Tema: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

Dakle sve je u naslovu,zanima me kako,i mogu li uopce izbrisati korisnicki racun u poker sobi Poker770?Unaprijed hvala wink

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

zasto bi ga brisao uopce ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

3

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

BugsBunnyD napisao:

zasto bi ga brisao uopce ?

da napravi novi...i da dobije novih $25 free???

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

Maki napisao:
BugsBunnyD napisao:

zasto bi ga brisao uopce ?

da napravi novi...i da dobije novih $25 free???


tako nekako!!jer sam ga install prije nekih mjesec dana,ali ne preko pokerpro.com.hr,a tek sad sam počeo ''kužit'' poker,pa bi htio sagraditi neki bankroll,btw nisam dobio nijednom nikakav bankroll,jer sam i u drugim sobama probavao,malo da vidim kakva je igra,a nisam onda ni znao da mogu dobiti free bankroll....jbg....

Zadnji popravljao pokerworld (16-12-2010 02:27:02)

00

5

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

nemoguće ti je izbrisati account...

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

eh....trebao sam prije onda malo više citati o free bankrollovima :S

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

a ako bih npr skinuo poker770 preko drugog kompa i pokusao otvoriti novi?ili bih morao unijeti druge podatke?recimo od brata?

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

da

00

9

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

da

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

a nista probati cu....iako mislim da,kad sam se vec zeznuo i nisma prije mislio da mogu dobiti free b,mi je lakše ići do banke i uplatit nesto novca,hvala na pomoci roba i maki

00

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

obrisi cokie u browseru, odi na 770 stranicu i pokreni pokeru u flash prozoru, tamo otvori novi acc sve kako treba i kasnije kad pokrenes vec insalirani klijent, samo ukucaj novi user name i pass i to je to.

im all in
00

12

Re: Kako izbrisati korisnicki racun na Poker770

drmarac napisao:

obrisi cokie u browseru, odi na 770 stranicu i pokreni pokeru u flash prozoru, tamo otvori novi acc sve kako treba i kasnije kad pokrenes vec insalirani klijent, samo ukucaj novi user name i pass i to je to.

[  ] to je to
[x] lol

00