Tema: WCOOP MAIN EVENT

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/wcoop-button.jpg
Video sažetak WCOOP main event-a. Pobjednik. Tyson "POTTERPOKER" Marks koji je osvoji čak 2,27 milijuna dolara!.Finale table ovog turnira možete pogledati na PokerPro-u. ovdje...

00

Re: WCOOP MAIN EVENT

stvarno je dobro odigral finale table iako mi nije jasno zakaj je gural K9 bilo je s neba očito da protivnik ima KK ili AA, ali karta je pobjednika išla bolesno, praktički ostali nisu imali šanse malo čudno za finale table

00

Re: WCOOP MAIN EVENT

srala  ga  karta i onog  frajera kaj je  ostao s njim u HU je  nadigro bezbroj puta

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: WCOOP MAIN EVENT

Lik je runnao bolesno, ali i igrao je dosta dobro, upravo onako kako treba kada si big stack.
Svaka mu čast....a uzeo je i krasnu lovu  cool

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: WCOOP MAIN EVENT

mene  zanima  jel ovako betanje  postflop ( pol pota  , manje od  pol  pota ) normalno zato kaj je  to final table  ili tak oni cijeli turnir  igraju ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: WCOOP MAIN EVENT

Tak se igra u kasnijoj fazi...

00

Re: WCOOP MAIN EVENT

igraju više small ball poker

00

Re: WCOOP MAIN EVENT

small ball je po meni low risk poker, a ovo betanje je čisto normalno. U turniru nemožeš uvijek igrat na implaid odse jer nek te loše krene moguće je da završiš vrlo brzo.
kaj hoću reći je to da da je u cashu profitabilno već dok imaš 51% EQ, u turniru ipak treba naći malo bolje spotove, pa tako da ak imaš za flush 1 card 4:1 moguće da i  3:1 ti nije isplativo ako je oponent dobar jer teško ako dođe da ćeš naplatit, a svaki 1/2 pota bet ti daje 3:1 pa onda kaj je tu čudno?
lagano se cuga tak da možda nisam sve reko najbolje kak sam mislio....

00

Re: WCOOP MAIN EVENT

da mislim je ono sa K9 bilo bezveze ali ostalo je odigro brutalno !

00