Tema: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/pokerstars-big-game15062010.png
Deseti tjedan The Big Game show-a.Četvrta epizodu možete pogledati na PokerPro-u. ovdje...

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

kakavog  ovo jebenog  smisla  ima, frajer  folda  AA preflop ,zakaj mu ne  uzmu ante  i blindove  za  tih 50 handova  i aj bok ,nek dode  neko drugi
tak sam se  nazivciro necu vise  gledat  ovaj jebeni big  game

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

puki86 napisao:

kakavog  ovo jebenog  smisla  ima, frajer  folda  AA preflop ,zakaj mu ne  uzmu ante  i blindove  za  tih 50 handova  i aj bok ,nek dode  neko drugi
tak sam se  nazivciro necu vise  gledat  ovaj jebeni big  game

Koja je to minuta, neda mi se sve gledati

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

iso sam poggledat do kraja  foldo je  i KK  pre  .... koji je  ovo kurac nek se  steraju i on i pokerstars  u 3 pm sa  ovim kretenima , kaj ga  ne  pitaju dal oce  igrat  dalje ili ne  i bok, neznam koja  minuta  negdje  oko polovice

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

5

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

I mene je srce zabolilo kad je foldao AA i KK al jbg. lik nije imao kohonese a tko ga moze optuzit za to... toliko love nije nikad vidio a ako zadrži vodstvo imat ce prilike igrat na WPT eventima pa nije ni lud

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

pa  nek ga  onda  maknu,uzmu mu blindove  i ante  za  tih 50 ruku sta  je  ostalo i nek daju nekom drugom igracu da  sjedne  na  njegovo mjesto

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

Tonac napisao:

I mene je srce zabolilo kad je foldao AA i KK al jbg. lik nije imao kohonese a tko ga moze optuzit za to... toliko love nije nikad vidio a ako zadrži vodstvo imat ce prilike igrat na WPT eventima pa nije ni lud

nek odjebu onda taj govnarski koncept s loose cannonom jer ovo je katastrofa za gledat. ima jos jedna epizoda poslje ove di ce on sve foldat ffs
btw kak je williams epic callo 3 streeta s TT  lol  lol  lol

Zadnji popravljao Brky (03-12-2010 15:41:54)

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

u trenutnoj situaciji na flopu ne može nastavit bez nutsa.

Npr 3A6 on ima AK i neko ga bolesno raisea ili čak shipa s zrakom i di je ovaj, a svi su sposobni to napravit i vjerujem da bi.

lik je ostvaril svoj cilj, pa nije došel tu da owna proove neg da digne ono kaj je digel.

One AA je ispalo dobro, ali KK je mogel izolirat wiliamsa kad je ss i nebrega oštetit previše, al hebiga ja ga razmem, čak mu treba dat respect za fold AA, kaj god vi rekli to je disciplina.

Zadnji popravljao cgreen (03-12-2010 15:52:21)

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

slzem se da  je  ostvario svoj cilj , al zakaj mu onda  ne  uzmu 10 k za  blindove  ili kolko vec  i hite  ga van iz igre  jer  ako nije  odigro AA  iKK nece  odigrat niti jedan hand  do kraja  prema tome  treba  ga  izbacit  van i stavit  nekog  drugog  u igru

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

ma zajebalo ga je šta je preflop pot limit
koja epic epizoda

When you got nothing, you got nothing to lose
00

11

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

to bi trebali, jer i ak su se malo nadali možda još zaigra pa dojde do nekih zanimljivih presinga ovo kaj veliš je istaina ak te handove nije igral cca50 ruku do kraja onda sigurno nebu više ništ kaj ide bliže kraju.

Ma mislim da se oni ne zamaraju s tim, prvilo je da on igra dok ne busta tih dva tjedna, i tak bu, imal je sreće da si muže tak rano priuštit bunker i hebiga.

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

Ja se držim da svaki cilj opravdava sredstva koja koristis da dodes do njega...to cini razliku izmedu onih uspjesnih i neuspjesnih, kasnije se moze tu raspravljati o moralu nekih poteaz nebitno dali se tu radi o pokeru ili necemu drugom, ostvario je sta je htjeo i sad igra tako kako igra, jebiga, istina da je totalno jadno i negledljivo ali ima mogucnost da tako igra

im all in
00

13

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

rofl pa niko ne sere liku sto to radi. brijem da bi onak 99% ljudi postupilo isto. koncept samog showa je u banani i po tom se pljuje

00

14

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

drmarac napisao:

Ja se držim da svaki cilj opravdava sredstva koja koristis da dodes do njega...to cini razliku izmedu onih uspjesnih i neuspjesnih, kasnije se moze tu raspravljati o moralu nekih poteaz nebitno dali se tu radi o pokeru ili necemu drugom, ostvario je sta je htjeo i sad igra tako kako igra, jebiga, istina da je totalno jadno i negledljivo ali ima mogucnost da tako igra

+1

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

15

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

svi su u kurcu ali je zanimljivo, Bill je malo naporan ali je zanimljiv i super mi je bilo kak je Hellmuntu rekel dok izgubil all in s A5 da kaj dramatizira da loose cannon samo učitelj i da nema tolko brdo para ko on, Cada teški nit dosadni samo ribetina Williams mu može nemoguće isplatit s TT

00

16

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

me bezveze je stol. jedino kaj valja je pusiona hellmutha u drugoj epizodi od biznismena

00

17

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

sve ja kuzim, i naravno da ce se stajtat.. Al jbt, s KK mi ono nikad nece bit jasno jer je williams tu short i cak i da izgubi od njega nista mu to ne mjenja, a uvijek je jaci i moze uzet jos 20-30k.. AA i JTs mi isto nisu jasni, jer ne mora on ostavit 100k u jebenom handu, nek vidi flop, ako hita nuts, lako ce naplatit jos 50-60k sigurno jer ce svi vrsit pritisak na njega..

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

Tilt napisao:

AA i JTs mi isto nisu jasni, jer ne mora on ostavit 100k u jebenom handu, nek vidi flop, ako hita nuts, lako ce naplatit jos 50-60k sigurno jer ce svi vrsit pritisak na njega..

50-60k nece sigurno naplatit i  ak nutse pogodi jer pritisak na njega ce radit eventualno na flopu,a ak lik dogura i  do turna,tu ce sav pritisak prestat jer onda bi svima bilo kristalno jasno kakva je situacija..Vec je foldao AA i KK i to svi znaju,tak da ak u zadnjoj epizodi i odigra koju ruku (nisam jos pogledao),to sigurno nece biti velik pot..

Slazem se s ovime sta je tilt i jos netko gore rekao,mogu shvatit da folda aseve jer se samo zeli dogegat do kraja tjedna s ovom lovom koju je vec zaradio,ali ovo sa KK je trebao rirejzat williamsa i gurnut to unutra jer je ovaj bio short i tu bi vjerovatno lako pobrao extra 10-20k,a ako i nebi to nista ne mijenja jer je jos uvijek ispred onog crnog milfa..

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (04-12-2010 17:28:08)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

19

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

Da, pretjero sam malo s 50-60k i mogu ga razumit za sve osim za KK jer je ovaj bio short i ne riskira nista...

00

20

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

Tilt napisao:

Da, pretjero sam malo s 50-60k i mogu ga razumit za sve osim za KK jer je ovaj bio short i ne riskira nista...

ne riskira  nista  osim 150k kn big_smile
ja  nemogu jednostavno zamislit  da  foldam AA ili KK ali ja  nemam djecu o kojoj moram brinut  tak da...
ne  krivim ja  njega  nego stars  sto mu nisu ponudili izlaz iz igre ako plati blindove i ante da moze  neko drugi sjest umjesto njega,jer  ovako je njegov blind samo bio dead money svaki hand  i svi za stolom su to znali

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

21

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

Pa ako ne zeli riskirat 150k kn s KK a ima oddove 1:1 jer racunamo da moze i dobit 150k kn onda je kreten... Drugo da riskira jos 50k za onaj passport, pa bi ga razumio, ovako mi se zgadio...

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 10 (epizoda 4)

pa za AA je imao oddove barem za setminning...
tony g. fali da malo zakuha stvar, ovo mi je bilo dosadno i gledati - hellmuth tilta ko i obicno, nista posebno...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00