Tema: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

DOWNLOAD - desni klik i Save As..


Svi komentari su dobrodošli. Pogotovo za unaprjeđenje videa...

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

ziher dobar video sutra ga bum pogledal, svidja mi se HUD smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

3

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Odlican video, pohvale smile
jedino sto bi predlozio za buduce videe  da oznacis mouse da bude uočljiviji, ali to je sitnica.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

dobar  je  video, jel inace  toliko 3b? ja sam ocekivao da ce  te  pocet  4b light a ono nista skoro..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Odlican video i dobra igra big_smile
zasto imas ovaj zvuk od starsa ukljucen? big_smile

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

solidan uradak , sada pogledao... nije bilo nekih tezih spotova, a i lijepo je objasnjeno valuebetanje. (ja imam uvijek iznad na zidu zaljepljeno WHY im doing.... smile 
Na pocetku videa jedino sa KQs BvB na A94r flopu ne predstavljas puno sa rejzom ak je thinking reg ali nije nista losega jer je session tek krenuo, a  stvarno folda na puno raisova tak da nista bitno.

Sto se tice 3betanja stvarno ok spotovi i protiv dobrih villiana. Sve u svemu odlicno  smile

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Hvala svima...

Tonac napisao:

Odlican video, pohvale smile
jedino sto bi predlozio za buduce videe  da oznacis mouse da bude uočljiviji, ali to je sitnica.

Evo, stavio sam. Samo da se napravi mp4 file i onda ću reuploadati.

puki86 napisao:

jel inace  toliko 3b? ja sam ocekivao da ce  te  pocet  4b light a ono nista skoro..

Kad sam igrao 20 stolova nisam mogao tolko 3betati. Ali za 20 stolova mislim da sam dosta 3betao. Kad igraš manje stolova vidiš više spotova za 3bet.

Andre_787 napisao:

zasto imas ovaj zvuk od starsa ukljucen? big_smile

Ne mogu igrat bez zvuka.

Bebach napisao:

Na pocetku videa jedino sa KQs BvB na A94r flopu ne predstavljas puno sa rejzom ak je thinking reg ali nije nista losega jer je session tek krenuo, a  stvarno folda na puno raisova tak da nista bitno.

Znam da ne predstavljam skoro ništa, ali mislim da on neće raditi play. Inače baš pazim na to da barem nešto predstavljam, ali u ovom spotu sam mislio da nije bilo potrebe za to.

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

roba59 napisao:
Andre_787 napisao:

zasto imas ovaj zvuk od starsa ukljucen? big_smile

Ne mogu igrat bez zvuka.

to se i ja uvjek pitam, tuli ko sam vrag lol  big_smile

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Rodman napisao:
roba59 napisao:
Andre_787 napisao:

zasto imas ovaj zvuk od starsa ukljucen? big_smile

Ne mogu igrat bez zvuka.

to se i ja uvjek pitam, tuli ko sam vrag lol  big_smile

ma ono za time bank me baca na tilt big_smile
ovo u pozadini i peglaj, every hand is 50/50... big_smile

00

10

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

super video.
zanimljivo mi je ono kad si s KK samo calao da ostaviš ribu u potu, imam par pitanja za taj play.

Kolko misliš da je taj play iplativiji od običnog 3beta, pitam jer teško da baš on ima jednog K i da jedan padne (to mislim pod idealnu situaciju), naravno i AQ da ima na Q high je super ali mislim da dosta takvih handova riba neće bacit i ak se 3beta.
Također nam s tim playem ostaje još jedan reg u potu, ak se ne varam to je onaj raiden kaj si reko da je tricky.

Dal taj play često radiš; dal taj rizik onda nadoknadiš tako da jako ideš samo s monsterima a sve ostalo s velikim oprezom (ono tipa da riba upeca dva para s Q8o i sl), i opečenito dal misliš dal je taj play više za naprednije igrače, tj i za veće limite.

Pitam jer sam to prije već vidio (neznam dal je neki vidio ili tvoji handovi) pa malo isprobavao, al nije baš najbolje završilo, mislim da sad puno bolje čitam tablu pa bi možda opet probao, al ono ak se da izvuć znatno više valuea, il je bolje na micro limitima ostat kod standardnog 3beta?

Hvala

00

11

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Napravio sam screenshot da bolje analiziramo situaciju:

http://img687.imageshack.us/img687/4821/kkslowplay.jpg

Riba limpa. To jako smanjuje vjerojatnost da ima AQ+ i TT+. Ninja666 izolira do 10. On tu ima dosta širok range. Ako ga 3betam igrat će skoro perfektno i neću imati neku superkorist od tog playa. Riba će skoro uvijek foldati jer će morati nadoplatiti preko 25$.

Callanjem ostavljamo ribu u potu i dajemo šansu blindovima da squizaju.

Idealno mi se flop otvorio i bilo bi zanimljivo da nije došao K. Nadam se da će i slijedećim videima biti neki teži spot...

Mora se dosta toga poklopiti da bi bilo isplativije callanje od 3betanja.
Da je ninja666 loš i da ne folda na 3betove, 3betao bi ga.
Da u blindovima imam ribe, nebi tu nikad callao jer onda imam potencijalni 5 way pot što je loše za moje KK.

Na microstakesima nebi preporučio callanje jer se neće često desiti da imamo situaciju gdje je call profitabilniji.

00

12

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

onda odustajem za sad od tih stvari, ali imam još jedno pitanje.

Dali kad trapaš tak i OOP, jer sam jednom vidio na PTR da si calao s AA čini mi se s blinda BTN open, mislim da si mu uzeo cijeli stack, ali nisam 100% siguran dal je bio blind vs BTN ili BTN vs CO.

Znači, da li postoje situacije di se može radit taj play i ako smo OOP?

00

13

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Da, možeš i OOP. Ak recimo BTN open rejza preko 50% i folda na 3betove puno, a BB 3beta puno.

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

bi razmisljao na isti nacin da si igro 24 stolova?

00

15

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Tonac napisao:

jedino sto bi predlozio za buduce videe  da oznacis mouse da bude uočljiviji, ali to je sitnica.

Evo, napravljeno...

kerpoker napisao:

bi razmisljao na isti nacin da si igro 24 stolova?

Da, razmišljam isto na 4 i na 24 stola. Samo što je razlika u tome što kad igram 20 stolova nekad ne stignem vidjeti i ukalkulirati sve sitnice koje su možda važne. Isto tako moram nekad odustati u spotovima koji su malu +EV, da mi ne timeoutaju spotovi s velikim +EV-om.

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Hvala za video, dosta dobrih situacija i ljepo objasnjeno.

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

kerpoker napisao:

bi razmisljao na isti nacin da si igro 24 stolova?

Mislim da je ovdje krivo pitanje postavljeno. Poker igrac ima univerzalni nacin razmisljanja bez obzira na broj stolova. Ono sto se razlikuje kako se broj stolova povecava je njegovo djelovanje i adaptiranje na okolinu. Zbog toga sa vecim volumenom winrate pada drasticno.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

18

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

boboman napisao:
kerpoker napisao:

bi razmisljao na isti nacin da si igro 24 stolova?

Mislim da je ovdje krivo pitanje postavljeno. Poker igrac ima univerzalni nacin razmisljanja bez obzira na broj stolova. Ono sto se razlikuje kako se broj stolova povecava je njegovo djelovanje i adaptiranje na okolinu. Zbog toga sa vecim volumenom winrate pada drasticno.

mislim da je krivo pitanje postavljeno. Naravno da ćeš uvijek jednako razmišljati. problem je, a i pitanje,kako stigneš?

00

19

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

awesome vid gg

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Super video.

Zadnji popravljao N( .)(. )B (01-05-2011 19:32:27)

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Roba, da te pitam, pitanje je malo offtopic, jel koristiš pt3 ili hm? ja koristim hm i zanima me može li se na njemu ko tebi ovdje uključit da pored brojeva statsa piše i koi su statsi? :S

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

mislim da to moras staviti u hud "abb. name"
al samo mislim,probaj..

00

23

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

hem koristi i mozes.
stavi si show abbreviations ili tako nekako

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Adži napisao:

hem koristi i mozes.
stavi si show abbreviations ili tako nekako


naša san....thx

00

Re: VIDEO: roba na nl200 - siječanj 2011.

Dobar video smile  Roba možeš uploadati HUD ? Vrlo je dobar  smile

00