Tema: Savjeti početnicima poput mene :)

Evo da postavim nekoliko pitanja ljudima koji igraju profesinalno

Prvo sam mislio da je poker za novce online slicno igrati kao i poker na face-u,samo sa pravim novcem.Tako sam i ja poceo igrati sa nesto sitno i izgubio.Zašto?Uvijek sam igrao u sobi gdje bi bio jedan ili dvoje igrača,tamo se po meni bili najveći izgledi da dobijem jer je malo igrača,ali opet i dobici su bili mali,0.30-0.80$....to sam nesto dobivao,podignuo se par dolara i onda pao cim sam krenuo u vece sobe.Vidim i da dosta vas pro igraca,faker,moremore,ste gubili u početku i onda počeli dobivati....koja je tajna toga?pročitati neku knjigu vezanu za poker?trenirati poker na nekim stranicama,ako da kojima?koju si vaši savjeti za nas početnike?ne trazim da nas vi naučite igrati,nego da nas uputite na neke literature,data neke savjete i slično,hvala puno  smile

00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

Ne moj pogresno da me razumes, ali da ti zaista imas zelje i volje da ucis o pokeru, ti bi vec "progutao" ovaj sajt i pronasao more more korisnih saveta za pocetnike i to bas od tih profesionalaca koje spominjes. A ako mislis da ce ti neko dati savet u par recenica i da ce ti to pomoci da postanes PRO.........

00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=19
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=17

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

durrrko napisao:

Ne moj pogresno da me razumes, ali da ti zaista imas zelje i volje da ucis o pokeru, ti bi vec "progutao" ovaj sajt i pronasao more more korisnih saveta za pocetnike i to bas od tih profesionalaca koje spominjes. A ako mislis da ce ti neko dati savet u par recenica i da ce ti to pomoci da postanes PRO.........


pronasao sam vec dosta toga....nego sam samo htio dobiti neke dodatne savjete  smile

00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

ovo ti je  najbitniji video za  6-max ako si pocetnik

http://www.pokerpro.com.hr/vip/fakker11 … roller.swf

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

jos nesto da pitam ovdje....knjige,npr ace on the river,citate na engleskom,ili ste nasli neke hrv prijevode?

00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

na  engleskom , al mislim da  ti ta  knjiga  nece  puno pomoc  da  popravis  svoju igru, to je  po meni vise  inako zabavna  knjiga o zivotu greensteina u kojoj ima  malo strategije,ak se  dobro sjecam dosta  dugo vec  ima  da  sam je  procitao, sigurno najzanimljivija  knjiga  o pokeru koju sam procitao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

Prvi korak ti je da zaboravis sve kaj si vidio na faceu...

00

9

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

rad, rad, rad, ucenje, rad, rad

ne postoji nijedan savjet niti niz recenica u nekoj knjizi koji ce ti pomoci ako se ne namjeravas drzati ovog gore

I na kraju bude " HARAŠO"
00

10

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

Knjige, forume i  vide-e (ali ne na one gdje moras klikniti da si +18 godina nego na poker vide-e smile )

i naravano Verneer:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=3825

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

11

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

1st step- vidi sto ti bolje lezi, cash ili turniri, nakon toga odredi sto ces igrati
2nd step- procitaj koju knjigu i pogledaj koji video za odabranu igru, sto ti nije jasno pitaj na forumu
3rd- ponovi 2nd step vise puta

But they were suited...
00

12

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

sokol napisao:

1st step- vidi sto ti bolje lezi, cash ili turniri, nakon toga odredi sto ces igrati
2nd step- procitaj koju knjigu i pogledaj koji video za odabranu igru, sto ti nije jasno pitaj na forumu
3rd- ponovi 2nd step vise puta

Baš ti i nije savjet na mjestu. Što treba napraviti, zdonkati par bankrolla (bez obzira na veličinu) dok bude tražio što mu bolje leži pa onda kad vidi na čemu manje gubi da počne učiti.

Postoji temeljno znanje koje je isto za sve vrste pokera i varijante igre (MTT, SNG i cash), a to su matematika, logika, psihologija i osnovna taktika. Meni djeluje da bi bilo možda dobro taj dio proučiti i naučiti prije "traženja samog sebe". Taj dio definitivno nije naučio na fejs pokeru.

Zadnji popravljao Max_VZ (23-11-2010 13:38:40)

00

13

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

freeroll su gubljenje vremena, naučil se nebude ništa a samo rijetki genijalci(ko knez) uspiju neki bankrolll preko feerolla izgradit,uplatiš ko čovjek 50-100$ i igraš,  najviše naučiš na svojoj igri, netko odma a netko spuši više puta pa se možda jedanput opameti ili se nikad neopameti ko ja  lol

00

14

Re: Savjeti početnicima poput mene :)

Max_VZ napisao:

Baš ti i nije savjet na mjestu. Što treba napraviti, zdonkati par bankrolla (bez obzira na veličinu) dok bude tražio što mu bolje leži pa onda kad vidi na čemu manje gubi da počne učiti.

Ne znam zasto bi trebao bustat par BR-a, uz par BI-ova moze zakljuciti sto zeli (bar je meni toliko trebalo), uostalom tko garantira da ce ih ispusit?
Ono sto sam zelio naglasit je da sto prije odabere svoj tip igre to ce prije poceti proucavat igru, a time i napredovati.

But they were suited...
10