Tema: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

Dobar dan, malo sam se zadrzao na ovom limitu i to duze nego sam mislio i od nove godine sigurno necu igrat 50NL sto znaci da necu imat goldstar u prvom mjesecu, pa da dodjem do nje je bilo ili da igram 3 stola 50NL ili sad moram 4 stola na 25NL.

Imam jedan komp samo zan to i ja igram gotovo cjeli dan vise sati u komadu. Recimo od 7- 17 s pauzom za jelo i pol sata malo opustanja...
Multitasking je to sto aj radim okolo na druga dva kompa druge stvari, s 3 stola je to islo ok, solidno cak, al se bojim da bi s 4 islo losije, jel to pravilo?
20ti je u mjesecu i meni fali 1800 bodova, a skupio sam 1200, pa sad ako uvedem taj jos jedan stol oce li mi to bit dovoljno, a i mogu si uzet dnevno 1 sat i lupit 6 stolova session bez multitaskinga naravno... Jel bi to islo, treba mi taj goldstar podhitno odmah u prvom mjesecu.

00

Re: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

Uzmi si dva sata i lupaj po 6 stolova, da budes siguran, ne?

00

Re: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

Taj gold status ti ne znači ništa puno više od silvera. Mislim da preračunato u rakeback to ti je s 10% na 13%. Od tih levela isplati ti se lovit tek platinu i time supernovu kad rakeback ide do 23% na platini a 40% na supernovoj, a može i više ako igraš satelite sa fppima pa zarađuješ T$, na taj način se može rakeback dosta povećat... uglavnom s goldom nećeš puno više imat neg sa silverom.

P.S. Kad sam igro NL25 mislim da sam zarađivo 250 VPP-a na dan. 5 sati igre ravnih. 8 stolova.

Zadnji popravljao wannabePRO (20-12-2010 19:10:07)

00

Re: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

pa da cilj mi je ganjat supernovu buduci igram po cjele dane pa bi trebao igrat nakon pola godine vec diobre limite ako bi islo po planu... trebam goldstar da dobijem vise bodova, a na taj nacin cu sigurnije odc do supernove, platine...

00

Re: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

Zasto 25-50bb stolovi?
Probaj 100bb i 250bb stolove i uz dobar table selection mozes naci odlicne stolove, kasnije kad dodaj jos par stolova i tako malo pomalo dodavaj

00

Re: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

Ne razumjem zašto igraš ovako malo stolova??? Da ih igraš imalo više i to pogotovo 6-max išlo bi ti puno brže ti vpp-i... ja uvijek igram između 15-24 stolova... ne moraš ih igrati toliko, ali igraj ih barem deset.

00

Re: 25NL Full Ring 25-50BB Multitasking 4 stola

To za super novu ti nista ne vrijedi sto sada skupis jer od nove godine ponovo pocinjes skupljati VPP za supernova status.

Zadnji popravljao noirlegion (21-12-2010 13:21:34)

00