Tema: Bokbok

Pozdrav svima,

long time lurker na forumu, konacno se registrirah, neki me mozda i znaju s drugog foruma smile

Online sam poceo igrati pred 2.5 godine, igrao sam sve i svasta, a pred jedno godinu i pol sam se specijalizirao za 9man turbo SNGove, koje i trenutno igram na UB/Absoluteu, na 20 - 50 buyinima.

Trudit cu se tu i tamo nesto napisat na SNG podforumu kako bi eventulano nekome pomogao, a usput i nesto naucio.

toliko za sa sad...

00

Re: Bokbok

Dobrodošao..

00

Re: Bokbok

dobro došao, i sretno za stolovima!

wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Bokbok

Dobrodošao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Bokbok

Benvenuti smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Bokbok

welcome... kakav je tamo promet na normal SNG do nekih 20 $ ?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Bokbok

iAcesHigh napisao:

welcome... kakav je tamo promet na normal SNG do nekih 20 $ ?

Promet je neusporediv sa Starsima i Tiltom, no veci od ostalih mreza. Obzirom da su 90% igraca ameri, stolovi se pocinju puniti iza 7 popodne, kad ujedno pocinje i prvi happy hour (2x vise nekakvih bodova koje mozes mijenjati za cash i sl.). Maks. broj stolova koje mozes otvoriti je 14. Ja uglavnom igram setove po 8 komada, recimo da mi za napuniti set, 4 stola od $20 i 4 stola od $50 treba 30-45 min. Na manjim limitima je veci promet, ako ti je desetak stolova dovoljno ne bi trebalo biti problema. Konkurencija je way softer nego na Starsima i Tiltu, s time da je struktura normalnih i turbo  turnira sporija jer postoje 5/10, 10/20, 15/30, 20/40 i 30/6o nivoi. Poslije ide normalnije smile

00

Re: Bokbok

pozdrav i sretno s sng!  wink

00

Re: Bokbok

Pozdrav!
Igrao sam na absoluteu zadnjih pola godine i ostao mi u jako dobrom sjecanju jer sam tamo prvi put uspio sacuvati i izgraditi bankroll.
Stranica je odlicna sto se tice konkurencije. Sad kad sam dosao na starse sam se zacudio koliko je manji VPIP po igracu, a usporedivao sam 3.4 turbose na starsima sa 6.5$ turbo na absolutu. Ima jos jedna bitna stvar ako igrate turboe, imaju posebne strukture, zovu se superturbo ali sa 1500 chipova na pocetku, blindovi rastu svake 2 minute, ali kako je gore spomenuto blind leveli su nesto izmedu full tilta i starsa, dakle nema onog perverznog prijelaza sa 100/200 na 200/400 pa je po tome nesto izmedu supturbo i turbo strukture. Moja preporuka za sve micro sitngo igrace (do 12$) da igraju tamo. Jedino je problem sto tek u vecernjim satima ima oko 20000 igraca, a po danu nemojte ni razmisljati igrati tamo.

Kakva je razlika u kvaliteti igraca izmedu 20 i 50 buyina?

Zadnji popravljao hrasca (21-01-2011 14:02:11)

00

Re: Bokbok

@ karik, probao sam ti poslati PM ali mi javlja "Pogrešna molba. Veza, kojoj ste slijedili je pogrešna, odnosno zastarjela.", valjda nemam dovoljno postova da mogu PM slati, sto li...

00

Re: Bokbok

hrasca napisao:

Kakva je razlika u kvaliteti igraca izmedu 20 i 50 buyina?

Vecina regova sa $50 igra i $20, no na $50 je manje riba, a o table selectionu tamo izgleda nitko ne vodi racuna, tako da je ponekad frustrirajuce igrat kad je strukrura za stolom 5 winnig igraca, 2 BE i 2 fisha.

00