Tema: Vaše stajalište

Pozdrav ekipa. Mnogima sam nepoznat, nemam naviku otvarati teme, a kad uletim na forum ne zadržavam se predugo. Ali sad bih htjeo čuti vaše mišljenje o mojoj situaciji. Stvar je sljedeća, čitam dosta po webu i forumima o rakebacku, FPP-ima, bonusima, bankrollu, itd. Upoznat sam sa svim tim pojmovima ali iskreno, nije me briga. Moj bankroll? Koliko uplatim taj mjesec. Bonusi? Očistim tu i tamo koji, ne zamaram se. EV? Ne zanima me. Nemojte me krivo shvatiti, obožavam igrat poker, čak štoviše vjerujem da sam solidan igrač. Ali jednostavno ne živim od toga niti namjeravam. Kad igram live sa ekipom i kad počnu pričati o bonusima i rakebacku dođe mi zlo, u glavi mi se samo vrti: shuffle up and deal.
Uglavnom poanta je da se ne zamaram ničim drugim osim striktno igranjem pokera. Mislite li da je to OK odabir s obzirom da imam stalni posao, imam prihode i ne namjeravam živjeti od pokera. Koncentriram se na igru, iskustvo koje stječem igrom te tu i tamo kojom literaturom o strategiji. Da li je to dobar pristup s obzirom na situaciju?

00

Re: Vaše stajalište

Oke je pristup, treba bit koncentriran samo na igranje što bolje pokera, tako jedino možeš napredovat.

Ali zašto ne iskoristiti bonuse i rb ako će ti to povečat bankroll. Ako ti rake uzima od wr, zašt ti ne bi vratio to maximalno kolko možeš?
Nema potrebe se tim zamarat puno, ali opet treba to iskoristit maximalno kolko možeš.

00

Re: Vaše stajalište

Kao što sam rekao, ne zanima me to. Ljudi koriste rakeback i bonuse da si povečaju BR, ja nemam BR. Ovaj mjesec si uplatim 100 baksa i igram, ako se dignem, isplatim si nešto da imam keša, a s ostatkom igram ako bustam uplatim novih 100$. Da kucnem od drvo, imam dobar posao i dobru plaću i poker mi je čisto usputna stvar koju volim igrati. Ne smatram da će mi iskorištavanje RB, koncentriranje na čišćenje bonusa ili nešto tome slično pomoći da unaprijedim igru i zato se ne zamaram.

00

Re: Vaše stajalište

Nije ni za bacit tvoj način razmišljanja baš kako nivea kaže ali isto tako kao kad ti država odluči dat povrat poreza a ti kažeš ma ne zanima me to ja želim radit najbolje šta mogu a taj povrat poreza me samo opterečuje!?

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Vaše stajalište

Dirk_Diger napisao:

Nije ni za bacit tvoj način razmišljanja baš kako nivea kaže ali isto tako kao kad ti država odluči dat povrat poreza a ti kažeš ma ne zanima me to ja želim radit najbolje šta mogu a taj povrat poreza me samo opterečuje!?

+1
to sam htio napisat samo drugacijim primjerom

00

Re: Vaše stajalište

Ja mislim da imaš ok pristup. Ukoliko te te stvari ne zanimaju i igraš iz zabave, uživaj...

@ostali
On na ovaj način plača za zabavu i ne zanima ga kako zaraditi. Nikad niste posudili film iz videoteke ili pak uplatili listić u kladionici čisto iz zabave?

00

Re: Vaše stajalište

roba59 napisao:

Ja mislim da imaš ok pristup. Ukoliko te te stvari ne zanimaju i igraš iz zabave, uživaj...

@ostali
On na ovaj način plača za zabavu i ne zanima ga kako zaraditi. Nikad niste posudili film iz videoteke ili pak uplatili listić u kladionici čisto iz zabave?

plus jedan

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Vaše stajalište

roba59 napisao:

Ja mislim da imaš ok pristup. Ukoliko te te stvari ne zanimaju i igraš iz zabave, uživaj...

@ostali
On na ovaj način plača za zabavu i ne zanima ga kako zaraditi. Nikad niste posudili film iz videoteke ili pak uplatili listić u kladionici čisto iz zabave?

Pod izgovorom da imamo šta pratiti na ttx-u...

00

Re: Vaše stajalište

Hvala na odgovorima, vidimo se na home game_u  big_smile

00

Re: Vaše stajalište

Ja isto mislim da ti je ok pristup. Imaš posao, nije ti problem ako popušiš tih 100$ mjesečno i najbitnije od svega uživaš dok igraš. Treba znat razloge zbog kojih igraš poker. Tvoj razlog je zabava i ne vidim ništa loše u tome dokle god trošiš na tu zabavu razumnu količinu novaca.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Vaše stajalište

Slažem se , igraj i uživaj.  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Vaše stajalište

quickr napisao:

Da li je to dobar pristup s obzirom na situaciju?

Nije dobar nego sjajan..Nisi opterecen winrateom,kolicinom odigranih ruku,skupljenim bodovima,rb-om i sl. stvarima vec igras bez pritiska i uzivas u igri..Mislim da je to samo po sebi prilicna prednost nad hrpom igraca,no nebitno..Enjoy the game.. :card_club

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

13

Re: Vaše stajalište

Ako ti je cilj zabava a pod zabavom smatras to sto radis onda normalno da je pristu ok! A opcenito jeli to dobar pristup za zaradi $ i napredovat ofc da je najgori muguc...
Znaci pristup necemu treba prilagodit nasem cilju

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Vaše stajalište

tvoj pristup je kao i vecine sto ih igra poker (barem ja tako mislim)

Mi sto seremo stalno na forumu sa nekakvim čudnim rječima grindamo, i dosta ljudi je to jedini izvor prihoda. Tako da cemo nastavit i dalje, a ti jednostavno nemas potrebu za to.

Umisto da svaki dan stavis 2'0kn na kladionicu, stavis si mjesecno 100$ na online poker . GG uzivaj. Nista neobicno. Nema se tu posebno sta raspravljat, ako te nije briga jesi li winning ili nisi, sta te ima bit briga jeli pristup ok smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Vaše stajalište

Kad znam da postoje ljudi koji placaju mjesecnu pretplatu na WoW i slicne MMO igre, onda se jedan deposit mjesecno na poker stranicu cini kao dobra investicija jer ocekujes barem nekakav return on investment. Dakle iz te perspektive placanja za zabavu apsolutno podrzavam. Ne moram ni govoriti koliki je to +ev u odnosu na trosenje 20-30kn dnevno u raznim kladionicama.

I vidi se iz tog jednog posta da imas zdraviji odnos prema novcu nego 95% ovog (i slicnih) foruma.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

16

Re: Vaše stajalište

Tonac napisao:

! A opcenito jeli to dobar pristup za zaradi $ i napredovat ofc da je najgori muguc...

Ovo sam čekao da netko spomene. I zbog toga sam otvorio ovaj topic. Ne vidim kako mi rackeback, bonusi i ostalo mogu unaprijediti igru. Mogu mi poboljšati BR, ali kao što rekoh time se ne opterećujem. Ako mi možeš objasniti u kojem smislu će moja igra biti bolja?

00

Re: Vaše stajalište

vise si vremena potrosio na ovih par postova nego kaj bi ti trebalo da si slozis account sa RB-om...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Vaše stajalište

Bonusi, rb i ostalo ti nece pobpljsati igru, nego samo zaradu.
Ako tebe zarada u pokeru ne zanima kao takva, nego igras cisto iz zabave, onda se ne opterecuj.

00

19

Re: Vaše stajalište

znaci ti znas sta je rakeback, znas sta su bonusi, fppi blabla, igras poker iz zajebancije i boli te đon oces sta zaradit, i onda tu pitas dal je to ok? hahahaha epic

00

20

Re: Vaše stajalište

Mislio sam da će netko doći i reći kako imam krivi pristup, kako mi u biti sve to poboljšava igru, ali očito ne. Neka, rekli ste svoje mišljenje, podržali me, to cijenim.. Pičimo dalje  big_smile

00

21

Re: Vaše stajalište

Nisam napisao da ce ti RB i bonusi poboljsat igru nego da je uz takav pristup pokeru tesko napredovat i imat neku konstantnu zaradu, ali kako to ni nije tvoj cilj to je nebitno...

when you feel like quitting think about why you started..
00

22

Re: Vaše stajalište

pa bili bi ludi kad bi napisali da nam to smeta! big_smile

makar ne bi bilo lose da imas rb, lijepo na pocetku mjeseca uplatis 100$ i sjedne ti npr 30$ rb i duze se gustiras nego sa solo 100

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00