Tema: Koliko mjesecno zaradjujete

igranjem online pokera,dali vam je to dodatni prihod ili posao i koju strategiju imate??

ja mjesecno zaradjujem trenutno u prosjeku 1000$ -(imam planove i za vece dobitke,nigdje mi se ne zuri ovo mi je trenutno dovoljno)

moja strategija: cilj dnevnice mi je oko 35$ i igram sitngo turnire-(vecinom 5$ max 3 stola multi tabling) i cim napravim 30 ili vise dolara iskljucujem poker i za mene je radni dan zavrsen-(dugo mi je trebalo da tu mentalnu prepreku uspjesno probijem jer se znalo u proslosti dosta cesto desavat da pobrkam plan sa kes stolovima i vecim ulozima heh)

kakav plan imate ako sve neide kako bi trebalo ici sto se tice (ne)uspjeha na turnirima ili eventualno kes stolovima-(downswing)

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

fantazam napisao:

moja strategija: cilj dnevnice mi je oko 35$ i igram sitngo turnire-(vecinom 5$ max 3 stola multi tabling) i cim napravim 30 ili vise dolara iskljucujem poker i za mene je radni dan zavrsen-(dugo mi je trebalo da tu mentalnu prepreku uspjesno probijem

neutral ako je ovako, mislim da imas jako iskrivljen pogled na poker sa ovakvim odnosom... sto kada gubis? Pod svaku cijenu ganjas tih 35$ plusa?
Mislim ak to radis da si vrlo risK aversion osoba i da se mozes uvaliti u problem.... Posto kasnije postavljas slicno pitanje mislim da si se susreo već s time...


Risk aversion is the reluctance of a person to accept a bargain with an uncertain payoff rather than another bargain with a more certain, but possibly lower, expected payoff. For example, a risk-averse investor might choose to put his or her money into a bank account with a low but guaranteed interest rate, rather than into a stock that may have high returns, but also has a chance of becoming worthless.

Outside the rather mathematical fields of economics and finance, people have to make choices about how they face risks every day. Some have become very cautious, preferring to minimise risks even when the potential benefit of an action is large.

nadam se da sam pomogao, GL

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

fantazam napisao:

moja strategija: cilj dnevnice mi je oko 35$ i igram sitngo turnire-(vecinom 5$ max 3 stola multi tabling) i cim napravim 30 ili vise dolara iskljucujem poker i za mene je radni dan zavrsen-(dugo mi je trebalo da tu mentalnu prepreku uspjesno probijem jer se znalo u proslosti dosta cesto desavat da pobrkam plan sa kes stolovima i vecim ulozima heh)

a ako ne napravis tih 30?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

zamorano11 napisao:
fantazam napisao:

moja strategija: cilj dnevnice mi je oko 35$ i igram sitngo turnire-(vecinom 5$ max 3 stola multi tabling) i cim napravim 30 ili vise dolara iskljucujem poker i za mene je radni dan zavrsen-(dugo mi je trebalo da tu mentalnu prepreku uspjesno probijem jer se znalo u proslosti dosta cesto desavat da pobrkam plan sa kes stolovima i vecim ulozima heh)

a ako ne napravis tih 30?

Pa nista ode na 3/6 jednom 3beta i amen!

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

Zanima me, kako uspjevas imati 1000$ prosjeka na 5$ SnG ako multitableas samo 3 odjednom?
To bi znacilo da imas ROI od 20% i da igras 10 sati dnevno.

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

onda se baca na HU NL100  big_smile

salim se, ali moras racunat da te moze pogodit downswing i da 20 dana ne mozes dostici tih 30..sto onda?

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

fantazam napisao:

igranjem online pokera,dali vam je to dodatni prihod ili posao i koju strategiju imate??

ja mjesecno zaradjujem trenutno u prosjeku 1000$ -(imam planove i za vece dobitke,nigdje mi se ne zuri ovo mi je trenutno dovoljno)

moja strategija: cilj dnevnice mi je oko 35$ i igram sitngo turnire-(vecinom 5$ max 3 stola multi tabling) i cim napravim 30 ili vise dolara iskljucujem poker i za mene je radni dan zavrsen-(dugo mi je trebalo da tu mentalnu prepreku uspjesno probijem jer se znalo u proslosti dosta cesto desavat da pobrkam plan sa kes stolovima i vecim ulozima heh)

kakav plan imate ako sve neide kako bi trebalo ici sto se tice (ne)uspjeha na turnirima ili eventualno kes stolovima-(downswing)

Pa kolko sati dnevno igraš i kolki ti je ROI ako na 5$ SNG na 3 stola zaradiš 1 k $ mjesečno ?!?

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

Ja zaradim od -100 do -300, ovisno koliko je dobar mjesec i koliko dobro runnam. Ali otkad sam naučio tin veljubetat kao Turcin, sve sam bolji i bolji, ubrzo neču morati dizati kredite da pokrijem zaradu sa pokera.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

dfable napisao:

Ja zaradim od -100 do -300, ovisno koliko je dobar mjesec i koliko dobro runnam. Ali otkad sam naučio tin veljubetat kao Turcin, sve sam bolji i bolji, ubrzo neču morati dizati kredite da pokrijem zaradu sa pokera.

lol  lol  LMAO

Zadnji popravljao Bebach (18-11-2010 13:43:03)

00

10

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

fantazam napisao:

ja mjesecno zaradjujem trenutno u prosjeku 1000$ -(imam planove i za vece dobitke,nigdje mi se ne zuri ovo mi je trenutno dovoljno

Mislim, stvarno, većina ljudi, pogotovo članova foruma, igra poker zato jer u budućnosti planira izgubiti više love...

Zaboravi na dobitak po danu, to te može samo odvesti u probleme. Ljudi koji se ozbiljno bave ovim sportom (a ima ih i ovdje na forumu), sigurno ne planiraju igru prema dnevnom profitu... prema broju handova, broju odigranih turnira ili vremenu potrošenom za igranje da, ali jako teško da ima nekog ozbiljnog igrača koji samo igra dok mu nije dosta profita za taj dan.

Znam iz osobnog iskustva kak to funkcionira, više puta sam završavao session prije plana jer sam procjenio da mi je dosta gubitka za taj dan, ali jako rijetko (ili nikad) sam prekinuo jer sam procjenio da mi je dosta profita za taj dan. Npr. planiraš odigrati 20 SNG, pobjediš 1. i odustaneš od ostalih 19? A možda si pobjedio prvog zato jer je voda puna riba.

Ne znam, cijeli post mi djeluje kao priča za malu djecu.

00

11

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

ok je tema, mada večina nevoli pričat previše o tome, samo tvoja strategija baš nema previše logike u poker grindanju

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

Normalno da ima downswingova xd 

nekad se zna odigrat i 10$ sitngo ali vecinom 5$

ali pustimo sad mene i moju strategiju-(vidim da vecina tu strategiju vidi kao losu na duze staze itd.. vrlo lako moguce)
kakva je vasa strategija-(zato sam postavio svoj post i pitanje jer znam da tu ima ozbiljnih i iznimno iskusnih i kvalitetnih igraca koji imaju dobru strategiju i na duze staze zaraduju i koji mogu nabacit koji dobar savjet)

00

13

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

fantazam napisao:

kakva je vasa strategija-(zato sam postavio svoj post i pitanje jer znam da tu ima ozbiljnih i iznimno iskusnih i kvalitetnih igraca koji imaju dobru strategiju i na duze staze zaraduju i koji mogu nabacit koji dobar savjet)

Igram minimalni određeni broj handova dnevno. Prekidam prije samo ako sam u gadnom tiltu...
Naravno, sve to podjeljeno na više sessiona.

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

Da, s time da roba ganja SNE, tako da treba odigravati puno handova. Ako nemaš neki važan cilj, najbolje ti je igrati kada i koliko imaš volje i prekidati kada misliš da igraš lošije, da ti se ne da, ako imaš druge brige...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

Svaki mjesec si zadam da moram odigrati 60k hendova, sto mi naravno nikada ne uspije. Medjutim ako izguram 45k sam prezadovoljan, jer s obzirom na cinjenicu da igram 6-8 stolova to je na dnevnoj bazi dosta sati.

Ima dana kada ni ne upalim kompjuter, a kamoli da igram poker. Some days are better then others I guess. Prije sam si planirao okvirnu mjesecnu zaradu, sada to vise ne radim jer sam naucio na tezi nacin da u ovoj igri ne valja planirati nista van stolova.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

16

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

u kocki nikad nemoš planirat @lol pogotovo dobitke/pa čak ni gubitke

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

ja planiram za sledecu godinu da budem supernova i uzmem $5k+ samo od bonusa + od igre ako zaradim.
igracu nl5. mozda zvuci cudno al na nl5 potrebno je samo 4-5h na dan igrajuci 18-20 stolova. mozda predjem na nl10 al onda cu ici na 150k+ vppova i barem $10k+
mislim da je ovaj nacin zarade odlican jer ne zavisite od bb/100 i samim tim nema mnogo tiltovanja jer znate da na kraju dobijate pare. sad jedino da niste duduci pa da imate -4bb/100 na milion ruku.  onda bi na kraju godine bili na nuli.

sad jedini problem je kako doci do para prvi 10 meseci posto fpp  morate cuvati kad budem supernova jer su veci bonusi. neko resenje?
sad ako budem imo pozitivan bb/100 sto je verovatno ,onda nece biti tolko velik problem.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

boboman napisao:

u ovoj igri ne valja planirati nista van stolova.

+1

00

19

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

$1

00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

propast napisao:

ja planiram za sledecu godinu da budem supernova i uzmem $5k+ samo od bonusa + od igre ako zaradim.
igracu nl5. mozda zvuci cudno al na nl5 potrebno je samo 4-5h na dan igrajuci 18-20 stolova. mozda predjem na nl10 al onda cu ici na 150k+ vppova i barem $10k+
mislim da je ovaj nacin zarade odlican jer ne zavisite od bb/100 i samim tim nema mnogo tiltovanja jer znate da na kraju dobijate pare. sad jedino da niste duduci pa da imate -4bb/100 na milion ruku.  onda bi na kraju godine bili na nuli.

sad jedini problem je kako doci do para prvi 10 meseci posto fpp  morate cuvati kad budem supernova jer su veci bonusi. neko resenje?
sad ako budem imo pozitivan bb/100 sto je verovatno ,onda nece biti tolko velik problem.


Ideja je ok, ali malo mi je glupo da igras cijelo vrijeme NL5. Po toj kalkulaciji mjesečno ćeš radit oko 200K hendova i mogao bi bez problema za par mjeseci igrat NL25 na 9 stolova gdje ćeš radit više VPP-a po satu nego na 20 stolova NL5. Siguran sam da možeš imat barem mali profit što je opet bolje nego biti NL5 rakeback pro, ali u svakom slučaju - sretno!

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

150$  ---> cashout zivim 2 miseca od live---> bustam, posudim deposit 100$ ---> 600$  cashout, live  2   miseca ..... ah


   Naposletku vi ste navek znali da sam kaput sa dva lica, da sam gospon PROPALICA   OBIČNA

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

roba59 napisao:
fantazam napisao:

kakva je vasa strategija-(zato sam postavio svoj post i pitanje jer znam da tu ima ozbiljnih i iznimno iskusnih i kvalitetnih igraca koji imaju dobru strategiju i na duze staze zaraduju i koji mogu nabacit koji dobar savjet)

Igram minimalni određeni broj handova dnevno. Prekidam prije samo ako sam u gadnom tiltu...
Naravno, sve to podjeljeno na više sessiona.

Roba moram te kritizirat i kao uspješan pokeraš dat ću ti savjet
kad te ne ide na nl200 i gubiš i počeo si tiltat...NEMOJ GASIT odi na nl 400, ako opet isto  Odi još gore, i pogodit će te i bit ćeš u plusu, tako ja radim ne ide me na 2.2$ 180 man odem na 11, ne ide me, odem jos gore i obicno dan zavrsim da uploadam sredstva s karice i opet imam bankrol isti kao sto sam i imao...  lol
Btw ako još koome treba savjeta slobodno pitajte raspoliožen sam vam pomoć  lol   lol   lol

im all in
00

23

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

drmarac napisao:

NEMOJ GASIT odi na nl 400, ako opet isto  Odi još gore, i pogodit će te i bit ćeš u plusu, tako ja radim ne ide me na 2.2$ 180 man odem na 11, ne ide me, odem jos gore i obicno dan zavrsim da uploadam sredstva s karice i opet imam bankrol isti kao sto sam i imao..

Pa to je to, znači, tak se treba igrati. Konačno da mi je to netko objasnil. Ja sam mislio, ono, kad roll pada smanjiti avg. BI, a kad ono, treba udariti kontru jer tako u svakom slučaju ili ideš gore ili ideš na gore.

Daj, molim te, otvori neku instrukcijsku temu da nam to detaljnije objasniš. Ili, još bolje, to je materijal dosta kvalitetan da razmisliš o otvaranju svog instrukcijskog sajta pa da nas to učiš uz, kak to već ide, neki "small fee" ili"monthly subscription".

Još kad uz ovo gore ubaciš i teoriju o 2 male karte s kojima možeš ganjati i 2 boje i 2 skale.... nitko ti ne bu ravan.

00

24

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

Muv ap ver dej rispekt jor rejzis.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

25

Re: Koliko mjesecno zaradjujete

drmarac napisao:

dan zavrsim da uploadam sredstva s karice

kako downloadas bankroll? torrent?

00