Tema: MB stednja??

Evo ovako,uskoro mi dolazi kartica deviznog pa ću početi igrati,moje pitanje je....početi ću sa 30$,i recimo dignem se na 34$,mogu ja na MB staviti tih 4$ negdje sa strane,znači da uvijek igram sa 30$,a ovo što dobijem stavljam negdje sa strane,ako me kužite?hvala

00

Re: MB stednja??

to ti nema nikakvog  smisla ,kad  tad  ces  izgubit  tih 30  a i neces  nikad  napredovat  i pocet zaradivat  malo vece  novce, stavi novce  koji ti nisu potrebni  i igraj dok se  ne  dignes  dovoljno da  imas  za  neku ozbiljniju isplatu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: MB stednja??

moneybookers je super stvar ali sumnjam da ima ikakvih dodirnih točaka sa štednjom  big_smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

4

Re: MB stednja??

koliko sam shvatio covjek vise misli na stednju u obliku stednje rolla, ne bankovne orocene stednje s kamatama.
znaci stalno bi imao $30 roll, a sve winningse skupljao na mb.
ako je to cilj, a poker room je neki sumnjiv onda zasto ne. no ako zelis normalnije profitirat (nl10 minimum) blje stedi tamo gdje igras - u cashieru smile

00

Re: MB stednja??

to sam mislio da....al opet,imate pravo i u vezi ovoga da nikada necu onda podizati malo vece novce....danas citam na MB da je max isplata u 90dana 1000 eura,i kazem kako malo,onda nakon par min kazem budalo neces imati 1000 eura u 2 godine hah xD

00

Re: MB stednja??

pokerworld napisao:

kazem budalo neces imati 1000 eura u 2 godine hah xD

Nečeš ako budeš tako razmišljao  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: MB stednja??

Limit se lako podigne ako treba. Samo je pitanje dal možeš zaraditi tolko.

00

Re: MB stednja??

dfable napisao:
pokerworld napisao:

kazem budalo neces imati 1000 eura u 2 godine hah xD

Nečeš ako budeš tako razmišljao  smile

znam,to se samo tako kaze,hehe,davati cu sve od sebe,nadam se da cu uspjeti,jer sam poker jako  zavolio....optimistican sam ja jako,mozda i previse  smile

00

Re: MB stednja??

ma samo rokaj ,pusti tu sicu ,eto ja sam poceo igrat sa 50 buksa na tiltu i u dva tjedna 450 sam u plusu ,samo se ne daj stiltat  big_smile

00

10

Re: MB stednja??

perkan91 napisao:

ma samo rokaj ,pusti tu sicu ,eto ja sam poceo igrat sa 50 buksa na tiltu i u dva tjedna 450 sam u plusu ,samo se ne daj stiltat  big_smile

Nekako mi miriše da se niši baš BR-a držao? smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: MB stednja??

perkan91 napisao:

ma samo rokaj ,pusti tu sicu ,eto ja sam poceo igrat sa 50 buksa na tiltu i u dva tjedna 450 sam u plusu ,samo se ne daj stiltat  big_smile

brm ftw

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: MB stednja??

a igram s burazom na istom profilu  big_smile

idemo na ironmana pa smo na istom da ga lakse dobijemo ,a ja sam tolko u plusu ,eto jucer bio drugi na jednom turniru ,500 igraca ,buy in 3 baksona i dobio 200  smile

00