Tema: trebam hand history

Pozdrav !

Ovaj tjedan polako pocinjem s projektom na faxu koji bi trebao biti gotov do kraja 12. mjeseca. Planiram napraviti program koji igra poker (nesto kao poker bot) samo sto nece biti implementiran niti na jednoj poker kuci (ako bude dobar mozda se i to jednog dana ostvari  wink  ). Ideja je napraviti takav program koji bi se nakon nekog broja ruku mogao prilagoditi odredjenom protivniku i igrati optimalno protiv tog protivnika. Ne dajem si velike sanse za uspjeh, ali vrijedi probati.
Prilikom izrade programa, biti ce mi potreban hand history, da ga mogu nauciti i istestirati, cim vise tim bolje. Nije mi bitno sa kojih limita je hand history i kolko je star (moze biti od jucer ili od prije 5 godina, svejedno mi je). Bitno mi je samo da je NL Holdem cash game (moze full ring i 6-max). Svi koji mi posalju hand history dobit ce projektnu dokumentaciju i program, kada sve bude gotovo.
Svi zainteresirani nek mi se jave na pm ili nek postaju u temi.
Ako ima kakvih pitanja, pitajte.

00

Re: trebam hand history

HH iz HEM-a ti treba?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: trebam hand history

dfable napisao:

HH iz HEM-a ti treba?

ma zapravo mi je svejedno, ali ako korists HEM onda ti je sve u C:\HMArchive  ili gdi vec imas archive folder, a ako ne koristis HEM onda u nekom folderu gdje ti poker software automatski sprema, npr. C:\Program Files\Full Tilt Poker\HandHistory

00

Re: trebam hand history

Ajde javi mail na PM pa ti navečer pošaljem.
U čemu programiraš?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: trebam hand history

dfable napisao:

Ajde javi mail na PM pa ti navečer pošaljem.
U čemu programiraš?

a neznamo jos tocno u cemu cemo radit, na faxu su nam predlozili Weku, R, Orange, Rapid Minner i Matlab jer imaju implemetirane vecinu algoritama koji bi nam mogli trebat, a mozda cemo koristit i C# ili Python

00

6

Re: trebam hand history

kul budem ti i ja poslao sta sam zgrabio sa Everesta NL10 6max

Hočeš da ti se šaljem na mail ili da uploadam pa ti PP-am ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: trebam hand history

posalji na pokerprogram.projekt@gmail.com, ako je vece od 25 megabajta onda uploadaj negdje i PM-aj mi link

00

Re: trebam hand history

moj prijedlog je da koristite C# i kombinirate s prog. jezicima koji imaju implementirane funkcije koje tražite. HH ću ti moći poslati, ali kad sredim gužvu u kompu smile

P.s. ako ćeš imati volje i želje možemo jednom i popričati o ovome jer sam ja već nešt natipkavao na ovu temu tongue

Zadnji popravljao iAcesHigh (26-10-2010 18:23:01)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

9

Re: trebam hand history

Ovo je stvarno sick prvo ga moras naucit igrat i onda bi se jos program trebo prilagodit protivniku...
Teskaaaaa GL  wink
P.S. Poslao bi ti handove ali imam jako malo iz cash game  sad

00