26

Re: JJ sm

koste napisao:

A nitko ne spominje još 5 igrača koji još nisu došli do akcije

procitaj pazljivo cijeli nunsov  post, zadnji odlomak

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

27

Re: JJ sm

chillin napisao:

i da. utg je isti kurac sto i btn u danasnje dane. Pogotovo na SM.

wtf?

hendrixjimmi napisao:

to sta utg je ima je apsolutno vračanje a poker nije vračanje jel?
on tu moze imat i AA i 4 7s i de samo malo o kakvom foldu vi tu pričate? mislim da je to najjadniji play!
preteška je situacija ali ja mislim da nikad nebih foldao jer kao sto rekoh 2683726189 puta utg tu opena sa any2
ja bi shipo i amen!

To sto je LAG ne znaci i da opena any2

Neznam, mozda call i je najispravnija odluka, ali ja bi se u ovom slucaju pridrzao onog pravila da kad neznas sto napravit je najbolje foldat  smile

00

Re: JJ sm

Call i fold ako itko drugi zashipa.Call ovdje izgleda super jako,tako da nitko nece sipati pizdarije.
Nema teorije da mozes callat i onda callat ako UTG zashipa,to je glupost.

00

29

Re: JJ sm

croman19 napisao:

Nema teorije da mozes callat i onda callat ako UTG zashipa,to je glupost.

zasto bi to bila glupost?

OMGUIDIOT
00

Re: JJ sm

Jer nas call izgleda jako i on ce shipati samo monstere.

00

31

Re: JJ sm

croman19 napisao:

Jer nas call izgleda jako i on ce shipati samo monstere.

e sad tu dolazimo onda do dublje teorije....

dal ce naš ship znaciti da smo mi na nekom marginalnom handu i želimo UTG i sve ostale istjerati van, odnosno da li nas call znaci monster i želimo pokupiti jos value-a ako UTG calla i pogodi nesto tipa TPTK..., al onda možemo i obrnuti, ako je taj UTG dobar igrac, dal ce on smatrat da je nas call možda samo marginalna ruka kojom želimo jeftino vidjet flop, ili ce nas shove biti monster koji želimo pretvoriiti u marginalni hand u ocima UTG-a kako bi nas callao....

pun krc je sad tu razmišljanja, sta bi bilo kad bi bilo, al najjednostavnije rješenje je gotovo uvijek i ono ispravno

p.s. dal ti znaš ishod kak je ovo završilo?

OMGUIDIOT
00

Re: JJ sm

croman19 napisao:

Jer nas call izgleda jako i on ce shipati samo monstere.

+1

Ali, ukoliko namjeravamo callati samo shorterov shove, a foldati na UTG ship po meni se to čini čak malo i glupa odluka.Zbilja neznam, ovo je sveukupno jedna zajebana situacija, ali ja kao što sam rekao foldao bi JJ(s pretpostavkom da netko od njih 2 ima overe i da će ih vrlo vjerojatno dobro posrat) i nadao se da sam dobro postupio.

ae turcin, postaj vise hand pa da vidimo kako se to na kraju zbilja odvilo  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

33

Re: JJ sm

po meni tu veliku ulogu igra stack od UTG, da ima 40k je druga priča ali ovak je drugo, on ima veliki FE ako shipa jer ipak naš turnir je u pitanju, znači možemo calat s top 3%, i ako se njemu odvrti u glavi: "ma nije slowplayo tu ziher" može shipat jako široko, jer SS-a bi calo i ovak s ATC a mi smo mu samo dead money, čak i da okrene AA ili KK mislim da situacija opravdava play.

00

Re: JJ sm

PocketRockets napisao:
croman19 napisao:

Jer nas call izgleda jako i on ce shipati samo monstere.

+1

Ali, ukoliko namjeravamo callati samo shorterov shove, a foldati na UTG ship po meni se to čini čak malo i glupa odluka.Zbilja neznam, ovo je sveukupno jedna zajebana situacija, ali ja kao što sam rekao foldao bi JJ(s pretpostavkom da netko od njih 2 ima overe i da će ih vrlo vjerojatno dobro posrat) i nadao se da sam dobro postupio.

ae turcin, postaj vise hand pa da vidimo kako se to na kraju zbilja odvilo  wink

Nije glupa,jer ne gubis puno,imas 50k stack,callas 10k jer si vjerojatno dobar,ako slucajno moras foldati a rijetko ce doci do toga da ce netko iza sipati,ostanes na 40k sto je ok.
Niko iza nece sipati 77 i slicno,sipat ce samo monstere,tako da je to najbolji play.Call i fold ako netko iza zasipa.

00

Re: JJ sm

dajem ruku u vatru da nie foldao!
oce ko side bet?
big_smile

00

Re: JJ sm

croman19 napisao:

Jer nas call izgleda jako i on ce shipati samo monstere.

OBV.

UTG je folda ovaj je ima lošiju ruku, al sad kako je zavrsilo to je nebitno smile

samo nagadjam    roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

37

Re: JJ sm

Ma većina postova je baljezganje i teoretiziranje uprazno.

Tilt, ono što uopće nisi spomenuo je kakav je imidž od MP i kakav je tvoj imidž za stolom. LAG reg će sigurno drugačije igrati protiv tebe ako imaš statse 10/7 ili 30/20. Isto tako, nije isto da li je MP par handova prije zdonkao ostatak stacka pa mu je još ostao sitniš za pokloniti ili je do tog momenta strpljivo čekao hand. To puno govori o tome što možeš očekivati da on ima.

Na kraju, bitan je onaj dio u stilu prljavog Harryja - Do you feel lucky, punk? Znaš i sam kako je, moraš u glavi imati sliku što se događa u handu i ako ti feeling kaže da se LAG samo glupira tj. koristi svoju situaciju CL-a, onda shovaš. Ako netko od ostalih iza tebe ima monstera, bad luck. Uostalom, samo 3 handa te beataju preflop.
Koliko god call tu jako izgledao, LAG s velikim stackom će isto najmanje callati iza tebe zbog dobrih pot oddsa (okvirno 6k za 27k pot) i onda si u pravim problemima jer postflop ne znaš gdje si, bez obzira kakav flop došao.

00

38

Re: JJ sm

a i ti malo baljezgaš nhf

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: JJ sm

Max_VZ napisao:

Ma većina postova je baljezganje i teoretiziranje uprazno.

lol  lol  lol

bitno da je tvoja teorija ta jedna i jedina.
Max, pitanje, čemu služi forum?

00

40

Re: JJ sm

cemo saznat sto je na kraju bilo, prije nego se svi potuku??? big_smile
ja mislim da si shipao i ovaj ti hladno pokazao KK.. big_smile

00

Re: JJ sm

Max_VZ napisao:

teoretiziranje uprazno

Mislim da ne znaš što to uopće znači. Ako znaš, slobodno objasni.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: JJ sm

hicpra napisao:

cemo saznat sto je na kraju bilo, prije nego se svi potuku??? big_smile
ja mislim da si shipao i ovaj ti hladno pokazao KK.. big_smile


chillin napisao:

UTG je folda ovaj je ima lošiju ruku, al sad kako je zavrsilo to je nebitno smile
samo nagadjam    roll

Dakle, UTG folda, MP pokazuje AToff, flop je A smile eto to je bilo. 
Sad ne nagadjam nego znan    wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: JJ sm

chillin napisao:
hicpra napisao:

cemo saznat sto je na kraju bilo, prije nego se svi potuku??? big_smile
ja mislim da si shipao i ovaj ti hladno pokazao KK.. big_smile


chillin napisao:

UTG je folda ovaj je ima lošiju ruku, al sad kako je zavrsilo to je nebitno smile
samo nagadjam    roll

Dakle, UTG folda, MP pokazuje AToff, flop je A smile eto to je bilo. 
Sad ne nagadjam nego znan    wink

Jel flato ili shipo?

00

44

Re: JJ sm

Flato sam, i foldo bi na UTG shove... Jednostavno sam mislio da UTG tu nece shoveati slabiju ruku iako ima hrpa dead moneya i ostalo, jer s obzirom na pozicije, moj play izgleda ko nacrtani jebeni monster..

00

Re: JJ sm

Tilt napisao:

Flato sam, i foldo bi na UTG shove... Jednostavno sam mislio da UTG tu nece shoveati slabiju ruku iako ima hrpa dead moneya i ostalo, jer s obzirom na pozicije, moj play izgleda ko nacrtani jebeni monster..

slažem se... nh

Zadnji popravljao iAcesHigh (28-12-2010 14:25:08)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

46

Re: JJ sm

i sto se dogadjalo dalje, jesi foldao na flopu ili na turnu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: JJ sm

on je flata MPov allin, utg je folda, i on je okrenuo JJ a MP AT off i dosa je A na flopu. Izgubio je 27 k pot, tako nesto.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

48

Re: JJ sm

aha, ja sam iz nekog razloga skuzio da je na flopu bio 3way pot jer je i utg callao

I na kraju bude " HARAŠO"
00