26

Re: $22 9men, Q9o bubble

Jedna sitnica, ne bi li ovdje trebali modificirati nas range, zamijenimo Ax, x=slabi kicker sa niskim suited connectorima jer se bolje nose protiv njihovih rangeova

00

Re: $22 9men, Q9o bubble

fukodlak napisao:
ribaaaaaa napisao:

Ova situacija je specifična i zato se nikakvi SNG toolsi ne bi trebali koristiti za izračun push rangea.

lol  lol  lol
nakon ovakvog tvojeg komentara s tobom nemamo šta raspravljati o SNG - evima, prvo moraš naučiti neke osnove da bi mogao voditi argumentiranu raspravu...

Već sam napisao da uopće ne igram SNG-ove, ali očito su mi neki koncepti puno bolje poznati nego tebi i Acesu s obzirom na to da uopće nemate pojma o ovakvim specifičnim situacijama gdje su izračuni wizarda jako off.
Čak nije u tome problem, nego mi se čini da nemate pojma o nekim temeljnim stvarima vezanim za bubble play, a to su stvarno osnove igranja SNG-ova.

To što ne igram SNG-ove ne znači da ne mogu procijeniti kvalitetu nekog coaching materijala za njih.
Igrao sam ih jedno kratko vrijeme na Starsima prije nekoliko godina i mislim da je ova serija filmova( ima ih 10) dovoljna za uspješno igranje bar mid stakes SNG-ova. Ukupno se sastoji od više od 500 minuta u kojima se detaljno objašnjavaju svi bitni SNG koncepti.

00