Tema: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/pokerstars-big-game15062010.png
Dvanaesti tjedan The Big Game show-a.Drugu i treću epizodu možete pogledati na PokerPro-u. ovdje...

00

2

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

nije otvorena tema za zadnje dvije epizode pa ću ovdje dat komentar na zadnju epizodu.

rigged big_smile

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

cosmo napisao:

nije otvorena tema za zadnje dvije epizode pa ću ovdje dat komentar na zadnju epizodu.

rigged big_smile

hehe pogledao sam i nije mi jasno kak je ono callao sa q9 :S a AA VS KK je bilo epic smile al zadovoljan sam ovim projektom bilo je dobrih epizoda smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

ma jetten je sjebao tu ruku do kraja... jer nakon 4-beta jedino što ga raisa je KK+, a mislim da LC tu nema opciju calla osim s AKs, znači samo je trebao callati i baciti se na svakog asa - ukoliko uzađe na flopu.

ali inače show je dosta dobar - jedino je u qurcu ako cannon ima nekih 100+k profita zadnjih 50-tak ruku, jer praktički se igra 5handed, a ovi sharkovi izbjegavaju velike potove međusobno  - izuzet tonyG-a. Bilo bi lijepo kad bi takav projekt napravili i za Europu - EPT :d

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

5

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

meni je drago da je onaj lose canon koji je bacao AA i KK preflop izgubio na ovakav nacin  smile

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

AKs napisao:

meni je drago da je onaj lose canon koji je bacao AA i KK preflop izgubio na ovakav nacin  smile

ma dobro ali ti moras shvatit sto mu znaci taj novac jbt pa i ja bih bacao i kaj da je callao one aseve kad je laak flopao quadse ode stack smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

ja  nemrem pogledat  do kraja,dode  mi do onog  di LC zgura  10 8  i  tu mi se  prekine nece  mi dalje ..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

8

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

odi na jubito. meni isto nije radilo do kraja. ovo ti je s01e75

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

pa  nema  na  jubito zadnja  epizoda  je  74, daj zaljepi ovdje   pliz

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

jebat ga onda. meni nije radila 74 pa sam na jubitou pogledo  big_smile

00

11

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 12 (epizoda 2 i 3)

http://www.pokerstars.tv/poker-video-82 … e-5-2.html

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00