Tema: live 5/10

Igra se 4handed, deep, svi imamo preko 3k... Na sb imam AJ, utg limpa, btn rejza do 60, svi call... flop je J22ss, nemam backdoor.. ja cekiram, bb beta 150, utg call, btn call... ?? bb voli donkat svasta, njemu ne dajem nikakav respect, utg je dosta tajt, btn je jako loose aggro, rejzo je 90% btn-a u cijeloj veceri... Jel tu fold ok? ako call sta na blank turnu, sta ako dodje fd na turnu?

00

Re: live 5/10

Mogao si to 3betat preflop pa bi ti lakše bilo...

Na flopu mi nije baš za fold. Ak na turnu dodje blank, isto bi check callao.

00

3

Re: live 5/10

callam flop, turn dolazi totalni blank, svi cekiraju do btn, on beta 600, ja?

00

4

Re: live 5/10

Jos jedna slicna situacija, isto smo oko 300-400bb deep.. Rejzam btn AT do 40, sb i bb callaju.. Flop je T85ss, sb donka 100, bb rejza do 300.. Ja? sb je isti onaj sto je donko u 1. handu, bb nije igro u 1. handu i jako je aggro.. Znaci sb voli donkat svasta od aira, preko bottom para i drawova, do TPTK i ostalih pizdarija...

00

Re: live 5/10

Tak sam i mislio da će biti. On tu može imati JT+, ali je problem što imaš igrače iza sebe. I sranje je ak dodje flush na riveru.
Tu sam izmedju calla i folda.

00

Re: live 5/10

Tilt napisao:

Jos jedna slicna situacija, isto smo oko 300-400bb deep.. Rejzam btn AT do 40, sb i bb callaju.. Flop je T85ss, sb donka 100, bb rejza do 300.. Ja? sb je isti onaj sto je donko u 1. handu, bb nije igro u 1. handu i jako je aggro.. Znaci sb voli donkat svasta od aira, preko bottom para i drawova, do TPTK i ostalih pizdarija...

ovo mi je nekako lakši fold...

00

Re: live 5/10

a nu, more uvik i fanat doč, pa onda imas maksimalu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: live 5/10

teško bi se u oba slučaja odlučio na fold  roll

ipak je to live, tamo ljudi rade svakakve gluposti, i tu si u većini slučajeva Bog sa TPTK

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: live 5/10

Ja bi c/r flop, ako te grune netko re-evaluetas ovisno o tome dali je gruvadija ili tightara, na call bi opet betao turn... big_smile

00

10

Re: live 5/10

Tilt napisao:

callam flop, turn dolazi totalni blank, svi cekiraju do btn, on beta 600, ja?

Šta može imati a da te beata? Ako je loose agro, odigrao bi tako i JT, JQ, JK, možda čak i pocket manji od J. Ja bi call down.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: live 5/10

Tilt napisao:

callam flop, turn dolazi totalni blank, svi cekiraju do btn, on beta 600, ja?

Ja to callam. Malo je handova koji te beataju.
A njegov play je normalan ako ima J.

00

12

Re: live 5/10

1. hand 5/10 ja sam 100bb deep, 5handed se igra
Stredl 20, ja UTG do 100 s ATo, MP call, bb call.. Obadvojica loose preflop, bb je solidan pstflop, jedan od boljih tamo, dosta aggro, misli da sam pretajt i da "ne mogu odigrat bez karte"
Flop AdKc8s bb check, ja odlucim cekirat jer ovaj iza mene voli stabat, ali i on cekira.. Turn 7s bb beta 10kn (??) ja se nasmijem, malo razmislim i rejzam do 130kn, MP folda, on insta 3beta do 300? Ja dosta razmisljam i callam, river 9s, on insta beta 625, moj all in.. Zanima me i turn i river

2. hand isto 5/10 igra se 4handed i predzadnji je hand tog dana, vec je najavljena zadnja orbita.. Za stolom sam jedino ja u plusu, ostali su dosta u minusu i pokusavaju se izvuci na silu.. ja sam na SB imam JJ, stredl je 20, BTN limpa 20, ja rejzam do 120, BB i BTN callaju.. Obadvojica su prelosi, igraju dslovno ATC, callaju bilo koji draw.. Flop je 653r, betam 200, BB instacalla, BTN zashipa 1100.. Ja imam 4,5k behind, BB me pokriva.. Glupo mi foldat, ne mogu callat zbog ovog debila iza, a glupo mi zashipat 4,5k s JJ predzadnji hand...

Zadnji popravljao Tilt (15-12-2010 19:41:02)

00

13

Re: live 5/10

ovo na turnu prvog handa mi izgleda ko neki protection bet covjeka koji u biti ne zna sto je koncept protection beta pa mu se i ovih 10kn cini super
buduci da na riveru hita skoro svaki draw koji je bio prisutan i line mu, iako slab do rivera, na riveru izgleda superjako, ja bi foldao
nema puno handova koje on ovdje moze semibluffat, a skoro svaki od tih handova koje beatas bi on odigrao drukcije i na flopu i na turnu
ako vec mislis ic do showdowna, onda samo callaj imho


drugi hand je imo uzasan spot, ali ja bih zashipao
ima puno top par ili mid par + draw kombosa, brijem da imas oddse za gurnut cijeli stack

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: live 5/10

Tilt napisao:

2. hand isto 5/10 igra se 4handed i predzadnji je hand tog dana, vec je najavljena zadnja orbita.. Za stolom sam jedino ja u plusu, ostali su dosta u minusu i pokusavaju se izvuci na silu.. ja sam na SB imam JJ, stredl je 20, BTN limpa 20, ja rejzam do 120, BB i BTN callaju.. Obadvojica su prelosi, igraju dslovno ATC, callaju bilo koji draw.. Flop je 653r, betam 200, BB instacalla, BTN zashipa 1100.. Ja imam 4,5k behind, BB me pokriva.. Glupo mi foldat, ne mogu callat zbog ovog debila iza, a glupo mi zashipat 4,5k s JJ predzadnji hand...


Ja sam isto tako imao na jednoj live igri zadnji hand QQ.
Igrao se pot limit holdem.
UTG rejzao do 40 (takav je bio dogovor da iako je regularan rejz do 35, moze se zaokruziti na prvu desetku), padne 4 calla, ja 3bet do 240, BB call.
Flop 568 (dva pika), BB donka 400, ja se necu zajebavati zadnji hand i shovam da ga potjeram (oko 1300).
Instant call s 97 ofsuit.

Reko nice preflop call.
gg

00

15

Re: live 5/10

pa dobro, jedina slicnost je sto je zadnji hand  smile Jer u 3betanom HU potu live se moras stackat s overparom 150bb, al ovdje je 500bb 3way pot pa je malo sjebano..  smile

00

Re: live 5/10

Prvi hand bi uvijek betao flop za value i nastavio betat do rivera ili dok netko ne raisea.

Ne vidim zašto ne možeš samo callat u drugom handu. Ako je snap callao flop, BB najvjerojatnije ima draw.
Osobno bi callao flop jer BB gotovo nikad tu ne shipa gore handove od JJ. Ako callaš, BB će najvjerojatnije callat sve drawove, bacit sve one pair handove bez drawa(osim možda nekog top para ili slabog overpara) i shipat jače handove od JJ.
Ako calla, na turnu shipaš sve što nije completalo draw ili sparilo top par.
Mislim da je ovako najlakše igrat jer su live igrači poprilično predvidljivi  i, iako je ovdje jasno što imaš, gotovo nikad neće gurat slabije i pokušat te skinut s overpara.

Zadnji popravljao ribaaaaaa (16-12-2010 00:48:48)

00

17

Re: live 5/10

200bb deep 5/10.. UTG je nit, al stvarno nit, pasivan postflop, ne blefa, drawove nikad ne beta, uvijek c/c bez obzira tko je bio pfr agg... Rejza do 75kn (uobicajen rejz je bio 30-50 bez limpera) MP je dosta los i flata, ja s btn flatam AQo... Flop AJ4r UTG  beta 250 (pot size), MP folda ja callam... Turn A, UTG  beta 500, ja? Mislim da ovo mogu foldat samo ne znam kad...

00

Re: live 5/10

Nisi onda trebao callat AQo ako je teski nit,ovako kako si odigrao postflop moras callat i turn po mom misljenju.

00

19

Re: live 5/10

f pf

00