Tema: Poker uživo, analiza handa.

Volio bi da kaže šta misli roba ili neki drugi igrač slične kvalitete.

Turnir uživo, taman se treći stol zatvorio i igrači su raspoređeni na preostala dva i tako smo dobili par novih igrača. Blindovi 400/800 antes 100. Igrači imaju od oko 7000 do 30 000 chipova.

Na stolu je 7 igrača. Ja sam blind, imam 13000 i dobijem TT. Svi plaćaju blind(nisam siguran za UTG), button koji je tek došao na stol ide all in sa 14000. SB folda. Prije all in-a je na stolu bilo recimo 5000. Šta bi dobar igrač napravio? kako bi razmišljao?

Meni je na pameti bilo ovo:
7 igrača je, TT vrijedi više nego kod 9 igrača.
BTN je imao odličnu priliku za ukrasti blindove. Nitko nije pokazao da ima nešta, inače se je dizalo ako je netko nešta imao.
Čak ako BTN i ima solidne karte poput AJ AQ AK imam više od 50% šanse da dobijem.
Postoji velika šansa da BTN potpuno blefira ili da ima A5 ili slabiji par poput 99-22 gdje imam velike šanse za pobjedu.
U ogromnoj je prednosti samo ako ima AA KK QQ JJ.
Moram dati 12000 a mogu dobiti 17000, isplativ odnos.
4 levela nisam dobio pošteni pot i ovo je prilika, sve ili ništa, ako ovo foldam vjerovatno nemam nikakve šanse za osvojiti novčanu nagradu.

Po meni je to čisti call? šta mislite šta je imao?

00

2

Re: Poker uživo, analiza handa.

ne znam sta je imao al znam da si izgubio hand... Il je imo QQ,KK,AA il neko smece pa je natkupio

00

Re: Poker uživo, analiza handa.

Tilt napisao:

ne znam sta je imao al znam da si izgubio hand... Il je imo QQ,KK,AA il neko smece pa je natkupio

nice  read

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Poker uživo, analiza handa.

ako ja smijem odgovoriti pošto nisan roba niti takva kvaliteta

on je imao AA

nebih to foldao niti ja

jer je

tak(v)a igra

When you got nothing, you got nothing to lose
00

5

Re: Poker uživo, analiza handa.

puki86 napisao:
Tilt napisao:

ne znam sta je imao al znam da si izgubio hand... Il je imo QQ,KK,AA il neko smece pa je natkupio

nice  read

thx, trudim se  wink

00

6

Re: Poker uživo, analiza handa.

neznam dal bi se roba slozio, al mislim da si dobro odigro. no ipak pricekajmo sefa da vidimo jesam li  u pravu

00

Re: Poker uživo, analiza handa.

Pa ja nisam turnirski igrač....

Mislim da je call dobar.. Baš kao što si rekao, button tu može imati svašta, a TT dobro stoji protiv "svašta". big_smile

00

Re: Poker uživo, analiza handa.

Hvala. Imao je KK, naletilo mu, a bome i meni. Da je netko u prvim ili srednjim pozicijama išao all in vjerovatno bih foldao.

00

Re: Poker uživo, analiza handa.

jbg momak se i u live drzi da sve sto je ispod 20BB nema rejza nego je ship!
Ja sumljam da bi u tvojoj situaciji ikada foldao TT preflop u 7 handed sa 18bb!

00

10

Re: Poker uživo, analiza handa.

hendrixjimmi napisao:

jbg momak se i u live drzi da sve sto je ispod 20BB nema rejza nego je ship!
Ja sumljam da bi u tvojoj situaciji ikada foldao TT preflop u 7 handed sa 18bb!

Samo ti sumLJaj tongue

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00