Tema: Prijedlog za ballere.

Bok svima. Bez okolisanja, razmisljao sam malo i dosao do zakljucka da mora postojati netko tko bi mi mogao ''pomoci''.

Ono sto trazim je da mi netko da nekih ~3,5k eura, od kojih bi 3k drzao kao bankroll za NL50, a 500 za rentanje stana i zivotne potrepstine prvi mjesec. Ne trazim stakeanje, nego pomoc od nekoga tko shvaca situaciju, tbh nemam volje grindati microse par mjeseci, zivotna situacija atm mi nije bas bajna i volio bih promijeniti stvari. Osobi koja bi bila zainteresirana dao bi da gleda moje sessione koliko god zeli prije konacne odluke, a vjerujem da bi vrlo brzo shvatila da beatam taj limit sa solidnim winrateom [softver ne podrzava HEM ni PT tako da grafova nemam]. Prosao sam i proucio jako puno toga, sto se i vidi iz moje igre vjerujem wink

Sto se tice vracanja love,  volio bih imati dovoljno vremena da neoptereceno grindam (a grindat cu minimalno 5 sati/dan, 5 dana u tjednu, minimalno. 6 stolova, bas zbog toga jer sajt koji bi predlozio ne podrzava trackere ali je ludo fishy i exploitable, + sto ima 30%rb, u ponudi PokerPro-a naravno smile, tako da to ovisi o vama, ali volio bih da bude bar malo duze vrijeme (sve bi se dogovorili). Nista pre dugo, ali eto, moglo bi se nazvati long term investment sa vase strane.

Poanta je da bih vratio vise nego sto bi dobio, recimo 5k {podlozno dogovoru}  (mali note: ako bi kojim slucajem  Roba zainteresiran, vrlo brzo bih ti napravio jos toliko u rakeu, a i znamo se onako)

Ako bi itko htio ovo , ne bi mi bio problem doci bilo gdje da se osobno upoznamo, ili ugostiti ''stejkera'' da i osobno vidi gdje zivim.

Mislim da ideja nije losa, volio bih da imate na umu da bi mi u ovom trenutku stvarno dali zivotu svrhu, a i lova je fina! Dat cu vam dobru garanciju da cete novac dobiti nazad cak i da se dogodi situacija da bustam, vise o tome mozemo u privatnom razgovoru. Molim da se suzdrzite od vrijedanja i omalovazavanja, prijedlog je 100% ozbiljan i sve bitne detalje dat cu bilo tkome tko bude zainteresiran osobno (posto ne mogu slati poruke, preko nekog messaging servicea ili sl.)

Hvala unaprijed.

00

2

Re: Prijedlog za ballere.

kako ce ti 500 eura uopce biti dovoljno za mjesec dana (ako ne zivis sa starcima)
a ako zivis sa starcima, sto ce ti uopce tih 500 eura

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Prijedlog za ballere.

~250 za stan, ostalo hrana i to je to. Ljudi su naviknuti na previse stvari, i za previse toga misle da je neophodno. Meni je ovo sasvim, sasvim dovoljno, vjeruj.

00

4

Re: Prijedlog za ballere.

kajaznam, ja isto ne zivim neznam koliko balling otkad sam bustao i svejedno nema boga da prodjem mjesecno za samo 500 eura
doduse neznam u kojem gradu zivis i jel imas cimere, u zagrebu ili rijeci nema sanse da nadjes jednosobni stan bez najmanje 400eura za stanarinu i rezije

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Prijedlog za ballere.

TheDude napisao:

Molim da se suzdrzite od vrijedanja i omalovazavanja
Hvala unaprijed.

ROFL

Zadnji popravljao ribaaaaaa (09-12-2010 06:24:41)

00

Re: Prijedlog za ballere.

TheDude napisao:

Mislim da ideja nije losa, volio bih da imate na umu da bi mi u ovom trenutku stvarno dali zivotu svrhu, a i lova je fina!


a ako ne dobijes stejk? rezanje zila i to?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

7

Re: Prijedlog za ballere.

brijem da mozda previse ljudi ni ne shvaca koliko para je u biti 3500 eura

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Prijedlog za ballere.

Bez grafova, bez historya traziti 3500€  roll uglavnom  GL... mislim da bi ti bilo vrlo pametno naci neki posao pa staviti sa strane nekih 5k kuna sto bi  bilo i vise nego dovoljno za nL50 kojeg beatas.

00

9

Re: Prijedlog za ballere.

jel ovo level?

00

10

Re: Prijedlog za ballere.

butko napisao:

kajaznam, ja isto ne zivim neznam koliko balling otkad sam bustao i svejedno nema boga da prodjem mjesecno za samo 500 eura
doduse neznam u kojem gradu zivis i jel imas cimere, u zagrebu ili rijeci nema sanse da nadjes jednosobni stan bez najmanje 400eura za stanarinu i rezije


OMG  roll

00

11

Re: Prijedlog za ballere.

profy napisao:

OMG  roll

a ono, reci mi kako tebi uspijeva i rado cu poslusati savjet

I na kraju bude " HARAŠO"
00

12

Re: Prijedlog za ballere.

MOJ KOMENTAR SE ODNOSIO NA JEDNOSOBAN STAN ZA 400,a za mjesecno min 500 e imas pravo

00

13

Re: Prijedlog za ballere.

dobro ajde, moram priznati da u zadnjih godinu dana uopce nisam gledao stanove ali onda je situacija bila minimalno 250e za stanarinu + jos cca 100 eura rezije
sumnjam da je previse, ako i uopce, pojeftinilo u medjuvremenu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

14

Re: Prijedlog za ballere.

ma moze se naci,moji frendovi zive u stanu od 105 kvadrata za 700 e mjesecno ,tako da se moze naci...

00

Re: Prijedlog za ballere.

butko napisao:

kajaznam, ja isto ne zivim neznam koliko balling otkad sam bustao i svejedno nema boga da prodjem mjesecno za samo 500 eura
doduse neznam u kojem gradu zivis i jel imas cimere, u zagrebu ili rijeci nema sanse da nadjes jednosobni stan bez najmanje 400eura za stanarinu i rezije

sry, ali ako želiš ja ti nađem jednosobni stan u zagrebu, ti mi daj 300 € mjesečno, ja ću ti platiti stan i režije i uzeti si ostatak...

naravno da nećeš imati stan kraj trga, ali malo pretjerujete s ciframa wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-12-2010 15:29:51)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

16

Re: Prijedlog za ballere.

iAcesHigh napisao:
butko napisao:

kajaznam, ja isto ne zivim neznam koliko balling otkad sam bustao i svejedno nema boga da prodjem mjesecno za samo 500 eura
doduse neznam u kojem gradu zivis i jel imas cimere, u zagrebu ili rijeci nema sanse da nadjes jednosobni stan bez najmanje 400eura za stanarinu i rezije

sry, ali ako želiš ja ti nađem jednosobni stan u zagrebu, ti mi daj 300 € mjesečno, ja ću ti platiti stan i režije i uzeti si ostatak...

naravno da nećeš imati stan kraj trga, ali malo pretjerujete s ciframa wink

+1

00

Re: Prijedlog za ballere.

fakat pretjerujete sa ciframa..

zivim u kuci al mi bratic na pescenici za 300 ojra iznajmio stan,ukljucujici i rezije..

sto kaze iaces,nije trg al je zagreb..

00

18

Re: Prijedlog za ballere.

pa ja i kazem da se moze naci,400 e je malo puunoooooo za jednosoban stan,zivim u zg-u ,pa znam kako se krecu cijene

00

19

Re: Prijedlog za ballere.

ljudi ce  vidit raspravu o stanovima  i nece  skuzit  da  je  ovo zapravo tema  di neko trazi 3,5k eura a neko bi mu mozda  dao da vidi  lol   lol  , zato prestanite  mu spamat temu  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Prijedlog za ballere.

Moji imaju stan (trenutno prazan) uredjuje se 68kvadrata laniste iznajmljivao se za 250-300eu... tak da se moze nac malo pretjerujete sa ciframa covjek ne trazi predsjednicki apartman smile ps dude sretno smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Prijedlog za ballere.

@ Ribaaaaaaa: Zamolio sam bez retardiranih / besmislenih komentara.
@ Zamorano11: Stvarno mi se ne da ni odgovarati ti, lame si, nadam se da si sretan i da si ispao faca.
@ Bebach: Gle frende, ne trazim milostinju, trazim 3.5k eura od nekoga tko si to moze priustiti, a rekao sam da imam nacin za garantiranje da ce dobiti pare, i to 5-6k, koliko bi se vec dogovorili, sto je profit od 2500 eura za nista.  Ne zelim o toj ''garanciji'' javno, no ozbiljnim ljudima cu rado odgovoriti na pm. Da se razumijemo, ozbiljnim ljudima koji zele zaraditi ne radeci nista, a time i pomoci nekom u nevolji, ne jalnim nl2 grinderima. Sorry, ne zelim vrijedati micro grindere, fakat, ali idu mi na zivce ljudi koji se samo sprdaju kao glupa djeca a mislim da ste procitali post sa razumijevanjem da bi vam bilo bar malo jasno sto zelim. Ne zelim scammati nikoga, hocu se naci uzivo i dogovoriti stvari. I ne, nisam neki serial killer, dapace, normalna sam osoba. Ako se zelite sprdati i vrijedati me, slobodno mi saljite to na pm, a ne ovako, ispasti kao faca pred ekipom smile Shvacam koliko je ovaj moj zahtjev cudan ali nekome je to normalno.

00

Re: Prijedlog za ballere.

koste napisao:

“Ma, Mišo ti je super. Ne moraš brinuti što si mu odnio čipove, on ti se ne ljuti na takve stvari. On ti čak slovi za poštenog u kamatarskim krugovima. Vidiš, on ti nije kao drugi. Ako ne platiš u roku, on će ti dati još jednu odgodu”, govori mi osoba koja me uvela u klub.

“A što ako ni tada ne platim?”, zanima me.

“Onda će ti slomiti noge. Ali, on ti je ok”

smile

Možda bi ti Mišo mogao pomoći

Zadnji popravljao JabbaJinx (09-12-2010 19:05:02)

00

Re: Prijedlog za ballere.

Koliko sam ja skuzio na ovom forumu uvijek ce te sprdat oni koji nisu nist u zivotu (pokeru)  napravili, i ljubomorne duše...
wink

covjek fino pita, pa bi bilo pristojno i fino mu odg.
gl with this man.

00

Re: Prijedlog za ballere.

JabbaJinx napisao:
koste napisao:

“Ma, Mišo ti je super. Ne moraš brinuti što si mu odnio čipove, on ti se ne ljuti na takve stvari. On ti čak slovi za poštenog u kamatarskim krugovima. Vidiš, on ti nije kao drugi. Ako ne platiš u roku, on će ti dati još jednu odgodu”, govori mi osoba koja me uvela u klub.

“A što ako ni tada ne platim?”, zanima me.

“Onda će ti slomiti noge. Ali, on ti je ok”

smile

Možda bi ti Mišo mogao pomoći

Bas si smijesan. Egotripanje ftw!

00

Re: Prijedlog za ballere.

cropoker500 napisao:

Koliko sam ja skuzio na ovom forumu uvijek ce te sprdat oni koji nisu nist u zivotu (pokeru)  napravili, i ljubomorne duše...
wink

covjek fino pita, pa bi bilo pristojno i fino mu odg.
gl with this man.

Tracak razuma, hvala prijatelju. Sretno i tebi.

00