326

Re: Opčenita pitanja za HM

Da li mogu izlistati imena svih igrača protiv kojih sam igrao?  Također i njihovu statistiku po stupcima pa da klikovima na stupce ih sortiram po pojedinoj statistici (vpip, agg, 3b,...). Dakle, slično kao kad kliknem na "vs player" pa mi ih izlista sve igrače protiv kojih sam se borio za pot te broj pobijeda te poraza.

00

327

Re: Opčenita pitanja za HM

Moze li se HM postaviti i videti kako stojimo sa odredjene pozicije protiv neke druge pozicije ukupno. Na primer sa BB vs BTN ili neke druge pozicije, Znaci ukupnu statistiku?

00

328

Re: Opčenita pitanja za HM

igram na absolute siteu i sad me zanima zasto mi HUD ne povlaci podatke iz HEM-a???

znaci HUD se normalno pokrene,ali mi se ne povlace podaci na njega..samo je sve prazno..verzija je 1-11.0a..

00

329

Re: Opčenita pitanja za HM

durrrko napisao:

Moze li se HM postaviti i videti kako stojimo sa odredjene pozicije protiv neke druge pozicije ukupno. Na primer sa BB vs BTN ili neke druge pozicije, Znaci ukupnu statistiku?


Baš sam pokušavao i sam to namjestiti kad sam vidio tvoje pitanje. Mislim da se ne može, bar ja još nisam uspio namjestiti točno ovo što tražiš (neka pozicija vs neka pozicija). Uspio sam samo namjestiti statistiku po poziciji, i sad me isto čudi što mogu namjestiti kakav sam sa npr. BB vs limpera, protiv 2 limpera, protiv big stack playera, itd itd... a ne mogu namjestiti kakav sam protiv buttona kad sam na bb.

00

330

Re: Opčenita pitanja za HM

Filter-Edit-Main filters,  zatim pod Positio cekiras koje su ti potrebne pozicije, a pod "position of first raiser , protiv koje pozicije

00

331

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam pitanje vezan za HUD... igram na Poker770 i koristim preferd seating ali ga ne mogu ukljucit u HEM-u tj. kad idem preferd seating za ipoker i zelim namjestit 6max-3seat nemam tu opciju odnosno ne mogu izabrat seat za ipoker

00

332

Re: Opčenita pitanja za HM

Pokušaj namjestiti za 6max pa vidi kako reagira.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam problem, poceo sam session i onda su se smrzli windowsi, force restartao sam i kad se restartao normalno sam nastavio, upalio starse, hem, isao na auto import, sve radilo, nakon sto sam zavrsio session kad sam otisao u hem sam vidio ovo ispod, tako je kad kliknem na sessions, graph ili report tab, kad stisnem ok nista se ne desava. jel imao tko vec ovakav problem i jel ima ideju za rjesenje? hvala

http://img525.imageshack.us/img525/3646/hempro.png

cak nemogu napraviti reindex preko pg admina, baca error: ERROR:  invalid page header in block 76780 of relation base/16770/16833

00

334

Re: Opčenita pitanja za HM

http://forums.holdemmanager.com/manager … se-hm.html

Ovdje ima nešto slično.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

dosta zeznuta situacija i kolko sam prosao po njihovom forumu nema bas rjesenja, uglavnom cijeli taj database je otiso kvragu i savjetutju napravit novi i napravit restore starog sto nekad moze nekad ne, ja ne mogu jer opet baca neki error.
ma kupit cu orginal sad pa sam miran nego mi je najvise zbog huda, pocinjem od pocetka i kako funkcionira ovaj request hand history od pokerstarsa? stavim my last 1 week i dobijem 200 handova na mail, mogu kako dobit sve handove od ovog mjeseca?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ovako, reinstalirao sam HEM jer sam si trebao nešto popraviti, i sad mi ne rade statsi na HUD-u normalno. Po cijelom ekranu su. Na jednom stolu zna biti samo 3 statsa, na jednom jedan, i tako. ako treba možem poslije screenshotati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

http://img225.imageshack.us/img225/2419/hemproblem.png
znači ovo je problem, nekad mi prikazuje samo jedne statse, nekad 3, u ovom slučaju samo moje i još jedne. Zna se desiti da mi ni ne pokazuje moje. Uredno pokazuje table avarage i prijašnje potove. Imam verziju 1.11.05e. Kada pod Table preferences pokušavam namjestiti stolove preko "card and aligment edit" pokazuje mi samo 6 igrača, do sad mi je pokazivalo 10 uvijek.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Riješeno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

339

Re: Opčenita pitanja za HM

hicpra napisao:

igram na absolute siteu i sad me zanima zasto mi HUD ne povlaci podatke iz HEM-a???

znaci HUD se normalno pokrene,ali mi se ne povlace podaci na njega..samo je sve prazno..verzija je 1-11.0a..


imam i ja potpuno isti problem na drugom cereus sajtu, na ultimateu
hud se pojavi iznad igrača ali je prazan, samo crtice. jedino što ispisuje je onaj mali kvadratić gdje pišu pobjednici zadnja tri dijeljenja

ikakva ideja?

00

340

Re: Opčenita pitanja za HM

Kada smo kod crtica, moze li neko objasniti kao umesto kosih (/) postaviti uspravne (|), izmedju stavki??

00

341

Re: Opčenita pitanja za HM

durrrko napisao:

Kada smo kod crtica, moze li neko objasniti kao umesto kosih (/) postaviti uspravne (|), izmedju stavki??

odeš na "hud options" i odabereš "table preferences". Kad ti izbaci karticu u gornjem desnom kutu imaš polje "separator character" gdje po želji upišeš znak koji želiš.

00

342

Re: Opčenita pitanja za HM

Hvala na brzom odgovoru!

00

Re: Opčenita pitanja za HM

kako mogu podesiti da mi se HUD pojavi prije prve ruke? Recimo počinje SNG i prvu ruku nemam statse dok sam prije imao tu mogućnost...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

344

Re: Opčenita pitanja za HM

i ja sam tražio tu opciju, nešto našao na netu, ali kad to uključim pokaže se prazan HUD prije početka, nema nikakvih statsa...možda sam nešto pogrešno...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Je li moguce u HEM-u namjestiti da mi pokazuje samo zadnjih 2k hendova na HUD-u,ako da,kako? Hvala.

00

346

Re: Opčenita pitanja za HM

Bolje ti je da si namjestiš da ti ptikazuje samo handove od npr. zadnja 3 mjeseca:
HUD Options -> Aditional HUD Filters -> Filter by date (desno gore)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

347

Re: Opčenita pitanja za HM

Trebam malu pomoc. Znaci,tek sam poceo koristiti HEM,pa mi je to sve novo...

Ovako mi je namjesten HUD po defaultu.

Abb.name/hands
VPIP/PFR/steal/3-bet
agg factor/flop cb/fold to flop cb/went to showdown

Da li je to dobro?
Da li bi hud trebao drugacije biti postavljen za cash/sng/mtt?
Moze li se to namjestiti za svako posebno,pa da hem prepozna sta se igra ili se mora svaki put rucno podesavati?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

348

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

Trebam malu pomoc. Znaci,tek sam poceo koristiti HEM,pa mi je to sve novo...

Ovako mi je namjesten HUD po defaultu.

Abb.name/hands
VPIP/PFR/steal/3-bet
agg factor/flop cb/fold to flop cb/went to showdown

Da li je to dobro?
Da li bi hud trebao drugacije biti postavljen za cash/sng/mtt?
Moze li se to namjestiti za svako posebno,pa da hem prepozna sta se igra ili se mora svaki put rucno podesavati?

Pogledaj moj Supernova Elite thread u podforumu Projekti, prije par minuta sam postao poprilično opširan članak o HUD-u. Moj je za cash i za SNG/MTT/HU treba napraviti neke preinake ali detalje o tome bih ipak prepustio nekom drugom ko igra nešto od toga kao primarnu igru. I da, naravno, moze se namjestiti za sve posebno, namjesti se ručno u opcijama i onda on dalje automatski prepoznaje.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

349

Re: Opčenita pitanja za HM

Najbolje ti je da si staviš statse koje znaš koristiti i dodaješ po malo extra statove koji su korisni. Ako odjednom staviš milijon statova, večinu nećeš znati koristiti ili ih nećeš trebati koristiti i samo će te zbunjivati.

00

350

Re: Opčenita pitanja za HM

A da li HEM biljezi i statse koje nemam oznacene? Npr. sad nemam ukljuceno "donk bet flop" i ako ga naknadno nakon recimo 1k handova ukljucim da li ce mi pokazati "donk bet flop" za tih 1k handova?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00