Tema: Monitor Samsung 2494HM iz Pokerstars shop-a

Pozdrav, posto mi treba monitor razmisljam da iz pokerstars shop-a kupim Samsung 2494HM, monitor je 24" i kosta 26000 FPP.

Eh sad zanima me par stvari, ima li ko mozda takav monitor da mi iz prve ruke moze reci jel dobar ili ako se neko razumije u monitore moze li neko progooglati ovaj gore navedeni monitor, vidjeti mu specifikacije pa mi javiti jel valja, ja sam gledao ali za mene je to spansko selo smile, uglavnom ako je dobar da ga uzmem, hocu konacno neki dobar monitor smile

Posto sam vidio da taj monitor u prodavnicama kosta nesto preko 200 eura da li mi se isplati dati 26000 FPP? Jeli to neka realna vrijednost poena?

Zanima me i koliko otprilike moram da cekam da mi stigne? Moram li sta platiti? Carinu, postarinu, bilo sta?

I da nebi bilo zabune posto u shop-u pored monitora pise EU only, zivim u EU smile

Zadnji popravljao hocu_necu (25-11-2010 18:12:53)

00

Re: Monitor Samsung 2494HM iz Pokerstars shop-a

Kupi u trgovini neki monitor, šta je to tebi...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Monitor Samsung 2494HM iz Pokerstars shop-a

26000fpp=416$ pa ti vidi dal ti se isplati.....

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: Monitor Samsung 2494HM iz Pokerstars shop-a

pero_zg napisao:

26000fpp=416$ pa ti vidi dal ti se isplati.....

A kako si to izracunao?

00

Re: Monitor Samsung 2494HM iz Pokerstars shop-a

hocu_necu napisao:

A kako si to izracunao?

Ako uzimaš 4k bonuseve 1 fpp vrijedi 0,016$

00

Re: Monitor Samsung 2494HM iz Pokerstars shop-a

roba59 napisao:
hocu_necu napisao:

A kako si to izracunao?

Ako uzimaš 4k bonuseve 1 fpp vrijedi 0,016$

tako sam racunao. da je 1fpp=0.016$

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00