Tema: hand s live

Blindovi 0,5-0,5
Stol je jako loš i agresivan svi imaju preko 200BB , open beta se i do 12e!
Imam 70E behind.
Imam A6hh na CO, svi limpaju, rejzam do 5
UTG+1 call, MP call, BTN call

flop: Kh 10c 5h

UTG+1 igra 8E, MP fold, ja call, btn call!

Pot je oko 57E

turn_ 8h

UTG+1 chekira , ja chekiram, BTN beta 18, utg+1 snap calla

Kakav je moj play ovdje
Imam oko 57 behind, obojica preko 200 behind pot je vec oko 100 eura!
Ako samo callam dali je to face up hand, 3betat nemogu jer ce mi ostati 15E, hocu li shipati nutz?

Zadnji popravljao hendrixjimmi (27-10-2010 15:00:34)

00

2

Re: hand s live

nemre ti hand bit face up u live igri nikad big_smile
ja bi callo turn.
takodjer, A6s raiseat nakon sto limpera i jos i znas da nema sanse da ces dobit samo 1 call mi i nije najbolji play

00

Re: hand s live

Ako su agresivni, ja bi call pa zguraš river na njegov bet. Makar ti  :card_heart  na riveru može pokvarit akciju.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: hand s live

ja  A6 nebi rejzo pfr u liveu callat  ce  te  uvijek bar  3-4 covijeka, bar  u cezaru big_smile
neznam kak si doso do pota  od  57 e ,cini mi s e da  bi trebao bit 45 e ili sam nes  krivo pozbrajao..
ja  bi zgurao AI

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: hand s live

Ako callas dvije stvari se mogu dogodit:

1. parirani river

2. check/check/check na riveru

Ja bih shipao taj turn ILI callao pa shipao river kad dodje akcija na mene. Ionak ako imaju 2 para il set nece foldat nikad. Mozda i gore od toga.

Mislim da je oboje good.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: hand s live

rejzam do 5 da mi netko ne ubaci 14 unutra !:D

00

Re: hand s live

ja bi ship, dosta je u potu zakaj im dati free kartu, ako zguraš u potu je cca 118 a oni trebaju dat 40, ima 3:1, a prvi nek cala i drugi bu skoro sa svim s čim je zval i turn, ak se tabla spari komitan si i u cu, a oni su odigrali bez greške

po staroj školi zarađuješ dok oni naprave grešku a ne dok imaš jači hand, jer kad tad i oni budu imali, pa ak ih ne natjeraš da rade grešku ispadneš BE

00

Re: hand s live

bravo cgreen

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: hand s live

da..
shipao sam, zbog svega ovo sto si naveo cgreen, dakle imaju oddove za call, sumnjam da bi mi netko bacio dva para zbog nacina na koji se igra na stolu i nisam zelio  :card_heart na riveru koji bi mi mozda pokvario akciju, pot mi je vec dosta dobar ali sam se osjecao glupo kad su mi obojica nakon minutu razmisljanja foldali pa sam pomislio da je call bio bolji, naravno zemo mi je rekao da sam glup jer sam shipao big_smile
iako jos uvijek mislim da je to pravilan play!
Nema veze hero wins pot !  cool

00

Re: hand s live

Po meni s takvim igracima checkirati ne vrijedi.
Kako kazes, samo dobijaju free card.
uvijek rejz, ako su stvarno losi i nije ti problem riskirati da se spari board pa spusis od fulla, nemoras shipati, nego samo minrejzas.
kao prvo, to ih uvijek raspizdi, a i callat ce ti s sa svacim jos 18€ u pot od 130€.

00

11

Re: hand s live

all in naravno bilo šta drugo je bacanje valuea. Imaš NF a oni neće foldati

00