26

Re: MoneyBookers

kole napisao:

dal se može na moneybookers uplatiti preko e-zabe

Ne može.

00

Re: MoneyBookers

Jucer sam povukao neku lovu sa MB na Visu PBZ deviznog racuna. Nisam dugo povlacio lovu sa MB na karticu pa neznam jel normalno to sto nisam dobio mail od MB da sam withdrawo lovu . Obicno salju za sve ostale transakcije uplate i isplate. U povjesti mi stoji da sam povukao lovu. I koliko obicno treba da lova sjedne na karticu?

00

Re: MoneyBookers

Neda mi se tražit sad po svim temama. Prije 5 dana povukao sam 200$ sa MB na karticu deviznog. Koliko vremena otprilike treba da lova sjedne?

Zadnji popravljao aleks24 (25-10-2010 12:58:04)

00

29

Re: MoneyBookers

Meni na račun u Zabi uglavnom 2 radna dana, samo jednom se zavuklo na 4 radna dana, jednom čak primio sljedeći radni dan.

U tvojih 5 dana je i vikend. Ako si povlačio u četvrtak popodne, trebalo bi ti biti na računu danas ili najkasnije sutra.

00

Re: MoneyBookers

Ok tnks, povlačio sam u srijedu mislim...nadam se da bude to došlo smile)

00

31

Re: MoneyBookers

Max_VZ napisao:

Meni na račun u Zabi uglavnom 2 radna dana

Zar se može povlačiti lova sa MB na Zabu?
Znam da Zabine kartice ne rade na MB.

00

32

Re: MoneyBookers

Ja uopće nisam koristio nikakve kartice s MB. MB koristim samo za isplate i kupnju softvera.
Isplata se može napraviti na devizni račun u bilo kojoj banci, samo račun mora biti verificiran. Ja sam verifikaciju obavio tako da sam napravio mali transfer s MB na račun. To nema veze s karticom, transfer na račun ide kao standardni međunarodni novčani transfer.

00

Re: MoneyBookers

Jel možda treba koome pomoč pri transakciji?

00

34

Re: MoneyBookers

Super, hvala,tako ću onda i ja kad skupim 5 cifri :-). Na E-Zabi vidim ove podatke za devizni račun:
Swift/BIC: ZABAHR2X
IBAN: HR412360000xxxxxxxxxx

To samo trebam upisati na MB i tražiti verifikaciju?
Jesu li te zvali iz banke za nekakvu izjavu odakle lova kad si isplaćivao, koliko uzimaju provizije?

00

35

Re: MoneyBookers

Imaš na MB postupak kako verificirati bankovni račun.
Ne treba nikakva izjava u banci ili slično. MB naplačuje transakciju 1.8 eura, Zaba ima naknadu 7,5 kn.

00

36

Re: MoneyBookers

dobar1420 napisao:

Jel možda treba koome pomoč pri transakciji?

Kakva pomoč?

00

Re: MoneyBookers

Na starsu imam dosta novaca pa ako ko želi se možemo dogovorit

00

Re: MoneyBookers

nudim na MB 645kn za 640kn na ŽR.... ako netko treba neka me kontaktira na PM.... hvala

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00