Tema: Traži se dobrovoljac za igrati

Tražim dobrovoljca koji bi igrao na mom account i za to uzeo veći dio bonusa od 6500-6600$. Pošto ja nemam neki bankroll trenutno , niti volje i motivacije, a sng više ne mislim igrat a cash svi pokušaji dosta loše završe pa sam mislio dati nekome na korištenje moj account za veći dio bonusa. Ja bi si uzeo oko 1200-1600$ a igrači dobije oko 5000-5400$. Naravno igrač bi igrao sa svojim bankrollom koda igra na svom accountu.

Potrebno mi je još 71k VPP do kraja godine da dođem do 200k VPP.

Nisam uzeo 1k millestone bonus. Znači ako bi netko napravio do kraja godine 71k VPP dobio bi oko  250k FPP. Za 1k millestone mu je potrebno 50k FPP i za 3.2k millestone kada dođe do 200k VPP mu je potrebno 50k FPP. Ostane  150k FPP. S tih 150k FPP se može uzet za 100k FPP 1500$ bonus, a 50k FPP mogu ja očistit preko 280 FPP sng šta je negdje oko 800-850$. Znači ukupno oko 6550$.
Ja bi dao svoj account na korištenje za to vrijeme, može se promjenit pass da ga ja neznam, isključim RSA token jer ga imam.  Ako slučajno nebi uspio onda bi podjelili naravno onoliko koliko je do kraja godine napravljeno, ali bilo bi dobro da se javi samo onaj koji misli da može uspjet. Ako netko može to napravit  u kraćem roku onda bi se ja zadovoljio s dijelom od 1200-1300$ a ako nekome treba vremena do kraja godine onda je meni dovoljno 1500-1600$.

Ukoliko bi na kraju, u 12 mjesecu zagustilo s vremenom ili bankrollom, ja bi naravno uskočio   i također igrao i depozitao ako bi bilo potrebno, ali bi onda naravno imao veći udio bonusa.

E sad zašto bi to neko uzeo, kao prvo šta se tiće sigurnosti, mislim da tu nema problema. Ja neznam password, nemislim opce koristit account a i Roba bude garantirao da bude sve regularno prošlo tak da ako meni nevjerujete u potpunosti, imate njegovu garanciju.

Prvenstveno se to isplati nekome, ako je Platinum ili manji level na Pokerstarsu, a igra dosta u zadnje vrijeme, a možda i nekome ko igra na drugom poker site. Uglavnom ako je netko Platinum za tih 71k VPP do kraja godine dobio bi oko 180k FPP šta mu je oko 1500-2500$ ovisno dali bi uspio imat do kraja godine ukupno 100k VPP da dobije millestone 1k bonus ili ne. A netko tko je gold recimo on bi za tih 71k VPP dobio oko 1000-1500$. Kada to usporedite s  oko 5000-5400$, razlika je očito velika.

Ukoliko imate neki drugačiji prijedlog ili primjedbu slobodno napišite. Ako ima zainteresiranih slobodno mi se javit tu ili na pm ili na skype, svejedno. Naravno ako  ima dobrovoljaca bilo bi dobro da se jave čim prije da bi imali više vremena do kraja godine.

00

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

Čisto informativno, koje limite, koliko stolova treba igrati da bi se napravio taj broj VPP-a?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

nebi to znal reći kaj se tiče holdem cash, znam jedino poprilici za sng i cash omahu

00

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

dfable napisao:

Čisto informativno, koje limite, koliko stolova treba igrati da bi se napravio taj broj VPP-a?

http://fpppro.com/vpp-per-hand.php

i sa njihovog calculatora ugrubo

You have 129000 VPP's with a goal of earning a total of 200000 VPP's by the end of this year.

You must earn 71000 VPP's in 86 days (including today, October 7th, 2010).
This averages out to 826 VPP's per day.

Zadnji popravljao Andre_787 (07-10-2010 14:47:50)

00

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

Ja bi mogo vjerojatno.Javim ti sutra.Ne daj nikom do tada.

00

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

Evo kolko je handova potrebno na kojem levelu (gledajte donju tablicu):

http://img404.imageshack.us/img404/5682/handspotrebno.jpg

00

7

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

ajde postaj skype ili mi posalji na pm

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

WTF napisao:

ajde postaj skype ili mi posalji na pm

croman igra to..

00

9

Re: Traži se dobrovoljac za igrati

e hebemu...

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00