Tema: Hrvatska zbilja

Što se nosi ove jeseni?

Radna knjižica

**

*Bez posla je u Hrvatskoj čak 317 tisuća ljudi.
Mislim da vlada provodi pronatalitetnu politiku, jer ljudi na Burzi mogu se jebat.*

**

*Veli Jaca Kosor: Tko kupi skuplji stan, dobit će veću subvenciju.
Ili u prijevodu: tko istrči svjetski rekord na 100 m dobije popust na šprinterice.*

**

*Da Jaca upeca zlatnu ribicu, siguran sam da bi zaželjela još jednog Milanovića u SDP-u.*

**

*Trenutno je više od 300 000 nezaposlenih u državi, a do
Božića se očekuje i do 400 000. Sve si mislim kako je krenulo, na Haitiju će osnovati Band Aid za Hrvatsku.*

**

*Veli Jaca Kosor u Saboru da dok se mi svađamo, lopovi kradu.
Hmmm, to je primjer prave premijerke koja ima sve pod kontrolom, tj. koja u svakom trenutku zna što rade njeni ministri.*

**

*Ured Hrvatske biskupske konferencije povodom Svjetskog dana braka daju savjete za bolji brak. Mislim si, to je kao da povodom dana gladnih Žak dijeli savjete.*

**

*Muzej Suvremene Umjetnosti nema novca za struju i grijanje, a niti za isplatu plaća. Mislim si, onda oni uopće nemaju veze s umjetnošću, jer **umjetnost** je danas imati za sve to.*

**

*Čuo sam za novu metodu mršavljenja uz pomoć glista. Žak će morati s anakondama.*

**

*Ante Gotovac se zaručio s Lanom Boško. Osvojio ju je
inteligencijom. Eto sad znamo tko je službeno najgluplja žena na svijetu.*

**

*Gledam poznate ženske selebritije i mislim da bi svaka od njih trebala imati dvije osobne iskaznice. Prvu kad je našminkana, a drugu bez šminke.*

**

*Josip Dikan Radeljak se u plićaku ljubakao s dupinom. Pa,
poznato je da dupini služe kao terapija za ljude s posebnim potrebama.*

**

*Vidi se da je Sabor pun doktora. Najvažnija tema je imunitet.*

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

2

Re: Hrvatska zbilja

rigged?

00

Re: Hrvatska zbilja

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Hrvatska zbilja

ova mi je nuts sa band aidom hahaha smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Hrvatska zbilja

hahaha,ima i ona jedna....lopovi ne kradite!!država ne voli konkurenciju smile

10