51

Re: pomoč

puki86 napisao:
cgreen napisao:

a i cifra je zakon, neznam ni da su najstariji forumaši changeali 500$

najbolje da  nisu big_smile

ma znam al ovaj je tek došo i odma 500$, ko i oni kaj prek aukcije žene ljude s garminima i sl., skoro su bratića zahebali, danas ima takvih scamova da je ovo ispalo poprilično amaterski, ali ima lik potencijal nema kaj

00

52

Re: pomoč

Ja ne razumijem...
Fable prijevod?

00

53

Re: pomoč

xViP napisao:

Fable prijevod?

lol

Ne kužim ni ja ovo sa garminom?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

54

Re: pomoč

Ma ono prije.Koji je to jezik uopce?

00

55

Re: pomoč

cgreen napisao:

ma mamu im bemje, starom neke limove za 600kn i onda meni nakon mj dana nove najkice, susedu je ušel u 12 u noči, ovaj je sedil na terasi u mraku skoro ga je satrl, hebiga mi ga/ih nismo čuli, i prije tjedan dan mi pak jen dojde na dvorište nije stigel ni dobar dan reći već je bilo van, pi... im..#*#**

Ovo ne kužiš? Kak ne kužiš zagorski?  tongue

Zadnji popravljao dfable (27-10-2010 15:37:18)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

56

Re: pomoč

lol.evo 10x citam i ne kuzim.
jasno mi je da: im majku jebe za 600kn mjesec dana najkice.sused u 12 sjedio u mraku al ga nisu culi.i prije tj dana dode dvoriste dobar dan i vec je otiso van.

Kaj to znaci?

00

57

Re: pomoč

lol   lol   lol   lol
starom su mu ukrali neke limove u iznosu od 600kn. a najkice su ukrali cgreenu. susjedu su uletili ali je ovaj bio na terasi pa ih je skoro prebio (razbio im pič.u big_smile ). a ovog šta mu je došao u dvorište je cgreen skoro prebio (razbio mu pič.u big_smile )

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

58

Re: pomoč

Ahaa pa zas odmah tako ne kaze big_smile

00

59

Re: pomoč

@dfable  kad je t-com daval garmin navigaciju za produljenje max-dsl ugovora pojavilo se brdo oglasa di ljudi prodaju taj garmin koji su dobili jer im "ne treba", oženili su brdo ljudi prek aukcije hr i sl. di ti kao pošalju pouzećem garmin, ti platiš otvoriš paket a unutra zemlja, novine....

plačanje pouzećem je najveća zabluda ljudi, jer ti nemožeš otvorit paket prije nego platiš pa ti dođe isto ko da mu uplatiš na neviđeno preko tekučeg

@xvip ma nije bitno duga priča, uglavnom otjero sam ga prije nego je reko dobar dan (u prijevodu smile )

00

60

Re: pomoč

cgreen napisao:

oženili

Ovo ženili me sjebalo. Ja sam skužio da su sklapali brakove preko garmina  lol

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

61

Re: pomoč

cgreen napisao:

@dfable  kad je t-com daval garmin navigaciju za produljenje max-dsl ugovora pojavilo se brdo oglasa di ljudi prodaju taj garmin koji su dobili jer im "ne treba", oženili su brdo ljudi prek aukcije hr i sl. di ti kao pošalju pouzećem garmin, ti platiš otvoriš paket a unutra zemlja, novine....

plačanje pouzećem je najveća zabluda ljudi, jer ti nemožeš otvorit paket prije nego platiš pa ti dođe isto ko da mu uplatiš na neviđeno preko tekučeg

@xvip ma nije bitno duga priča, uglavnom otjero sam ga prije nego je reko dobar dan (u prijevodu smile )

Ma sad mi je sve jasno. Jbg bas me zanimalo

00

62

Re: pomoč

epic

When you got nothing, you got nothing to lose
00

63

Re: pomoč

http://my.pokernews.com/usr/64008/photos/47d080cc0447a_mid.jpg

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00