Tema: full tilt rakeback

Registrirao sam se prije 2 godine preko neke stranice na full tilt kako bi dobio pocetan bankroll. Da li se to moze promjeniti? I da se preko Vas sad registriram kako bih poceo dobivati rakeback?

00

Re: full tilt rakeback

moj frend si je uspio sredit naknadno rakeback, moras prvo njima poslat mail pa ce ti rec sta dalje..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: full tilt rakeback

da posalji mail i rjesit ce ti to

00

4

Re: full tilt rakeback

ok hvala smile

00

Re: full tilt rakeback

Offtopic/neznam di bi s tim,glupo mi otvarat novu temu zbog toga al mi nije jasno pa moram postat..

@Mrrrcina - 2+2 forum,chirenov 1 million hands 1000 BIns bla bla thread, zadnji post na prvoj stranici..

http://forumserver.twoplustwo.com/54/po … ce-963018/

Stvarno nemam nikakvu losu namjeru, al ne kuzim zasto..U PP teamu je uz tebe jos 12-13 igraca koji bi ti sigurno pomogli da ih pitas za savjet (roba prvi vjerovatno), na forumu opcenito je jos barem nekoliko desetaka clanova koji bi ti takodjer sigurno pomogli, a ti ides onog frika pitat za savjet?!?

Stvarno mi nije jasno.. hmm

Osim ak taj post na 2+2 nije level, u tom slucaju onda zasluzujem ban  lol

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: full tilt rakeback

nicpa napisao:

Registrirao sam se prije 2 godine preko neke stranice na full tilt kako bi dobio pocetan bankroll. Da li se to moze promjeniti? I da se preko Vas sad registriram kako bih poceo dobivati rakeback?

mislin da ti je ovo mission impossible. ako nisi preko nekog aff. sredia account, onda ok. ako si dobia free banrkroll, jako tesko ces dobit rb na FTP

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: full tilt rakeback

Dr.Greenthumb napisao:

Offtopic/neznam di bi s tim,glupo mi otvarat novu temu zbog toga al mi nije jasno pa moram postat..

@Mrrrcina - 2+2 forum,chirenov 1 million hands 1000 BIns bla bla thread, zadnji post na prvoj stranici..

http://forumserver.twoplustwo.com/54/po … ce-963018/

Stvarno nemam nikakvu losu namjeru, al ne kuzim zasto..U PP teamu je uz tebe jos 12-13 igraca koji bi ti sigurno pomogli da ih pitas za savjet (roba prvi vjerovatno), na forumu opcenito je jos barem nekoliko desetaka clanova koji bi ti takodjer sigurno pomogli, a ti ides onog frika pitat za savjet?!?

Stvarno mi nije jasno.. hmm

Osim ak taj post na 2+2 nije level, u tom slucaju onda zasluzujem ban  lol

wtf? da moj post je bio troll  lol ... kad je lik freak al da mi se slucajno javio pital bi ga za skriptu koju je navodno on sam sprogramiral koja full pojednostavi multitablanje...

00

Re: full tilt rakeback

Hahahahahah  big_smile

Ok,moze ban,ajm redi..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: full tilt rakeback

Mrrrcina napisao:
Dr.Greenthumb napisao:

Offtopic/neznam di bi s tim,glupo mi otvarat novu temu zbog toga al mi nije jasno pa moram postat..

@Mrrrcina - 2+2 forum,chirenov 1 million hands 1000 BIns bla bla thread, zadnji post na prvoj stranici..

http://forumserver.twoplustwo.com/54/po … ce-963018/

Stvarno nemam nikakvu losu namjeru, al ne kuzim zasto..U PP teamu je uz tebe jos 12-13 igraca koji bi ti sigurno pomogli da ih pitas za savjet (roba prvi vjerovatno), na forumu opcenito je jos barem nekoliko desetaka clanova koji bi ti takodjer sigurno pomogli, a ti ides onog frika pitat za savjet?!?

Stvarno mi nije jasno.. hmm

Osim ak taj post na 2+2 nije level, u tom slucaju onda zasluzujem ban  lol

wtf? da moj post je bio troll  lol ... kad je lik freak al da mi se slucajno javio pital bi ga za skriptu koju je navodno on sam sprogramiral koja full pojednostavi multitablanje...

mislim da nije to njegovo ugl imas negdje u toj temi o tome ili sigurno u software podforumu, vidio sam to al sam zaboravio kako se zove.
uglavnom program stavi sve stolove na jednu stranu i automatski kad rejzas pf ti baci stol na neku drugu stranu na ekrenu i kad zavsisi hand vrati medju stacked stolove, cini mi se ok za one koji imaju velike monitore

Zadnji popravljao Andre_787 (25-01-2011 01:39:44)

00

Re: full tilt rakeback

može li mi netko malo bolje objasnit taj rakeback, registrira sam s na ftiltu, i uz pomoć freerollova podigao bankroll, i izvršio jednu uplatu od 10 dolara? kako dobiti taj rakeback i da li se on dobija na micro cash tablesima?

00

11

Re: full tilt rakeback

Moraš se registrirati preko nekog affilitate-a. Ako si se registrirao preko pokerpro.com.hr i slijedio upute onda imaš rakeback 27% (dobit češ mail), dobivat češ ga svaki petak, a računa se od utorka do utorka. Šteta za uplatu jer češ dobiti samo 10$ first deposit bonusa, možda bi bilo bolje da si počekao da sakupiš malo veči BR pa onda napraviti uplatu kako bi dobio veći first deposit bonus.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: full tilt rakeback

nisam se registrirao preko nikoga. mogu li ikako doć do tog rakebacka?

00