Re: Krenulo je krenulo :)

Bez ljutnje, al mislim da nema smisla da postas grafove na kojim asi odigrao 70 ruku.
To nije nista jer nisi nist ni odigrao.
Tako mozes staviti i jedan hand u kojem si uzeo pot od 300-400$ sto nije nis posebno na FL 10/20.

Ako tebe veseli, postaj ti svaki drugi session koji si u + odigrao 100-200 handova, al to o tebi ne daje nikakvu sliku kao igraca jer je jednostavno premalo.

U filteru si stavi samo FL10/20 i kad budes mogao postat graf od 10k handova ako si u finom plusu, bravo.

00

Re: Krenulo je krenulo :)

niveaformen napisao:

Site: Nordica
Broj stolova: 6
$/h: 1080$
http://img690.imageshack.us/img690/4140/gamej.gif

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Krenulo je krenulo :)

rounder1984 napisao:

Bez ljutnje, al mislim da nema smisla da postas grafove na kojim asi odigrao 70 ruku.
To nije nista jer nisi nist ni odigrao.
Tako mozes staviti i jedan hand u kojem si uzeo pot od 300-400$ sto nije nis posebno na FL 10/20.

Ako tebe veseli, postaj ti svaki drugi session koji si u + odigrao 100-200 handova, al to o tebi ne daje nikakvu sliku kao igraca jer je jednostavno premalo.

U filteru si stavi samo FL10/20 i kad budes mogao postat graf od 10k handova ako si u finom plusu, bravo.

Nema ljutnje, ali moja tema i postam sta mi volja wink

A evo i da ti ispunim zelju, doduse nemam 10k handova, imam nesto oko 3k, juce me potrefila jedna ebena varijacija koju sam prezivio i sad furam dalje prema napred smile

http://img169.imageshack.us/img169/4137/85855082.jpg

Zadnji popravljao hocu_necu (11-11-2010 22:53:53)

00

29

Re: Krenulo je krenulo :)

varijacija na temu?

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Krenulo je krenulo :)

hocu_necu napisao:

A evo i da ti ispunim zelju, doduse nemam 10k handova, imam nesto oko 3k, juce me potrefila jedna ebena varijacija koju sam prezivio i sad furam dalje prema napred smile

Zato ti kazem.
Ako beatas 10/20, super.
Ne super, nego svaka cast.
Al bez veceg samplea, to nist ne znaci.

I ja na NL100 napravim u sessionu od pola sata (200-300 handova) +500€, pa se onda iducih 5-10k handova vrtim bez profita, al isto tako kako sam dobio u startu jer me curilo, mogao sam i spusit tih 500 i onda jos kad zdonkas koji BI na tiltu, bustas ako nemas dovoljan roll.

Ugl, sve sto hocu reci je da budes pazljiv. Ako vidis da pusis vecu lovu, odmori malo, spusti se limit.

Variance is bitch.

00

Re: Krenulo je krenulo :)

Eh evo sad za sad vjerovatno posljednje javljanje na ovoj temi jer idem na godisnji, eventualno mozda jos uhvatim sat vremena igre veceras, vidjecemo, i danas me islo prilicno dobro, pa reko da se opet cujem sa onima koji su mi rekli da cemo se cuti smile

http://img100.imageshack.us/img100/1914/30064225.jpg

00

32

Re: Krenulo je krenulo :)

chillin napisao:

ČUČEMO SE

GL

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

33

Re: Krenulo je krenulo :)

kiklop napisao:

varijacija na temu?

lol  nisam skužio u njegovom tekstu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Krenulo je krenulo :)

Dok te god ide samo ti igraj i hrabro igraj. Postaj koju ruku tu i tamo češče da ti pomognemo u rukama u kojima nisi siguran šta dalje.
Sretno.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00