Tema: ....samo malo samosazaljenja

Zadnja tri dana na 10nl swing 9BI, sve na istu foru flopam set, na turnu izadje full, a river komplita jaci full za protivnika tipa 99mojih na A7 protivnikovih na 29AA7 boardu i sl.. , zatim set vs. jaci set pogodjen na riveru tipa moj set 3 protiv seta Q na boardu 23T6Q itd....ponekad je ovaj poker stvarno brutalan! Cak flopam full sa mojim 88 u ruci na flopu TT8 i ispostavi se da je lik flopao poker T... Uzas!! Sve FR...da se covjek ubije!! Ali nema predaje....prvi put odkad igram uspio sam skupit skoro 80k ruku u mjesecu, sto mi je bio ukupni doseg u zadnjih godinu i pol....valjda je to sve varijanca...valjda!! Nemam se gdje ispuhat jer cura to ne kuzi pa koristim forum sad

P.s. Koliki vam je najveci swing? Nadam se da ima jos netko tko je jednom imao slicnu sudbinu pa da ce se javiti sa nekim savjetom kako to zaboravit i nastavit igrat po starom...jer na ovakve stvari se nemoze utjecat ili ipak moze!!??? Tesko da covjek ne pomisli da je banana igrac....

Zadnji popravljao gi85 (19-12-2010 12:41:03)

00

Re: ....samo malo samosazaljenja

Ja sam imao takve swingove u jednom sessionu(6max),-sigurno sam i sam kriv sto nisam prestao nakon nekoliko BI minusa.
9 BI minusa nije nesto u 3 dana i to ce se ispeglati.
Mislim da ako ti je Broll nekih 30 BI da neces imati nikakvih problema i da se ne trebas opterecivat s tim-pogotovo ako si pregledao sve te handove i nisi uvidio nene velike greske a koje su bile da ih ispravis ubuduce.
GL! cool

00

3

Re: ....samo malo samosazaljenja

roll je sada nakon ovog swinga na 52BI, tako da nije problem sto se rolla tice, ali mi je ovo prvi ovako brutalan swing pa sam se malo zamislio...mislim, ja nisam niti jednom bacio na riveru full ili set ( neznam tko to moze na 10nl??), i ako je to greska onda jbga, kriv sam...a ako su to samo bad beatovi onda ce biti sve ok...nista, nastavljam po starom i guram dalje....

00

Re: ....samo malo samosazaljenja

Nije to ništa, bez btige.

00

5

Re: ....samo malo samosazaljenja

samo pogledas neke grafove na p2p di ekipa runa pun kufer ispod eva i odmah ti je lakse

http://i54.tinypic.com/v42nic.png

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: ....samo malo samosazaljenja

Svašta se čudnog i nevjerovatnog događa na tom pokeru.
Pao mi balance par puta i za 60%. Zato sam isplatio novac na banku i kraj priče. Probat ću turnire igrat pa vidjet kako je tamo.

00

7

Re: ....samo malo samosazaljenja

[ ] p2p

00

8

Re: ....samo malo samosazaljenja

4ladX napisao:

[ ] p2p

hahaha, dubre jedno, samo cekas da neko fejla nes big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: ....samo malo samosazaljenja

milac napisao:
4ladX napisao:

[ ] p2p

hahaha, dubre jedno, samo cekas da neko fejla nes big_smile

sick life!

00