26

Re: MTT-nedjelja

bio je short i shipo 86s sb na bb i bb naso A3 il tak nest i gg

00

27

Re: MTT-nedjelja

3-way je cijelo vrijeme bio shortie, 500k ili ispod, druga 2 su se vrtjela oko i preko 1M. Mislim da su odigrali 3-way nekih 50-ak handova prije ispadanja, s blindovima 20k/40k/4k na kraju.
Gurnuo je s SB 86s, dobio call od BB s A2o i promašilo ga. Standard shove i standard call, jedino board nije surađival.

00

Re: MTT-nedjelja

hehe, niceeeee smile reko sam da ćeš dići, nisam niti toliko promašio smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: MTT-nedjelja

uzimam svih 30%, poslo na starse!

00

30

Re: MTT-nedjelja

niveaformen napisao:

uzimam svih 30%, poslo na starse!

Kasniš, ja sam prvi!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

31

Re: MTT-nedjelja

pošto sam samo taj turnir ušao u lovu ukupni nagradni fond je 9100$+ 20$ Add on koji nisam uzeo jer sam prije ispao=9120$

20%=1824$
5%=456$
2%=182,4$
1%=91.2$

Gotovo sigurno to bude sutra došlo na mb, tako sam danas dobio e-mail,  Thank you for your payout request dated Sun, Nov 28, 2010 for the amount of US$ 8500.00. Your Payout Reference Number is xxxxx. Your payout will be reviewed in the next 24 hrs
Jedini je mali problem da mb mi bude uzel proviziju jer je u €, tak da budem tu spušil jedno 200-400$ ali većinu budem ja to na sebe preuzel, vama budem samo malo oduzel i zaokružil jel tako ok?
znači to bi bilo onda zaokruženo i malo umanjeno:
croman=1768$-(168$ kaj je još kod tebe)=1600$
max 5%=440$
Brky 5%=440$
IAce 2%=180$
Skyler 1%=90$
se slažete?
ako je nešt jako hitno i nemožete se strpit do sutra javit te mi pa budemo probali nešt smislit, i samo javite gdje želite lovu, može PS, FT ili MB, za IAce znam da želi PS

00

32

Re: MTT-nedjelja

može meni na full tilt,
nick: Skyler7171

može sutra, nije hitno... i thx. gg  :card_heart

00

33

Re: MTT-nedjelja

Meni može na Stars.
Nije bitno vrijeme, bitno da se ima što slati.

00

34

Re: MTT-nedjelja

meni shipni na Brkyy na tiltu

00

35

Re: MTT-nedjelja

bodog me traži osobnu i sliku računa, tak da bude nažalost to još potrajalo dan-dva  roll

00

36

Re: MTT-nedjelja

We have received your documentation. Your payout will be reviewed in the next 24 hrs. Once the process has been completed you will be updated via email.

00

37

Re: MTT-nedjelja

ovaj bodog me bude izludil više nikad nebudem igral na nekom drugom site osim pokerstarsu, kao što vidite u prijašnom postu tu poruku sam dobio u srijedu da mi budu napravili isplatu u roku 24 sata. U petak im šaljem email da je davno prošlo 24 sata da bi oni meni odgovorili:
You can expect a response within one hour, after we review your inquiry and/or any attached documentation. If there is a problem viewing an attachment we will let you know as soon as possible.
For future reference, your e-mail has been assigned the following incident number; .
Best regards,
Bodog Verification Team
I tako jučer čekam da mi se jave za sat vremena kako su rekli, naravno opće nisu, u noći kad sam došao doma poslao e-mail i još nisam dobio odgovor, tko zna možda niti vikednom nerade, uglavnom totalno sranje, iako znam da na kraju budu poslali novac ovo me čini vrlo nervoznim i već sam ljut, neznam dal opce ima smisla im slat više e-mail prije ponedjeljka, u ponedjeljak ako ne srede onda cu ih zvati na telefon, više neznam kaj da drugo radim, namerno pederi odugovlače.

Zadnji popravljao Rodman (04-12-2010 12:46:34)

00

38

Re: MTT-nedjelja

hahhahaha predobro opet sam isti e-mail dobil
You can expect a response within one hour, after we review your inquiry and/or any attached documentation. If there is a problem viewing an attachment we will let you know as soon as possible.
For future reference, your e-mail has been assigned the following incident number; .
Best regards,
Bodog Verification Team

Zadnji popravljao Rodman (04-12-2010 14:48:40)

00

Re: MTT-nedjelja

lol. ti ka da prvi put povlacis novce sa nekog sajta tongue

btw, to se zove automatic response big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

40

Re: MTT-nedjelja

zamorano11 napisao:

lol. ti ka da prvi put povlacis novce sa nekog sajta tongue

btw, to se zove automatic response big_smile

nije prvi put , povlačil sam prije ali samo 100$, ali znam da vjerovatno mi prije pon nebudu ništ odgovorili

Zadnji popravljao Rodman (04-12-2010 15:17:03)

00

41

Re: MTT-nedjelja

13:22:48 :  Phelicia T: I can certainly verify that your withdrawal is yet to be processed as Moneybookers is currently performing maintenance on their website.

13:23:20 :  Phelicia T: Once the site is up and running your withdrawal request will be processed to your Moneybookers account.

13:23:33 :  Robert: moneybooker have some problems?

13:24:48 :  Phelicia T: They are performing maintenance on their website and we are unable to process your request until the site is fully functional.

00

42

Re: MTT-nedjelja

Izgleda da nešt s moneybooker neštima isto ko i na mybetu pa moram čekati samo mi nije jasno zašto moneybookers radi normalno s drugim site, recimo jučer došla normalno isplata s partypokera a mybet i bodog imaju problema

00

43

Re: MTT-nedjelja

ma jebu te..zele da odustanes i nastavis s tim parama igrat na njihovom sajtu..

da posaljes mejl moneybookersu, rekli bi ti da sve radi savrseno big_smile

00

Re: MTT-nedjelja

Kakvi cigani jebote.. Samo Tilt i Stars.. Sa ostalima sve živce izgubiš! Evo ja sinoc zatrazio 600 sa Absolute-a, ako stigne do nove godine, da se šutam u dupe..  smile  mogu misliti kako je tebi za 9k big_smile

PS: Jeste znali da AP i UB imaju klauzulu u ugovoru (ono sto moras da kliknes 'a agree') da mogu da odbiju isplatu ako ''igrac igra profesionalno i često traži isplate''..  big_smile

00

45

Re: MTT-nedjelja

hicpra napisao:

ma jebu te..zele da odustanes i nastavis s tim parama igrat na njihovom sajtu..

da posaljes mejl moneybookersu, rekli bi ti da sve radi savrseno big_smile

to budem i napravil u srijedu ak nedođe do onda

00

46

Re: MTT-nedjelja

rademar napisao:

Kakvi cigani jebote.. Samo Tilt i Stars.. Sa ostalima sve živce izgubiš! Evo ja sinoc zatrazio 600 sa Absolute-a, ako stigne do nove godine, da se šutam u dupe..  smile  mogu misliti kako je tebi za 9k big_smile

PS: Jeste znali da AP i UB imaju klauzulu u ugovoru (ono sto moras da kliknes 'a agree') da mogu da odbiju isplatu ako ''igrac igra profesionalno i često traži isplate''..  big_smile

sve su to cigani , ja se nemicem više od ps, tu itamo ft i partypoker ali jako rijetko, znam ja da budu na kraju poslali ali pun kurac mi je gnjavaže i brige a  i takvim site nikad neznaš , sad idem super a za pol godine mogu proprast ili ko  zna šta

00

Re: MTT-nedjelja

rademar napisao:

Kakvi cigani jebote.. Samo Tilt i Stars.. Sa ostalima sve živce izgubiš! Evo ja sinoc zatrazio 600 sa Absolute-a, ako stigne do nove godine, da se šutam u dupe..  smile  mogu misliti kako je tebi za 9k big_smile

PS: Jeste znali da AP i UB imaju klauzulu u ugovoru (ono sto moras da kliknes 'a agree') da mogu da odbiju isplatu ako ''igrac igra profesionalno i često traži isplate''..  big_smile

???? BTW. Zanima me (čisto informativno nije da imam taj "problem") ako na starsu osvojis recimo 20 K $ kako ide isplata evo u mom slučaju devizni VISA ELECTRON? Daju sve odjednom il pomalo...?

00

48

Re: MTT-nedjelja

bolje ti je pomalo, da nebi islo na provjeru u banci

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: MTT-nedjelja

wannabePRO napisao:
rademar napisao:

Kakvi cigani jebote.. Samo Tilt i Stars.. Sa ostalima sve živce izgubiš! Evo ja sinoc zatrazio 600 sa Absolute-a, ako stigne do nove godine, da se šutam u dupe..  smile  mogu misliti kako je tebi za 9k big_smile

PS: Jeste znali da AP i UB imaju klauzulu u ugovoru (ono sto moras da kliknes 'a agree') da mogu da odbiju isplatu ako ''igrac igra profesionalno i često traži isplate''..  big_smile

???? BTW. Zanima me (čisto informativno nije da imam taj "problem") ako na starsu osvojis recimo 20 K $ kako ide isplata evo u mom slučaju devizni VISA ELECTRON? Daju sve odjednom il pomalo...?

mislim da je 50k max po jednoj isplati.. tako da ti 20k legne odmah.. a onda ti poreska pokuca na vrata sutradan  big_smile

00

Re: MTT-nedjelja

hicpra napisao:

ma jebu te..zele da odustanes i nastavis s tim parama igrat na njihovom sajtu..

plo1k?

00