Tema: Nl 50 Hu cash

100% ruku 3beta sa buttona, zove moj 3 bet oko 90%...Svaki flop,turn radi continuation bet, river blefa sa uzasno malim betom npr pot 10e,njegov bet je 1e ...

Ja 170e (K :card_heart J :card_heart )
Vilian 40e(?)
JA bet 1,50e, Vilian zove

J :card_club 6 :card_club A :card_heart  (pot 3e)

Vilian bet 1,50e, ja raise 4e,on zove

A :card_diamond  (pot 11e)

Vilian bet 5e, ja call

9 :card_spade  (pot 21e)

On all in 28,5e, JA?

Također neznam da li ima kakve veze ali na svoj all in je brzo stisnuo sit out, tak da sam pomislio da me hoce navući...

Hvala na odgovorima!

00

Re: Nl 50 Hu cash

robo000 napisao:

100% ruku 3beta sa buttona, zove moj 3 bet oko 90%...Svaki flop,turn radi continuation bet, river blefa sa uzasno malim betom npr pot 10e,njegov bet je 1e ...
!

big_smile  pa di si na taj rudnik naisa.

A mislim da je fold, al zahvaljujuc njegovom imageu nemozes znat.

EDIT: a mozda malo mixa big_smile

Zadnji popravljao chillin (15-09-2010 12:47:50)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Nl 50 Hu cash

fulao je flush.....call  big_smile

00

Re: Nl 50 Hu cash

Zašto flop raise?

00

Re: Nl 50 Hu cash

Zato sto je hu fish , a kako sam napisao stalno continuetion beta i na moj rerais u 70% slucajeva baca(kada ne baci onda je ulovio nesto). Sa raisom sam htio vidjeti gdje sam u hendu, jer je bila mogucnost da ima A ili da nema nista. Da sam samo calao njegov potez na turnu bi bio raise od oko 5 eura. Na to isto nebi mogao foldati i mislim da bih na kraju u istoj dilemi bio kao i na raisu na flopu...Sa drugacijim tipom igraca bi drugacije odigrao, ali sa ovim nisam htio igrati velike potove da mu se ne posreci nego sam ga lagano uzimao,sto se vidi na ovih 120eura plusa od njega..

Vjerojatno imam krivo razmisljanje ali zato tu postam da mi pomognete...

00

6

Re: Nl 50 Hu cash

kazes da ne zelis igrat s njim velike potove i onda raiseas cbet OOP s drugim parom? nema smisla... Nikad ne betas da vidis di si, to je najveca zabluda koju igraci imaju. Betas za value/bluff/protection i to je to. Mislim da je hand snapcall iz jednog razloga sto 3beta skoro sve s buttona i nema aseva u rangeu kad ne 3beta.

00

Re: Nl 50 Hu cash

knez napisao:

kazes da ne zelis igrat s njim velike potove i onda raiseas cbet OOP s drugim parom? nema smisla... Nikad ne betas da vidis di si, to je najveca zabluda koju igraci imaju. Betas za value/bluff/protection i to je to. Mislim da je hand snapcall iz jednog razloga sto 3beta skoro sve s buttona i nema aseva u rangeu kad ne 3beta.

OK, zato i postam da naucim nesto...Tko  pita ne skita ;-)

Da, imas pravo, pokazao je 55. Samo nisam bio siguran u svoj call pa sam postao...!

Znaci ispravan play je flop,turn, river =call ili? - ako imas vremena da napises kak bi ti odigrao?

00

8

Re: Nl 50 Hu cash

da to je ispravan play.

00

Re: Nl 50 Hu cash

robo000 napisao:

Zato sto je hu fish , a kako sam napisao stalno continuetion beta i na moj rerais u 70% slucajeva baca(kada ne baci onda je ulovio nesto). Sa raisom sam htio vidjeti gdje sam u hendu, jer je bila mogucnost da ima A ili da nema nista. Da sam samo calao njegov potez na turnu bi bio raise od oko 5 eura. Na to isto nebi mogao foldati i mislim da bih na kraju u istoj dilemi bio kao i na raisu na flopu...Sa drugacijim tipom igraca bi drugacije odigrao, ali sa ovim nisam htio igrati velike potove da mu se ne posreci nego sam ga lagano uzimao,sto se vidi na ovih 120eura plusa od njega..

Vjerojatno imam krivo razmisljanje ali zato tu postam da mi pomognete...

Meni ovo mirise kao da nemas banku za limit koji igras.

Kao prvo, na flopu je to cisti call i nikakav raise "da vidis gdje si". Posto turn ne mjenja nista, callamo ga opet. Kada hita A na riveru, to jako smanjuje sansu da on ima Ax u ruci. Dodatno, njegov overbet shove - bi li to radio ako hoce da ga callas? To nema bas smisla.

Naravno, uvijek moze imati set, ali s obzirom da je samo callao preflop, jedina mogucnost seta ovdje 66 ili EVENTUALNO turnani set sa 99.

Ja bih na tvom mjestu callao ovaj river 100% vremena, jer njegov line je nuts or air, a s obzirom na akciju preflop rekao bih da je pun govana.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Nl 50 Hu cash

boboman napisao:
robo000 napisao:

Zato sto je hu fish , a kako sam napisao stalno continuetion beta i na moj rerais u 70% slucajeva baca(kada ne baci onda je ulovio nesto). Sa raisom sam htio vidjeti gdje sam u hendu, jer je bila mogucnost da ima A ili da nema nista. Da sam samo calao njegov potez na turnu bi bio raise od oko 5 eura. Na to isto nebi mogao foldati i mislim da bih na kraju u istoj dilemi bio kao i na raisu na flopu...Sa drugacijim tipom igraca bi drugacije odigrao, ali sa ovim nisam htio igrati velike potove da mu se ne posreci nego sam ga lagano uzimao,sto se vidi na ovih 120eura plusa od njega..

Vjerojatno imam krivo razmisljanje ali zato tu postam da mi pomognete...

Meni ovo mirise kao da nemas banku za limit koji igras.

Kao prvo, na flopu je to cisti call i nikakav raise "da vidis gdje si". Posto turn ne mjenja nista, callamo ga opet. Kada hita A na riveru, to jako smanjuje sansu da on ima Ax u ruci. Dodatno, njegov overbet shove - bi li to radio ako hoce da ga callas? To nema bas smisla.

Naravno, uvijek moze imati set, ali s obzirom da je samo callao preflop, jedina mogucnost seta ovdje 66 ili EVENTUALNO turnani set sa 99.

Ja bih na tvom mjestu callao ovaj river 100% vremena, jer njegov line je nuts or air, a s obzirom na akciju preflop rekao bih da je pun govana.

Sto se tice banke, ja poker jos ne igram za profit, nego kada god stignem igrati ucim se. Imam dvije firme,  poduzetnik sam... Tako da sto se tice banke tu nemam apsolutno nikakvih  problema. Jedino sto imam problem sa uplatama i isplatama, a tu mi Robi uvijek pomaze...

A ovo sve ostalo napisano u potpunosti se sada slazem sa tobom, kazem zato uvijek pitam jer cu samo tako nauciti bolje igrati...

Hvala jos jednom

00

11

Re: Nl 50 Hu cash

flop/turn/river call je najbolji play tu. generalno ne mislim da ima asa zbog preflopa ali svejedno ne zelis izbacit njegove bluffove iz rangea, a ocito je da ih on ima hrpu buduci da je totalni manijak.

00

12

Re: Nl 50 Hu cash

call/call/call, flop raise je loš. S obzirom na to kako si odigrao, vjerojatno fold iako uopće nisam shvatio što hoćeš reći s 3betovima

00