Tema: JJ sm

utg je LAG reg, ovaj shorter je random neki, nemam HUD... avg je oko 35k...
____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t600
Big Blind: t1200
Ante: t100

SB (t28193)
BB (t93644)
UTG (t105528)
UTG+1 (t33328)
MP (t11030)
MP+1 (Turcin89) (t51703)
MP+2 (t26484)
CO (t28700)
BTN (t57420)

MP+1 (Turcin89) has M value 19.15

Dealt to MP+1 (Turcin89)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png

Preflop: (Pot is: t2700)

UTG raises to t3000, UTG+1 folds, MP raises to t10930 (All-In)

Flop: (Pot is t16630, 8 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is t16630, 8 players, 1 all-in)


River: (Pot is t16630, 8 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: t16630 | Rake: t16630

Zadnji popravljao Tilt (27-12-2010 02:42:03)

00

2

Re: JJ sm

flat bas i nema smisla, a sumnjam da bi ovo ikad uspio foldati tak da valjda shove

I na kraju bude " HARAŠO"
00

3

Re: JJ sm

ja bi isto shove

00

Re: JJ sm

ja sam isto za shove..shortstacker ce ovdje svasta zgurat, vjerojatno neki mali pocket par, a ovaj LAG mislim da nece ici riskirat opstanak u turniru..osim ako ima monstera, al onda je gotovo..

ugl, ja bi isto zgurao..

00

5

Re: JJ sm

lag ima 100k ja 50k ja riskiram tournament life ne on...

00

Re: JJ sm

Ja sam za lagani fold.. Upravo to što kažeš, ne plašiš se MPa nego UTG lika koji te ima pokrivenog.. svakako ovo nije mesto za ovoliki rizik, pokotovo ako si iznad average-a. FOLD.

00

Re: JJ sm

Lagani fold.UTG rejza,a rejzovi sa UTG-a se u pravilu najviše respektiraju što znači da možemo suziti njegov PFR range na vrlo mali raspon ruku(iako ne mora biti ako je LAG kao i što si rekao).U većini slučajeva ima premium hand.Nadalje short stack sa stackom od 10 BB-ova rerejza all-inn.Da je short-stack prvi rejzao preflop i da nitko dugi nije ušao u pot i da je došla akcija do tebe to bi bio lagani call,ovako rejz+rerejz calling range se ekstremno sužuje na QQ+.
Drugi razlog zašto foldamo je taj da ako callamo,postajemo potencijalno pot comitted jer nas  UTG može rerejzati all-inn,a onda smo "najebali" jer u 90% slučajeva ima QQ+,a on ima veći stack od našeg i +k tome trojica su iza nas koja nas "pokrivaju" i postoji šansa da neko od njih uđe u pot,a onda su nam šanse u multiway potu jako male i riskiramo ispadanje iz turnira tako da je ovo lagani fold i čekanje bolje prilike,a i + k tome pocket jacks je ruka koju osobno ne volim jer si u većini slučajeva way behind,a u toj situaciji imaš samo 2 outsa.Najteža ruka za igrati u Holdemu uz AQ.

Zadnji popravljao Grbina (27-12-2010 14:52:58)

00

Re: JJ sm

ahahahahha!
EASY!?!??!!??! to nije  nikako utg ima 100bbova i on tu opena i sa 5 7ss nemoj zbrajati sve tako ABC, easy fold nemoze biti nikako!
short u ovoj prici niej bitan jer shipa 8bbova a to radi sa any pp ili malo jacim asem rekao bih da smo u NAJGOROJ situaciji flip!
Ja mislim da bih ja shipnuo ali svakom slucaju bi stime-o do kraja big_smile

Zadnji popravljao hendrixjimmi (27-12-2010 09:04:24)

00

9

Re: JJ sm

onda kako si odigra i što su imali ova dvojica

00

10

Re: JJ sm

a grbina lol

neznam šta bi napravija stvarno difficult situacija s obzirom na vrijednost turnira

fold sam po sebi jest discipliniran potez ali taj utg tu može imati hrpu handova, doduše malo bih suzio taj range s obzirom da valjda i on prati razvoj situacije na stolu i otvara s handom koji može callat shove od primjer ovog shorta

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: JJ sm

Ako nije turbo onda bi foldao jer imamo stack za čekati bolju priliku.

Zadnji popravljao markluxster (27-12-2010 13:35:41)

Potpis.
00

Re: JJ sm

fold

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

13

Re: JJ sm

napisat cu kasnije kako sam odigro, pustit cu jos malo.. Mislim da je dosta zanimljiv hand i teska situacija...

00

Re: JJ sm

Ja bi fold ipak pošto me UTG pokriva.A brijem da je ovak bilo ili da bi bilo da si callao.... UTG je rejzao sa tipa nešto AQo, ovaj shorty shipao ili neki small pair(44 ili 77!!!) ili KQo+ i ti ukoliko bi ti tu bio u 3way potu bi spušio jer naravno poker je rigged jebeš mu mater, flop bi izletil A Q K, turn Q, river T  wink  wink  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: JJ sm

Teška je situacija, da, jer imaš puno blindova a i dosta igrača iza od kojih te čak trojica pokrivaju. Zato mi se shove ne sviđa. Mislim da bi moj play ovdje bio call i vidio bi daljnji razvoj situacije. Jer ne vjerujem da bi foldao JJ.

Nisam nikad učio turnirsku teoriju, pa nemojte zamjerit šta.  big_smile  Samo moje razmišljanje.

00

16

Re: JJ sm

Po meni je call najgora opcija. Nakon sto callas UTG moze zashovat velik dio rangea kojeg raisa, i onda moras foldat.
A izmedju shovea i folda ja bi se ipak teska srca odlucio na fold.

00

Re: JJ sm

mile88 napisao:

Po meni je call najgora opcija. Nakon sto callas UTG moze zashovat velik dio rangea kojeg raisa, i onda moras foldat.
A izmedju shovea i folda ja bi se ipak teska srca odlucio na fold.

Ja ne mislim da će zshovat svašta za pol stacka jer ti komotno možeš flatat tu AA i KK. Ako je frajer LAG reg onda valja dobar i razmišlja glavom.

00

18

Re: JJ sm

salemetal napisao:

Teška je situacija, da, jer imaš puno blindova a i dosta igrača iza od kojih te čak trojica pokrivaju. Zato mi se shove ne sviđa. Mislim da bi moj play ovdje bio call i vidio bi daljnji razvoj situacije. Jer ne vjerujem da bi foldao JJ.

ja bi ovdje isto call, vrlo velika vjerojatnost je da ovaj s UTG ako je LAG nema hand koji nas dominira, MP skoro uvijek tu ima 55-99, il nekog asa... i ako dođe nezgodan flop easy fold, te mu ostane 40bb ( cisto dovoljno za igrat na SM)

mile88 napisao:

Nakon sto callas UTG moze zashovat velik dio rangea kojeg raisa, i onda moras foldat.

mile ti bi da si UTG shove QQ+ ( vrlo vjerojatno ne bi), tako da ako doplati imamo flop i nadamo se da ce nas pogodit, btw ako shova ja bi instant call jer kao sta sam rekao, premium ruke nikad ne bi dobar igrac tu zgurao (a tilt kaže da je dobar) i tad smo u najgorem slucaju flip protiv AK il AQ, ili dominiramo 88-1010

i na kraju, jos jedan razlog zasto je call ok, znaci ako smo iskljucii da UTG i MP imaju jaci hand, ako netko zgura poslije nas onda znamo da smo dominirani i opet nam ostaje 40bb... zato po meni tu shove nema smisla jer ces nas pozvat samo jaca ruka i onda smo najvjerojatnije out

OMGUIDIOT
00

19

Re: JJ sm

također call, s namjerom calanja ako utge shovea, ako cala  imam poziciju i dalje školski...., ako bi raiseao onda fold.

00

Re: JJ sm

to sta utg je ima je apsolutno vračanje a poker nije vračanje jel?
on tu moze imat i AA i 4 7s i de samo malo o kakvom foldu vi tu pričate? mislim da je to najjadniji play!
preteška je situacija ali ja mislim da nikad nebih foldao jer kao sto rekoh 2683726189 puta utg tu opena sa any2
ja bi shipo i amen!

00

21

Re: JJ sm

prije  nego sto sam procitao ostale  komentare prvo sta  mi je  palo na  pamet  je  call s  namjerom callanja shove  od  utg, mislim da  je  ostalo nuns1906  dobro objasnio tako da se slazem s  njim ..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

22

Re: JJ sm

@jimi
Da samo ima jedan problem,  ovaj SS ako je loš onda je obično ssNit kaj odma govori koji mu je range, ako je dobar onda opet zna da UTG ako svi calaju ima više od 2:1 i ne može bacit da je i raiseao 83o, znači SS tu nije sa smećem. Uostalom nije on na 5bb da je očajan, i mislim da još može pričekat da ima veći FE kad open shovea, i još s tim da u ovoj situaciji ima pola stola iza sebe.

I ti sad veliš da ćeš zgurat i moguće riskirat 50k za max 60% EQ od 20k znači 11k, jer utg će shipat range za koji su JJ dobri al kad cala mislim da i nismo u tak dobroj situaciji.

Zadnji popravljao cgreen (27-12-2010 16:06:05)

00

Re: JJ sm

salemetal napisao:

Ja ne mislim da će zshovat svašta za pol stacka jer ti komotno možeš flatat tu AA i KK. Ako je frajer LAG reg onda valja dobar i razmišlja glavom.

eto to.

hendrixjimmi napisao:

utg tu opena sa any2

i da. utg je isti kurac sto i btn u danasnje dane. Pogotovo na SM.

I da imas AA ili KK tu vjerojatno bi flatali.

Flat ko kuča

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

24

Re: JJ sm

kaj je još bolje mislim da je ovdije primarni cilj uvuči UTG s lošim handom a ne izolirat SS, jer kakav god bio pa makar imo i 33 ovo meni izgleda jako 3betshoveat protiv ČL s utg.

00

25

Re: JJ sm

A nitko ne spominje još 5 igrača koji još nisu došli do akcije + originalni raiser oni mogu imati nešto a dovoljan je coinflip pa si već po meni dosta ugrožen.A ne zna se ni kako brzo idu blindovi te jesi li u nagadama i koliko je igrača ostalo,kad su ozbiljnije pare...
Mislim da bi pametnije bilo možda čak fold iako ja ne znam jel bi imao snage to napravit, call bi ti ak ne preflop onda na flopu vjerovatno kad dođe A,K il Q otkinuo najmanje 1/5 stacka ako UTG call-a a ak shipa na tvoj call moraš foldat i opet odu pare.

Sad ovo je moje mišljenje ali ja nisam odigrao turnira i gledao, čitao puno kao i večina vas tu vjerovatno tak da nemojte pljuvati po meni ako nešto nije u redu već lijepo objasnite.

00