Tema: Napokon nesto za pohvaliti

http://i56.tinypic.com/5yybmd.jpg

Evo da se i ja pohvalim malo.

Da dodam tu i Croatia giveawayove (par u TOP 20 i jedan osvojen)
I par onih MTTa za 10 FPPa (u gornjih 5%)
I naravno današnji TT (10 ljudi, ali drag mi nekako) big_smile

Online poker spašava živote.
00

Re: Napokon nesto za pohvaliti

Samo naprijed!
Cestitke!

00

Re: Napokon nesto za pohvaliti

čestitam

00

4

Re: Napokon nesto za pohvaliti

super pare - čestitke

Sad češ imati lijepi BR za turnire pogotovo za ove 1$  big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Napokon nesto za pohvaliti

Tu ima najviše dead money big_smile

Online poker spašava živote.
00

6

Re: Napokon nesto za pohvaliti

Ico424 napisao:

Tu ima najviše dead money big_smile

pa ima ako prezivis njihove allinove sa Ax ili bilo koji pocket par ... u početku jako veliku ulogu ima sreča uglavnom zavidm ti ja uvijek ispadnem u početu smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Napokon nesto za pohvaliti

lipo lipo .    congrats

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Napokon nesto za pohvaliti

Vuco napisao:
Ico424 napisao:

Tu ima najviše dead money big_smile

pa ima ako prezivis njihove allinove sa Ax ili bilo koji pocket par ... u početku jako veliku ulogu ima sreča uglavnom zavidm ti ja uvijek ispadnem u početu smile

Nemogu reći da nekad ne naletim na minu ali sam često u lovi...

Idi makar na sitout ili se lateregaj I ne srami se baciti recimo JJ na 2 allina ispred sebe iako si 100% da imaju Ax ili K,Q high. Nemoj biti heroj big_smile

Svaki čip kojeg izgubis više vrijedi nego onaj koji zaradiš. Hoću reći... Čekaj bolju priliku. A ako ih posere... neka im. Na volumenu smo jaći.

Stvar je u tome da mi je ovaj win visio jako dugo u zraku. Ispadao sam prečesto od nekog xy donka u kasnoj fazi turnira i rijetko sam bio behind pf.

Joj što ga serem big_smile

Igraj svoju igru i vidjet ćeš dali ih imas ili ne.

Recimo ona dvojca koja su završili ispred mene. Igrao sam s njima i u srednjoj fazi turnira i OBA u svoje vrijeme su napravili pomutnju na stolu. Jedan je bio odmah desno i 3beto je skoro svaki moj steal iz CO ili HJ, a kad sam imao hand obojca su foldala. Miješao sam igru, radio sve i svašta, ali oba su bila BOLJA od mene. Igrali su protiv moje igre. Onaj sto me izbacio je ulazio u pot samnom samo sa parovima i na FT mu se to isplatilo kad je pogodio set i checkirao. Ja shipnuo i ispao. Ovaj drugi je igrao samnom samo u poziciji i jbg. Bili su bolji.

Online poker spašava živote.
00