uplatiti u dolarima,i na MB staviti dolare?istina?

a ne znam... dosta sajtova u zadnje vrijeme ima mogucnosti uplate u eurima takodjer, a kad rade konverziju iz eura u dolare (ako sjedas na $ stolove) to rade bez provizije..za razliku od moneybookersa koji na tome okrece masnu lovu.
s tim da je euro dosta stabilnija valuta, barem trenutno.

bilo kako bilo. samo pazi da su ti mb, devizni, i account na poker roomu u istoj valuti jer ce te inace jedni od tih redovito pljackati

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Kako uplatiti novac na MB

ako je devizni racun,onda idu sve devize gore;)
ja sam otvorio devizni u € ali su mi sa bet365 direkt sjeli gore dolari posto je racun bio u dolarima,bez konverzije..ali ovo za MB i poker sobu stoji

00