Tema: Foldao KK preflop :(

SB je teška ribetina (dugo nisam vidio takvu) i calla svašta preflop. Cold callao je skoro svaki 3bet.
Ovdje ja nikad ne radim play bez handa (zbog ribe). MP to mora znati i može shovati samo KK+.

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $2
Big Blind: $4

CO ($410.9)
BTN ($453)
SB ($656.7)
BB (fakker11) ($747)
UTG ($287.95)
MP ($400)

Dealt to BB (fakker11)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KD.png

Preflop: (Pot is: $6)

UTG calls $4, MP raises to $16, CO raises to $44, BTN folds, SB calls $42, BB (fakker11) raises to $116, UTG & MP fold, CO raises to $410.9 (All-In), SB & BB (fakker11) fold

                                                                     
Total Pot: $590.9

Winners:
CO wins $590.9

00

2

Re: Foldao KK preflop :(

Bolesno, kosu bi si počupao ali ja ovo nebi mogao/znao foldati

00

Re: Foldao KK preflop :(

šteta, idealna situacija i onda se ovaj pojavi s handom, al imaš poziciju nad ribom tak da boli te ....., naletjet će

kak ide inače od kad si promjenio limit, ne mislim na rezultat nek opčenito jel igra teža ili je isto, jesi još na 16 stolova, jel to igraš i 3/6 uz 2/4?

00

Re: Foldao KK preflop :(

ovo je bolesno,ako si toliko siguran u svoj read  i mislis da je ispravan fold onda btk i svaka cast....ali za mene je ovo ne pojmljivo..kao sto je "deco" s foruma rekao ne davno "cak i da znam da cu izgubit ne bi foldao" smile

00

5

Re: Foldao KK preflop :(

meni se ovo ne svida, al ko sam ja big_smile

ak ima kakve sanse, probaj saznat kaj je imao  big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Foldao KK preflop :(

meni se isto ne svidja fold! bez obzira na sve samo jedan jedini hand te pobjeduje!

00

Re: Foldao KK preflop :(

Glupost, foldanje kraljeva PF za 100 BB-ova. Ovo je toliko -EV i stiltalo me suludo.
Ako tip shipa super tight u ovom spotu, shipat ce KK+ i AK, a protiv toga si flip.

Pizdarije!!!!

00

8

Re: Foldao KK preflop :(

Nebreš mi KK foldat preflop za 100bb!

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Foldao KK preflop :(

gmiko napisao:

Nebreš mi KK foldat preflop za 100bb!

+1
+nakon 4b foldat ..... scared money  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: Foldao KK preflop :(

[x] scared money  big_smile   tongue

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Foldao KK preflop :(

NIT!  big_smile

00

Re: Foldao KK preflop :(

tu je samo pitanje koji je njegov shoving range...
ja isto mislim da je to najčešće KK+, a čak i da gura QQ i AK samo smo malo ispred toga

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     57.191%      54.62%     02.57%          117843360       5545566.00   { KK }
Hand 1:     42.809%      40.24%     02.57%           86815812       5545566.00   { QQ+, AKs, AKo }

po meni je fold bolji, ali s druge strane call nebi bio prevelika greška jer je puno love već unutra

00

Re: Foldao KK preflop :(

roba59 napisao:

. MP to mora znati i može shovati samo KK+.

Mislis na CO ili MP?
wp

00

14

Re: Foldao KK preflop :(

ja i da mislim da ima samo AA opet se nebi mogao natjerati na fold

Zadnji popravljao lupac (18-01-2011 11:47:41)

00

Re: Foldao KK preflop :(

ne bih ovo foldao nikad...

00

Re: Foldao KK preflop :(

Mauricije napisao:

ne bih ovo foldao nikad...

Pa normalno kad je tebi foldanje aseva fetis..

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (18-01-2011 12:37:38)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

17

Re: Foldao KK preflop :(

Dr.Greenthumb napisao:
Mauricije napisao:

ne bih ovo foldao nikad...

Pa normalno kad je tebi foldanje aseva fetis..

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Foldao KK preflop :(

roba59 napisao:

Ovdje ja nikad ne radim play bez handa (zbog ribe). MP to mora znati i može shovati samo KK+.

a što ako on zna da ti znaš da on zna da nikad ne radiš play ovdje bez henda? wink

Zadnji popravljao -b3k's- (18-01-2011 12:58:41)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

19

Re: Foldao KK preflop :(

Nema veze, ne može gurati bez handa jer će ga riba platiti light. Nisam ovdje sam ja u igri. Jer da jesam nikad nebi foldao ovo.

00

20

Re: Foldao KK preflop :(

neznam, brijem da unatoc tome flipas protiv njegovog rangea + ako uracunas sansu da lik mozda exploita konkretno ovaj spot s donjim dijelom rangea (sto je sve osim AA) call i ne izgleda tako lose

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Foldao KK preflop :(

galfond nebi foldao  lol

00

Re: Foldao KK preflop :(

Obično je borba među regovima ko će prije uzet fisha, i sam si napiso da će ga fish callat light, znači da su mu definitivno JJ+, AK shoving range...

00

23

Re: Foldao KK preflop :(

Da, ako je samo protiv fisha. Ja ovdje uvijek imam hand i ne može mi tu gurati JJ.

00

Re: Foldao KK preflop :(

roba59 napisao:

Da, ako je samo protiv fisha. Ja ovdje uvijek imam hand i ne može mi tu gurati JJ.

to dosta ovisi o tvojem i njegovom imidžu i prijašnjoj akciji... JJ ne, ali QQ, AKs definitvno da

00

25

Re: Foldao KK preflop :(

Slažem se da ovisi o njegovom i mojem imidžu. Da se divljalo, nikad nebi ovo foldao.

00