Tema: novi start maca ga rula

pozdrav svima!

igram poker ve vise od 5 godina sa pauzama od 3-6 mjeseci,nekoc bio regular na starsimanl100,koketirao sa turnirima vrlo cesto,osvojio par mtt-va od 1-3000 ljudi,radio izlete na 5/10(u pocetku) dizao se padao,sve u svemu pozitiva samo zahvaljujuci cinjenici da sam dobar dio popio i putovao pa mi nije žao.

problem: psihološka nemogucnost igranja samo casha!!!

vrlo cesto nakon cjelodnjevne igre i plusa zdonkam zaradu na mtt 100+ dolara sad

odlucio sam od nove godine napraviti drastican rez po pitanju pokera,na starsima sam napravio total cashout nema više za dušu odnosno samo za turnire,a na full tiltu startam ravno od dna jer se hocu natjerat na full disciplinu,stoga sam si prebacio 200 dolara i pocinjem sa nl10 od danas.

sve ovo pišem radi samokontrole i tjeranja na dobar rad jer znam da mogu,stoga moj projekt je sljedeci:

Banka:200 dolara

Start: nl10

30 BB za prelazak do nl100 nakon toga 50BB-a za + limit

cilj: do kraja godine nl200 i cca 1000 dolara rak-a mjesecno

do nl100 planiram igrati 7-10 stolova ovisno o raspoloženji i ostalom a od nl100 ne više od 5,zvucu cudno i rekli bi bacanje novaca ako betam al za sada je tako,želim biti fokusiran što više na igru.
grafove i ostalo cu postati kako mi dođe,svaki prijedlog,mišljenje i iskustvo je hvale vrijedno.

sve najbolje želim u tekucoj godini opcenito i puno dobrih trenutaka u pokeru!

00

Re: novi start maca ga rula

sretno  wink

00

Re: novi start maca ga rula

Pozdrav i tebi i sretno

00

4

Re: novi start maca ga rula

Sretno maco

00

Re: novi start maca ga rula

hvala i trebat ce mi,bez obzira što mislimo na srecu u pokeru bar da me pogura u startu radi psihe i da se što brže dokotrljam do nl50 cool

00

Re: novi start maca ga rula

GL!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: novi start maca ga rula

Sretno s projektom bit ce zanimljivo smile GL

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: novi start maca ga rula

May the Schwartz be with you! smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

9

Re: novi start maca ga rula

Sretno!!!

00

10

Re: novi start maca ga rula

http://www.bartcop.com/cat-plays-poker.jpg

good luck wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: novi start maca ga rula

Krenuo sam dosta nervozno,start na nl10 traži prilagodbu,igrati nl100 igru na nl10 ne štima,civilizirani raize ne prolazi jer se ribe znaju previše zaigrati,agg.trebam smanjiti i pustiti mrežu da uhvati svoje,ubaciti još koji dodatni parangal svako malo i za večeru nebih trebao ostati gladan.

Ponajprije psihu trebam dovesti u red i ne žuriti se da što prije dođem na cilj,ovo ionako radim zbog dobrih temelja al ne pivcem za živce nego dobrom muzikom i podravka keksima.

Postat cu graf svakih par K ruku...tek sam krenuo

00