Re: Uplata na poker

Trebam 25€ na moneybookers. Ja šaljem provjerenim članovima prvi 200kn na tekući (prednost PBZ-u, udaljen mi je 5min hoda).

A sad pitanje: 1)novac mi treba jer želim podići novce sa Full Tilta a nikad nisam uplatio (dobio sam no deposit bonus). Da li će minimalna uplata biti dovoljna da mi odobre podizanje novca?
                        2)budući da sam prve novce dobio preko affiliatea, da li će se onda ova moja uplata smatrati prvim depositiranjem (pa da i dobijem bonus koji ide uz to). U tom slučaju će i iznos za ovu našu transakciju biti veći do 25€.

Hvala.

00

27

Re: Uplata na poker

Ako se ne varam, ne možeš isplatiti ako ne napraviš rakea u iznosu first deposit bonusa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

28

Re: Uplata na poker

Gaby Lee napisao:

Trebam 25€ na moneybookers. Ja šaljem provjerenim članovima prvi 200kn na tekući (prednost PBZ-u, udaljen mi je 5min hoda).

A sad pitanje: 1)novac mi treba jer želim podići novce sa Full Tilta a nikad nisam uplatio (dobio sam no deposit bonus). Da li će minimalna uplata biti dovoljna da mi odobre podizanje novca?
                        2)budući da sam prve novce dobio preko affiliatea, da li će se onda ova moja uplata smatrati prvim depositiranjem (pa da i dobijem bonus koji ide uz to). U tom slučaju će i iznos za ovu našu transakciju biti veći do 25€.

Hvala.

Zasto ne posaljes nekome na FTP koliko vec zelis isplatit i da ti taj netko uplati kn na tekzuci?
Jedino ako bas zelis napravit taqj first deposit

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Uplata na poker

@ dfable: u uvjetima affiliatea piše da trebam napraviti 1000 bodova i to je obavljeno
@adži: novci mi trebaju na moneybookersu jer želim kupiti HEM, pokušao sam ovdje naći nekoga da kupimo popola ali nitko se ne javlja pa moram sam. Što se tiče first deposita, ja još ni nisam potpuno siguran imam li pravo na taj bonus (to bih volio da mi netko ovdje na forumu kaže). Ako imam onda ću vjerojatno uplatiti malo više novaca (nema smisla ni da uplaćujem previše jer igram mikrolimite pa ionako ne mogu očistiti neki veliki iznos), ako nemam nikome ništa.

00

Re: Uplata na poker

Mislim da trebas vidjeti uvjete po kojima si dobio taj no deposit na tom affilateu, ako tamo pise da imas pravo na bonus onda imas, ako nista ne pise vrlo vjerojatno nemas

00

Re: Uplata na poker

Evo poslao sam mail Full Tiltu pa da vidim šta će javiti. Sad bih ponovno molio ako ima netko tko mi može obaviti tu transakciju tekući-moneybookers. Sad ne mogu,idem na posao (noćna šihta),tek sutra ujutro mogu uplatiti (ja prvi uplaćujem, naravno).

PS. i u slučaju da bude bonusa neću uplaćivati više od 600-700kn.

00

Re: Uplata na poker

Imam ti ja 100-ak eura na MB.Ja ti isto radim nocnu pa se mozemo cuti sutra oko 11-12.

00

Re: Uplata na poker

Pozdrav!!..zamolio bi nekoga da mi posalje na full tilt ili pokerstars u vrijednosti 200 kn...saljem novce na tekuci odmah
molim vas

00

34

Re: Uplata na poker

Pozdrav,
Pokusao sam si uplatit neke novce na pokerstars preko devizne kartice zagrebačke banke, no nisam uspio. Očito da Zaba ne podržava slanje na poker. Jel ima neka dobra duša da mi prebaci 10 USD na pokerstars. Šaljem 60 kn na tekući.

00

Re: Uplata na poker

Ja isto trebam 25$ na starse.Šaljem na tekuću,po mogucnosti hypo.

edit:
moze i na tilt

Zadnji popravljao codexnox (24-02-2011 14:33:13)

00

36

Re: Uplata na poker

I ja bi 25-35 $ na starse. Javite se dobre duše.

00

37

Re: Uplata na poker

@niveaformen

Uplatio sam ti 150kn, provjeri na pbz-u.
Moj nick je jbo2107, na starsima, pa mi molim te uplati.

lp,jjbb

00

Re: Uplata na poker

trebat cu u ponedjeljak nekih 100tinjak $ na starse.. jel bi mogo nekom dat acc pa da mi bas uplati da dobim 1st deposit bonus onaj ili samo saljete ovako? i po kolko ide $ sad?

00

Re: Uplata na poker

http://img849.imageshack.us/img849/511/bodovi800x600.jpg


Trebam 2$,vraćam 3$ za 10min.....trebam dva boda za bonus...

00

40

Re: Uplata na poker

Sent.

00

41

Re: Uplata na poker

codexnox napisao:

Trebam 2$,vraćam 3$ za 10min.....trebam dva boda za bonus...

Prošlo je već više od 10 minuta...

00

Re: Uplata na poker

roba59 napisao:
codexnox napisao:

Trebam 2$,vraćam 3$ za 10min.....trebam dva boda za bonus...

Prošlo je već više od 10 minuta...


lol  lol  lol

Nemoj me banat molim te,morao sam.

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Uplata na poker

sent

00

Re: Uplata na poker

http://img854.imageshack.us/img854/6207/88297183.jpg

Fali mi 4boda da nastavim karijeru.....

Trebam 5$ da to pocistim,vracam sa kamatom...

(jbg nema posla kod nas bez kamate)

00

Re: Uplata na poker

codexnox napisao:

http://img854.imageshack.us/img854/6207/88297183.jpg

Fali mi 4boda da nastavim karijeru.....

Trebam 5$ da to pocistim,vracam sa kamatom...

(jbg nema posla kod nas bez kamate)


daj nick

00

Re: Uplata na poker

isti kao na forum.codexnox


uvijek zapnem kad fali malo....

Zadnji popravljao codexnox (11-03-2011 20:48:27)

00

Re: Uplata na poker

Jel dogovoreno ili?

00

Re: Uplata na poker

poslao sam ti prije min.

00

Re: Uplata na poker

dali je netko zainteresiran za najvj sutra.. ja bi mu poslao preko tekuceg a on meni na pokerstarsu.. o iznosu se jos dog i moram skupit 10 postova kako bi mogao poslati pp pa moram pisati nesto smile)

02

Re: Uplata na poker

Trebam 40$ veceras na starsima,šaljem netom na tekući....

00