Tema: 20$ rebuy :)

Uletilo jučer malo!


http://img507.imageshack.us/img507/8708/turnorrebuy.jpg

00

Re: 20$ rebuy :)

Svaka cast, lijep ulov!!  Koliko puta si se rebuyo??

00

Re: 20$ rebuy :)

uuu ovo je super! cestitam

00

Re: 20$ rebuy :)

nice! cestitam!!!

00

Re: 20$ rebuy :)

fino, robi, fino

00

Re: 20$ rebuy :)

čestitam!
9 sati igre, ufff!!

Zadnji popravljao Rear_Admiral (31-10-2009 12:48:14)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

7

Re: 20$ rebuy :)

Angellz napisao:

Svaka cast, lijep ulov!!  Koliko puta si se rebuyo??

pise 1R1A na turniru tak da nekako sumnjam da je vise od toga smile

p.s. n1 robi, grejt sukses!

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 20$ rebuy :)

butko napisao:
Angellz napisao:

Svaka cast, lijep ulov!!  Koliko puta si se rebuyo??

pise 1R1A na turniru tak da nekako sumnjam da je vise od toga smile

p.s. n1 robi, grejt sukses!

LOL  nisam vidio lol lol

Zadnji popravljao Angellz (31-10-2009 15:48:04)

00

9

Re: 20$ rebuy :)

super ulet

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

10

Re: 20$ rebuy :)

Opaaaaaaa.... Respect, svaka čast na ovome... Ali treba to izdržati igrati 9 sati. Ja osobno ne bih mogao...Još jednom čestitke... Jaki smo mi Međimurci u pokeru. He he... cool

00

11

Re: 20$ rebuy :)

Rodman napisao:

Uletilo jučer malo!

Malo ha? tongue

00

12

Re: 20$ rebuy :)

M@tt napisao:

Opaaaaaaa.... Respect, svaka čast na ovome... Ali treba to izdržati igrati 9 sati. Ja osobno ne bih mogao...Još jednom čestitke... Jaki smo mi Međimurci u pokeru. He he... cool

Tako je to kod turnira. Za pobjedu uvijek treba 6-12 sati igrati u komadu.

00

Re: 20$ rebuy :)

roba59 napisao:

Tako je to kod turnira. Za pobjedu uvijek treba 6-12 sati igrati u komadu.

Ja s tim nemam problema, ispadnem rano, haha lol

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 20$ rebuy :)

Svaka cast cool

club  heart  diamond  spade
00

15

Re: 20$ rebuy :)

hvala svima na čestitkama wink bio dosta naporan malo čudni turnir, da turnir je 1 r i 1 add on, odma sam rebuy jer to uvjek napravim i naravno add on, na kraju 1 pauze imao samo samo točno 2 stack+add on, fora je u tome da sam skorom ispao prvu ruku na turniru imao sam AA i morao sam foldat na all in na riveru i to sam zgubio nešto al sam se vratio, kad sam ušao u lovu čak sam jednom vrijeme razmišljao dok sam imao 10 bb da se kockam pa kaj bude jer mi se nije fakat dalo igrat, onda sam dobio 2 all in pa sam morao igrat, karte me opće nije išla ali kad bi me počela gađat onda me pogodila u serijama bolesnim. Tak da sam dok je ostalo 21.igrač  bio chip leader s 1.2 miljuna chipova, drugi 600k, treci 500k i ostali svi manje i to sam na kraju više manje zadržao, ostalo nas troje, svo troje smo imali oko 1.7-2 miljuna i onda sam dobio all in s AQ vs JJ, i to je bilo to , i onda pošto je ovom ostalo 300k, uspio sam ovog drugog pojesti s 1,5miljuna na 700k jer čekal da bude drugi i onda mu više nije bilo spasa.

00

16

Re: 20$ rebuy :)

Rodman napisao:

hvala svima na čestitkama wink bio dosta naporan malo čudni turnir, da turnir je 1 r i 1 add on, odma sam rebuy jer to uvjek napravim i naravno add on, na kraju 1 pauze imao samo samo točno 2 stack+add on, fora je u tome da sam skorom ispao prvu ruku na turniru imao sam AA i morao sam foldat na all in na riveru i to sam zgubio nešto al sam se vratio, kad sam ušao u lovu čak sam jednom vrijeme razmišljao dok sam imao 10 bb da se kockam pa kaj bude jer mi se nije fakat dalo igrat, onda sam dobio 2 all in pa sam morao igrat, karte me opće nije išla ali kad bi me počela gađat onda me pogodila u serijama bolesnim. Tak da sam dok je ostalo 21.igrač  bio chip leader s 1.2 miljuna chipova, drugi 600k, treci 500k i ostali svi manje i to sam na kraju više manje zadržao, ostalo nas troje, svo troje smo imali oko 1.7-2 miljuna i onda sam dobio all in s AQ vs JJ, i to je bilo to , i onda pošto je ovom ostalo 300k, uspio sam ovog drugog pojesti s 1,5miljuna na 700k jer čekal da bude drugi i onda mu više nije bilo spasa.

Uz malu moju pomoč...

00

17

Re: 20$ rebuy :)

roba59 napisao:

Uz malu moju pomoč...

da to sam zaboravil spomenut, uz tvoju veliku pomoć:D wink , roba me gledao kad je ostalo nas 20, savjetovao me i pratio igrače šta rade ostale da bi znali kako igrat protiv njih wink

00

18

Re: 20$ rebuy :)

very nice score! cestitam smile

00

19

Re: 20$ rebuy :)

bravo, čestitam, hvala na coronama u morgansu smile)

00