Tema: Prebrojavanje

Znam da je ovdje puno vise NL nego FL igraca, ako ovih drugih osim mene uospte ima smile, eh dragi moji ako vas ima volio bih da se ovdje javite kako bi se prebrojali, udruzili snage i krenuli u nove pobjede smile

Osim javljanja mogli bi napisati na kojem sajtu igrate, koje limite igrate, koliko stolova istovremeno itd wink

Evo ja cu krenuti

Igram na Pokerstars
Trenutno igram LH 1/2, u slucaju da nema dovoljno stolova udjem na neki od stolova 0.50/1 ali ih ima dovoljno skoro uvijek smile
Broj stolova: 4-6, kad se naviknem na 6 stolova pokusacu igrati na 9 stolova

20

Re: Prebrojavanje

ja igram 7-Game mix koji je dijelom i Limit Holdem... svakako sam zainteresiran za raspravu o FLHE jer sam tu prilično slab

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Prebrojavanje

:card_heart  tongue

00

4

Re: Prebrojavanje

Hi,
ja također  radije igram  FL nego kao velika većina  NL...
želja mi je jednog dana doći do bankrolla od recimo  $1000 pa da mogu igrati HU  0.5/1, što mi je možda najbolji oblik pokera  (probavao sam već ali mi je premal bankroll hehe).

e sad, od početka godine patio sam se sa NL-om, zato jer sam mislio da je to "ispravni" način igranja i učenja kako se igra poker, međutim nikako nisam mogao ostvariti neke konkretnije rezultate na prokletim micro limitima gdje te svatko prati sa svačim; i zato sam se vratio na FL kojega sam zapravo i igrao od samih početaka...
znači, ponovo sam počeo igrati FL sa nekih  $250 i igrajući  0.05/0.10  sam dosta brzo došao na oko $320, kad sam odlučio prijeći na 0.10/0.20 limit.
i evo, moram primijetiti da me zbilja neće otkad igram taj veći limit, a čini mi se da su ljudi još gori/gluplji igrači nego na nižem limitu....  nevjerovatno, ali zovu s nemoguće lošim kartama  i u nekih 90% slučajeva do rivera izvuku ili 2 para, ili tris, ili skalu, ili boju....  tako da trenutno jedino radi čega mi je ok taj limit je vrlo solidan prinos FPP-a (igram na Pokerstarsu)
i sad, iako definitivno ne planiram odustajati od igranja  FL, iz čistog razloga jer mi je unatoč svemu daleko zanimljiviji i zabavniji od NL-a (koji mi je ok jedino za turnire), počinjem se pitati, isplati li se zaista ulagati vrijeme u FL, i  je li moj bankroll dovoljno visok za limit  0.1/0.2... 

što vi mislite  u vezi "FL vs NL", i o igračima FL općenito.... ima li soli u tome ?   ili je  NL jedini pravi način igranja pokera.. ?

Zadnji popravljao s3x0r (21-04-2011 20:13:25)

00

Re: Prebrojavanje

Koliko ja znam, mnogo je veci rake na limit stolovima.. koliko je isplativo.. upitno je..

00

Re: Prebrojavanje

Prvo ja se držim 300 big bet rulea, dakle po meni sa svojih $320 možeš igrat $0,5/$1 fixed limit. Ili barem $0,25/$0,50 definitivno. Tu naravno mislim na 6-max ili full ring, nemam pojma koliki bankroll je potreban za HU jer nikad ne igram HU.

Šta se tiče donkova i loših playeva ima ih na svakom limitu. Npr. meni je danas na $0,5/$1 FL tip 3-betao sa small blinda, ja sam 4-betao (cap) i on calla. Heads-up na flopu... i na kraju mi pokaže 34o (?!).

NL vs. FL ne bi ulazio u veće rasprave, svatko od nas ima neki oblik pokera koji mu najbolje odgovara big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

7

Re: Prebrojavanje

cini mi se da se ti pridrzavas BRM-a za nl, a igras fl  smile

00

Re: Prebrojavanje

Trenutno NL25 6max na FT i maximalno 10 stolova.
Definitivno ostani na 6 stolova jer češ tu igrat optimalno a šta se tiče bankrola 300 x BB je malo minimum 500 x BB.
Ja sam svoje odigra u FL od 0,25/0,5 do 5/10 i jako teško je tu samom igrom bit u plusu jer rake te nenormalno jede, pametna računica je imat neku super vip ponudu da rake back bude najmanje od 35-50% . Osim Full Tilta i Poker Starsa na ostalim sajtovima je sve manje i manje FL jednostavno odumire.
FL je odlična priprema za NL jer se može dosta naučit o pokeru opčenito. Isto tako tiltanje je puno veče i odličan trenig za jačanje živaca. Ako nisi prezadovaljan sa zaradaom na FL onda šta prije na NL Holdem i vježbat.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (21-04-2011 20:35:36)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

9

Re: Prebrojavanje

hm, da..    problem mi je malo i što sam toliko dugo (predugo) na tim najmanjim mogućim limitima da su mi i ovi sad potovi na 0.10/0.20 dosta veliki.      igram 4 stola (ponekad 5), i to mi se čini optimalno jer se radi o fast stolovima i jednostavno previše je brza igra za 6+ stolova IMO;
a što se tiče  FL vs NL, po mojem iskustvu  na FL ne možeš puno dobiti, ali zato ne možeš puno ni izgubiti, dok s druge strane, kad na NL imaš bad beat, možeš izgubiti neopravdano velike iznose.   Isto tako, puno lakše je skupljati VIP bodove na FL što je dodatni plus, a sad računam si, ako se i ne može puno zaraditi, na većem limitu bi to svejedno trebalo biti ok ako se radi o relativno stabilnom priljevu novca, zar ne.. ?              za  NL mi uvijek ostaje turnirski play - platim upad pa raspolažem čipovima, što mi se čini puno bolji pristup nego standardni cash game gdje nikad ne možeš znati koliko netko ima novaca i je li mu možda svejedno hoće li blefirati sa all-in i praviti slične poteze..

  i ako mi možeš reći Dirk_Diger, koliko ti je trebalo vremena/handova (procjena barem) da dođeš od 0,25/0,5 do 5/10 ?
kakve su zarade, a kakvi igrači na medium limitu... ?     
thx

00

Re: Prebrojavanje

Koliko je meni poznato limit holdem igraci su vecinom rb proovi.
Tu trebas biti zadovoljan  aka ti je wr uopce pozitivan na velikom sampleu

00