Tema: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

U principu moje pitanje je slijedeće, na internetu ima mnogo raznih poker soba koje imaju turnire, satelite za turnire i sl. Koje su po vama poker some najbolje u omjeru datog i dobivenog ? Dakle koje imaju najbolje promocije, najbolje satelite za po vama najbolje turnire, na rijec najbolje ne mislim na igrace vec najbolje dobitke. Pitanje se odnosi na sve sobe osim PS i Full T jer njih vec poznajem. Bilo bi super ako bi netko znao u kojim sobama igraju uglavnom "prosjecni" igraci sa solidnim fondom nagrada.

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

Svakome je bolja neka druga soba. Mislim da je to stvar osobnog mišljenja, što se turnira tiće...

Ne igram inače turnire, tako da je najbolje da netko drugi da bolji odgovor.

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

ako misliš baš na turnire na manjim sobama onda ti je najbolje stavit lovu na više njih jer svaka ima par njih odličnih, onda ti je najbolje kombinirat više site istovremeno, recimo goal win ima onaj turnir gdje su jako loši igrači kaj sad neki s kaštela osvojil 36k$, onda imaju 50$ rebuy omahu s jako lošim igračima, noble poker(ipoker) ti zna tu i tamo neki rebuy turnir imat da neuspije garantirani fond ispunit, sateliti im baš nisu nešto ali imaju par ok satelita za 100 ili 200 buy in turnire ali ostalo je tak bezveze, uglavnom meni su tamo rebuy najbolji, pokergalaxy ti recimo ima 100k€ garantirano turnir gdje često se zna dogodit da nebude tolko uplačeno i igrači su loši, i tak imaš dosta toga, na svakome po nešto.

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

kako sto Rodman kaze najbolje je da imas lovu na vise racuna... ja osobno imam na 3-4 network ovisi kako kad recimo na nekim sajtovima igram turnire samo preko vikenda jer imajo jaci fond i nizi buy in  zato je Value veci.

osim PS i Full tilta mozes probat:
- Ongame network (dobar izbor turnira, slabi igraci)
-Cake network (velik izbor garnatiranih fondova 10k R/Ad , 10k Bounty ,17k R/Ad , malen broj igraca do 300, uzasno slaba igra)
-Lucky ace (preko vikenda 25k i 50k garant freezout od 500 -700 igraca svaki dan 5k garant 20$buy in)

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

imam slične dileme kao i autor ovog posta, naime na pokerstarsu obično igram, tu ima sve i svasta stvarno, od dobrih igrača do najgorih, al na pokerstarsu obično su small buy in turniri prenapučeni, tj. faktor sreće je ovdje jako velik, jer bez all in akcije se ovdje nemože ništa, full tilt po meni ima premali izbor (nevolim uplaćivat ništa na sajt, nego volim igrat freerollove posto sam novi igrač i to mi je super za vježbu), pa ako neko ima bilo kakve preporuke, za dobre sajtove sa dobrim freerollovima i small buy in turnirima neg ih posta slobodno

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

Ovdje možeš naći popis freerollova: http://www.pokerpro.com.hr/promo/19-det … llova.html

A i pripremili smo još nekoliko freerollova na Nordici, Goalwinu i Noiq Pokeru što možeš vidjeti ovdje: Pored toga smo još na Poker Nordici pripremili 2x 250$ freeroll - 15.11 i 29.11.2009.

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

thx roba59, nego jel mi možeš odgovorit, samo na pitanje što se tiče promocije na partypokeru, naime vezano uz ovih 50$ bonusa, koliko sam skuzio da bi se na tom sajtu igralo treba napravit deposit, sad posto sam se registrirao preko pokepro hr koda, dali će mi se to računat kao deposit (naravno ako prođem vaše provjere i to) ili moram radit deposit nevezano za to?

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

Racuna se ko deposit i mozes igrati...

00

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

hvala na odgovoru

00

10

Re: Naj turniri Ulozeno-Dobiveno

General_Q napisao:

(nevolim uplaćivat ništa na sajt, nego volim igrat freerollove posto sam novi igrač i to mi je super za vježbu), pa ako neko ima bilo kakve preporuke, za dobre sajtove sa dobrim freerollovima i small buy in turnirima neg ih posta slobodno

na Stellapokeru imaš četiri freerola svaki dan, od €10, €20, €30 i €100. Plus još €1000 freeroll za nove igrače svaki vikend (nakon što se registriraš možeš odigrat dva takva)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00