Re: Preporuka

roba59 napisao:

Karticu na drugo ime nemožeš koristiti, ali zato postoji moneybookers.

Mene zanima zasto moneybookers, nisam ga nikad koristio?

00

27

Re: Preporuka

JabbaJinx napisao:

Se moze kako saznati ako je racun napravljen preko affiliatea jer se ja ne sjecam vise?

Ako ti oni kažu da je, onda je.

JabbaJinx napisao:

Mene zanima zasto moneybookers, nisam ga nikad koristio?

Jer možeš staviti 5 različitih email adresa, a FT vidi samo email adresu. Kod kartice vidi sve.

00

Re: Preporuka

Ok, tnx roba, budem onda napravio MB jer je ocito puno bolji za mulit-accounting smile. Ako mi ne odobre rake na postojecem racunu

00

Re: Preporuka

Evo ja sam imao malo vise srece, valjda nisam preko affiliatea radio smile

Congratulations!

We are pleased to inform that your Full Tilt Poker account is now set up to receive rakeback from us and you can keep track your rakeback by logging into your rakebackpros account at http://www.rakebackpros.com/

The Rakeback week starts on Tuesday and finishes on Monday and as such, any rakeback payment you receive is for the previous week's play at Full Tilt Poker.

Full Tilt Poker players that are affiliated with us receive 27% of Net Revenue they generate on a weekly basis directly into their Full Tilt Poker accounts on Fridays.

Net Revenue is a combined total amount of player's rake and juice after the following deductions Full Tilt Poker applies.

Net Revenue = Rake + Juice + Commission – Added – Bonus – Fees – Fraud – Store Points Used – Local Tax (where applicable)

For more information, please visit http://www.rakebackpros.com/what-is-rake

Furthermore, we now offer an exclusive Rake Race Promotion to all of our players. For more information regarding the Rake Race, please visit http://www.rakebackpros.com/content/rakeback-pros-promotions

Enjoy your rakeback and good luck at the tables!

Sincerely,

The RakeBackPros Team

00

Re: Preporuka

Najs,ja ću ovih dana napravit novi acc..znači bilo koje podatke i mail stavim,a uplatu/isplatu preko MB-a na koji sam uplatio novce sa visa electronom sa starog acc?

00

31

Re: Preporuka

BunGeeJump3R napisao:

Najs,ja ću ovih dana napravit novi acc..znači bilo koje podatke i mail stavim,a uplatu/isplatu preko MB-a na koji sam uplatio novce sa visa electronom sa starog acc?

Napravi na nekog iz obitelji ili prijatelja. Da ako ti zatreba možeš poslat osobnu. I napravi preko pokerpro-a: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/8-fulltilt-poker.html tongue

Moneybookers napravi na sebe i svoju email adresu. Kad napraviš imaš opciju da dodaš još email adresa. I onda dodaj ovu koju ćeš registrirati na FT.

00

Re: Preporuka

hehe,budem prek pokerproa,a za moneybookers sam napravio novi mail koji cu koristit i za FT..ugl hvala svima!

00

33

Re: Preporuka

BunGeeJump3R napisao:

Gdje bi mi preporučili da igram.Trazim site koji ispunjava ove uvjete :1.Velik broj igrača(znači da u bilo koje doba mogu otvorit min. 4 9man sng turnira),2.Lošiji igrači nego na FT/PS,3.Ok softver...Znači osim PS-a i FT-a otpadaju Party Poker jer sam davno igrao na njemu i neću dobit deposit bonus i ipoker iz razloga sto je promet na micro sngovima dosta slab.I da,jos jedno pitanje,da li postoji mogućnost brisanja ili deaktivacije accounta ako im se obratim sa valjanim razlogom il nes,uglavnom sta mislite dal je moguce?

Mislio sam postaviti identično pitanje kao i ti s razlikom što meni treba soba gdje mogu otvoriti 5-10 stolova micro limita sng9 turbo. Nisam u zabludi da je igdje akcije kao na ft i ps,ali ne mogu vjerovati da se kroz 10-15 minuta ne može otvoriti 5-10 stolova i negdje drugo.

Gledajući ponudu simpatično djeluju ove sobe :

GoalWin
Noiq
Poker Nordica
Bet24
RR poker

Dakle, da podržavaju Hem/hud i nije nužno da se stolovi otvaraju u 2 minute kao na ps i ft.

Zadnji popravljao karik (04-02-2011 20:51:47)

00

Re: Preporuka

Stvarno mislim da nigde ne mozes otvoriti 5-10 stolova osim na FT i PS..

Ja sam igrao jedno pola godine na Absolute Pokeru (Cerius mreža) i maximalno je moglo da se skupi ljudi za 4 sng-a i to na razlicitim limitima.. recimo jedan sto $1, sva stola $2 i jedan $5... i to neki turbo, neki regular speed.. Uglavnom, nemoguće za igrati. Po onim njhovim proračunima bude do 30.000 igrača uveče, još ih i Hellmuth reklamira.. a 30.000 sigurno nema ni jedan od tih sajtova sto si nabrojao..

00

Re: Preporuka

rademar napisao:

Stvarno mislim da nigde ne mozes otvoriti 5-10 stolova osim na FT i PS..

ongame, entraction?

rademar napisao:

Ja sam igrao jedno pola godine na Absolute Pokeru (Cerius mreža) i maximalno je moglo da se skupi ljudi za 4 sng-a i to na razlicitim limitima.. recimo jedan sto $1, sva stola $2 i jedan $5... i to neki turbo, neki regular speed.. Uglavnom, nemoguće za igrati. Po onim njhovim proračunima bude do 30.000 igrača uveče, još ih i Hellmuth reklamira.. a 30.000 sigurno nema ni jedan od tih sajtova sto si nabrojao..

rijetko kad bude 30k igraca tamo. nediljom navecer mozda. i hellmuth ne reklamira mrezu nego sajt, a odnedavno ni njih. i nije reklamira AP nego UB.

uglavnom... za ongame znan 100% da imas dovoljno sng prometa. za entraction ne znan jer nisan igra tamo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

36

Re: Preporuka

uglavnom... za ongame znan 100% da imas dovoljno sng prometa

kakvi su sa turbo opcijom?

00

Re: Preporuka

karik napisao:

uglavnom... za ongame znan 100% da imas dovoljno sng prometa

kakvi su sa turbo opcijom?


evo...trenutno je aktivno

30ak turbo 5max snga 0-6$ (1.20, 3.30) i jos 20ak 5.50

40ak fr (10) snga 3.30 i 5.50

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00