Re: 3r 180man TT

Dopuštaš ljudima da ti s lošijim handom uzmu lovu ako ovdje ne raisaš JJ. Ako dođe niski flop, vjerojatnost je velika da ćeš callati jedan street s JJ, a onda si već komitan. Ne vidim drugi način za odigrati s max valuom nego raise.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

27

Re: 3r 180man TT

ja neznam dal sam ja nekaj drugoj  valnoj duljni, ali JJ stavrno moraš raise, moraš ostale izolirat, i vidjet gdje si , ako lik je fakat ima  4bet jako mali onda čak i moreš foldat na njegov all in, bolje tak nego da dođe mali flop neznaš gdje si

Zadnji popravljao Rodman (27-11-2010 14:38:59)

00

Re: 3r 180man TT

multiway s JJ ??? po meni call nema smisla - ako smo beatani ne znam kako ćemo na niskom boardu baciti JJ, a ako pak dođe bilo koja viša karta bacit ćemo JJ i prečesto pustiti pot koji je trebao biti naš. Jedina win situacija je kad protivnik već ima veći ručni par I pojavi se neka viša karta koja će nas spasiti od previše ulaganja žetona i ako setamo na flopu (a kao što je neki kolega rekao, setmine s JJ nema smisla)... raise ili fold - mislim da je oboje ok, sve ovisi o protivniku...

@Max - sry, ali ne znam koja je tebi finta svako malo naglašavat svoj  heater rezultat (ne kažem da nisi winning igrač, upravo suprotno, no i ti sam znaš da to nije realan rezultat, barem pretpostavljam jer mislim da znaš zbilja dosta o igri)? Iskreno mi je drago što si uspješan i bolje da si ti nego neki Amer, no 3r 180man je samo jedna od vrsta MTT turnira i njemu treba pristupati kao i svakom MTT-u (rebuy MTT-u ofkors). Tvoj komentar ima neku težinu na forumu jer smo manje više svi, barem ljudi koji prate forum, upoznati s tvojim uspjesima i ne vidim potrebu naglašavanja ovakvih stvari kad god je neka rasprava o 3r turbo turnirima - meni osobno ne smeta, ali nakon tvog grafa od troje kolega dobio sam "komentar" - znam da nije važno što drugi misle, no ispada kao da drugima nabadaš na nos koliko si ti uber-cool a oni loši - ovo je samo dobronamjerna kritika kolege s foruma čisto radi što ugodnije atmosfere smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (27-11-2010 15:27:26)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00