Tema: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/pokerstars-big-game15062010.png
Osmi tjedan The Big Game show-a. Petu epizodu možete pogledati na PokerPro-u. ovdje...

00

2

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

kako ja ovaj daniel prejebeno los smile))))))))))))))))))))))))))))

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Brky napisao:

kako ja ovaj daniel prejebeno los smile))))))))))))))))))))))))))))

+1
jel se  meni cini ili ovaj komentator  na  pocetku kada  da  je  daniel izgubio vecinu stake a  ne  stacka?!

a  kad  pocne  pricat o levelingu izmedu njega  i veldhausa meni se  pocne  srat... nemre  stat s  njim  u istu recenicu ni sa  bilo kim za  stolom osim sa  LC ,cini mi se  cak da  su jedan ili 2 LC cak bolji cash igraci od  daniela

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Brky napisao:

kako ja ovaj daniel prejebeno los smile))))))))))))))))))))))))))))

da sam barem ja tak loš big_smile  big_smile  lol

Zadnji popravljao Rodman (17-10-2010 17:01:33)

00

5

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

puki86 napisao:
Brky napisao:

kako ja ovaj daniel prejebeno los smile))))))))))))))))))))))))))))

+1
jel se  meni cini ili ovaj komentator  na  pocetku kada  da  je  daniel izgubio vecinu stake a  ne  stacka?!

a  kad  pocne  pricat o levelingu izmedu njega  i veldhausa meni se  pocne  srat... nemre  stat s  njim  u istu recenicu ni sa  bilo kim za  stolom osim sa  LC ,cini mi se  cak da  su jedan ili 2 LC cak bolji cash igraci od  daniela

a meni se pocne srat kad slusam kako netko pametuje o ljudima koji su za njih izmislili poker i igraju 600x vece stejkse od njih samih... to ti je kao da netko tko igra home game jednom mjesecno sa frendovima komentira i sere po regu sa NL100, NL200 i sl. LOL

Zadnji popravljao Tonac (17-10-2010 18:01:55)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

nadi mi neki cash game koji se  pustao na  tv-u a  da  je  negranu bio u plusu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

puki86 napisao:

nadi mi neki cash game koji se  pustao na  tv-u a  da  je  negranu bio u plusu

LOL... pa kave to veze ima!! Koliko je on handova odigrao na TV-u a koliko u cjeloj karijeri (koja je blistava btw)... Zaradio je milijune igrajući poker!!
On je vrhunski igrač i svi se mi možemo samo nadat da jednoga dana imamo samo 1/2 njegovog znanja...

when you feel like quitting think about why you started..
00

8

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

ti pricas o turnirima, mi pricamo o cashu rofl. i usporedjuje ga se s ostalom high stakes ekipom, koja ga bez puno beda crusha

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

igrao je na  6 sezona  HS,8 tjedana big  game, na poker  after  darku- ja  njega  ovdje  ne  usporedujem samnom ili s tobom, ja  ga  usporedujem s ostalim high stakes  igracima s  kojima on kad  igra ni u jednom trenutku nema  pojma  di je  i konstatno radi krive  odluke
zaradio je  milijune  prije  nekoliko ogdina  kad  poker  nije  bio toliko popularan i toliko razvijen,tada  je  bilo puno vise  losih igraca i to je  zaradio milijune uglavnom na  turnirima na  kojima  nisam primjetio da  je  nesto napravio u zadnje  vrijem( ispravitte  me  ako grijesim nisam gledao al nisam ni  cuo da  je  nes  napravio)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Brky napisao:

ti pricas o turnirima, mi pricamo o cashu rofl. i usporedjuje ga se s ostalom high stakes ekipom, koja ga bez puno beda crusha

Ne pricam ja o turnirima,  Negranu je i cash igrač... Na TV-u nije nitko mogao vidit ni 1% handova sto je on odigrao na cashu u karijeri...
I nemam ga ja sta uspoređivat sa ekipom koja igra sa njim, jer ga ne mogu uspoređivat kad su svi oni 1000 svjetlosnih godina ispred mene sto se pokera tice!! to ja želim reć... ne kažem da je najbolji, daleko od toga, ali mi je besmisleno i glupo da ga netko negativno komentira (u stilu nema taj Negranu pojma o pokeru) na osnovu 10 sessiona casha koja je vidio na TV-u i di vecinu poteza ne može ni razumjeti

when you feel like quitting think about why you started..
00

11

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

wtf pa lik ni ne igra na netu lol. stvarno me zanima di si ti naso te njegove cash igre.
i zas nebi mogo pljuvat po njemu? sta nesmijem rec da je ilija sivonjic los nogometas zato sto eto igra 20 puta bolje od mene?

00

12

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Tonac napisao:

di vecinu poteza ne može ni razumjeti

pa  mislim da  rijetko ko moze,  ne  sjecam se  u kojem showu  je  to bilo  kad  daniel napravi neki glupi call i pocne  se  opravdavat  doyle  pocne  kolutat  ocima, i krene  da  ce  mu nes  rec i onda  kaze   bolje  da  sutim

P.S. nemoj mi iliju spominjat  to nije  nogometas  to je  atleticar

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

daj tonac odrasti, negrano se bezveze blamira, igra na razini live igre u rh, pojavom ovih mladih ultra mega agresivnih igrača poker se dosta promijenija, helmuth i negranu stalno probavaju se nosit s njima al nemogu ni blizu, za razliku od stare ekipe barrya, doyla koji ni ne pokušavaju, nego igraju svoju igru, a vidimo po barryu kako je to itekako isplativo

When you got nothing, you got nothing to lose
00

14

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

on je idiot

@tonac  prati malo igru za stolovima, svi dođu igrat poker kao da im je posao a on očito dolazi radi zahebancije.

Ja ga više ne mogu smislit, pa i lex mu je rekel u kontekstu koji je _urac s tobom daj me ostavi na miru

Ja sam davno rekel da izgleda da je izgubil onu pravu volju za pokerom, stalno sere kak on dosta radi na igri nove generacije, 3bet, 4bet bla bla

meni on izgleda kaj da živi za tih 10 min pred kamerama, ova amanda još ne završi pitanje on već počne mljet 100 na sat, također više nisam mogel slušat one lex i ja jai lex, leveling....., velim ja ga jednostavno nebrem više gledat

00

15

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Argumenti su vam LOL... Na forumima su opcenito svi jaaako pametni i dozvoljavaju si sa visine svašta komentirat, i uvijek su u pravu naravno!! Necu se trudit vise jer mi se neda prepirat oko gluposti, samo sam iznesao svoje mišljenje a tko je razumio sta sam zelio rec razumio je a tko nije nema veze.

Brky napisao:

wtf pa lik ni ne igra na netu lol. stvarno me zanima di si ti naso te njegove cash igre.

a ovo mi je super komentar, ne šalim se... doslovno sam umirao od smijeha par minuta  lol  nisam znao da se cash igra samo na netu i TV-u...ROLF

Zadnji popravljao Tonac (17-10-2010 19:47:27)

when you feel like quitting think about why you started..
00

16

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

a ti si prao s njim u bobbys roomu pa znas da rastura jel? prejak si

Zadnji popravljao Brky (17-10-2010 19:48:54)

00

17

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

vezano za temu, zna li netko dobivaju li, odnosno koliko dobivaju ova jaka imena kao Ivey, Dwan, Negreanu, Hellmuth i ostali novaca za sudjelovanje u high stakes tv-showovima, pretpostavljam da dobivaju jer je gledanost sigurno veća kad netko od njih nastupa?

00

18

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Tonac napisao:

Argumenti su vam LOL... Na forumima su opcenito svi jaaako pametni i dozvoljavaju si sa visine svašta komentirat, i uvijek su u pravu naravno!!

no u

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

19

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

AKs napisao:

vezano za temu, zna li netko dobivaju li, odnosno koliko dobivaju ova jaka imena kao Ivey, Dwan, Negreanu, Hellmuth i ostali novaca za sudjelovanje u high stakes tv-showovima, pretpostavljam da dobivaju jer je gledanost sigurno veća kad netko od njih nastupa?

za HSP je potvrđeno da ih plaćaju $1250 na sat, ne znam za Big Game, valjda im je $100k od Loose Cannona dovoljna nagrada tongue

Ontopic: Da Daniel je zbilja loše igrao na The Big Gameu i to ne samo ovaj tjedan. I to je činjenica bez obzira na sve milijune koje je u karijeri osvojio. Zašto je to tako? Ja smatram da je on prvenstveno turnirski igrač, i da je jači u limit igrama nego u No-Limit Holdemu.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

20

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

Daniel je po meni odličan igrač, nemože se reć da ga je vrijeme pregazilo jer definitivno nije, pa čovjek je prošle godine live zaradio više od milijun dolara, ove godine na live nastupima ima blizu pola milje, to su vrhunski rezultati.

Nisam imao neko visoko mišljenje o njemu sve dok nisam pročitao jedan tekst o njegovoj karijeri tj. usponu u pokeru koji je bio impresivan. Jbt. čovjek je u manje od godinu dana došao od kućnih partija do 200k zarade na live-u.

Također mislim da mu cash igra nije jača strana, al ako je regular u bobbysu nije losing cash player sigurno.

Na show kao big game gledam kao običnu zajebanciju sa njegove strane jer je očito da mu Starsi financiraju sve. Siguran sam da nije lud da radi onakve playeve bez kamera i sa svojim novcima. Sve je to show.

00

21

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

problem kod live  turnira je sto se samo ukupni dobitci a u to ne  ulaze  BI  istih tih turnira, bar  sam tak skuzio iz jednog  intervjua  greensteina.. znaci on je  mogao zaradit  prosle  god  1 milju a  imat 500 k BI..- nitko ovdje  ne  osporava  njegovu turnirsku igru, samo cash

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

22

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 8 (epizoda 5)

dDario napisao:

Također mislim da mu cash igra nije jača strana, al ako je regular u bobbysu nije losing cash player sigurno.

To sam i ja htio reći, budući da je format Bobby's Rooma 8-game mix

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00